Керівник фракції БПП у Верховній Раді україни Юрій Луценко перебував 10 жовтня в Івано-Франківську з промоцією БПП та Ігоря Насалика на місцевих виборах.
Нардеп дав прес-конференцію, віддвідав продовольчий ринок і виступив в Філармонії перед активістами БПП.
Як виявилося, Луценко мав своїм завданням покритикувати Олександра Шевченка, опонента кандидата від БПП на посаду міського голови Івано-Франківська Ігоря Насалика.
«Я ніколи не звинувачую депутатів, які виходять із фракції, у тому, що вони продалися. Ми − вільна фракція, і людина може змінити свої переконання.... Але те, як це зробив пан Шевченко, мене вразило найбільше. Бо це треба було дочекатися, поки БПП проведе видатки на дороги на західній Україні. Щоб пройшов тендер на ці дороги, на якому структура Шевченка зайняла п’яте місце. Потім дочекатися, аби попередні чотири структури відмовилися. Отримати ці кошти і написати у «Фейсбуці», що він виходить із фракції, бо її керівництво – зрадники», - цитував Луценко майже слово в слово цей текст кілька разів на протязі дня. Цю ж цитату масовано розповсюдили ЗМІ.
А виступ цей виглядає як "явка з повинною" тієї системи, яку вже півтора року впроваджує БПП в Україні. Бо така коротка, здавалось би, цитата вже породжує масу запитань. То це, виявляється, не спеціально уповноважені законом, а БПП проводила тендери, знімала учасників, виділяла кошти на ремонт доріг..? Звичайно, що така заява Юрія Луценка мала б стати предментом розгляду Генеральної прокуратури України...
Луценко також іронічно відгукнувся про біографію Шевченка: «Це, звичайно, я відпочивав в Ізраїлі, коли всі були на Майдані. Це мій син був в Італії, поки всі стояли під Донецьким аеропортом. Це я лизав Януковичу у «Буковелі», - опустився Луценко до відвертої брехні... Навіть за фактами, без спекуляцій темою Майдану, - як розповів О.Шевченко, він жодного разу ще не був в Ізраїлі. І його син, "поки Луценко стояв під Донецьким аеропортом))", та й в інші часи - в Італії не був...
Чорний піар стає невід'ємною складовою кампаній деяких політичних сил та політиків, а мета виправдовує засоби?