Був поранений та переведений в ТЦК. У Ворохті на блокпості напали на військовослужбовця

У Ворохті напали на військового територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який раніше отримав поранення на фронті.

На інцидент відреагували в Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки, пише Фіртка.

У Ворохті на Івано-Франківщині місцеві жителі протестували проти блокпоста, на якому військові центру комплектування перевіряють документи військовозобов’язаних. Люди стверджують, що через це на курорт бояться їхати туристи.

Під час сварки протестувальники почали бити по автівці військових ногами та руками, а потім виштовхали авто на узбіччя. З відео, опублікованого у мережі, видно, що військовому стало погано.

У територіальному центрі комплектування наголосили, що цей військовослужбовець був поранений на фронті.

«Сьогодні жителі Ворохти розпочали конфлікт. Напали на військовослужбовця ТЦК та побили його машину. Цей військовослужбовець був поранений та воював за «подібних осіб». Така подяка.

Нам не зрозуміло проти чого протестують місцеві жителі? Проти своїх же односельчан, які воюють зараз та захищають нашу країну? Проти сотень тисяч чоловіків, які ризикують життям і воюють за нашу державу? Можливо, місцеві протестують взагалі проти України? Ці питання риторичні.

Не риторичною є одна теза: військовослужбовці й надалі перевірятимуть документи. Крапка. У нас триває війна. І всі чоловіки на фронті, або у відпустці з фронту. От ті, що у відпустці, можуть спокійно приїхати і відпочити. Ніхто їх не чіпає.

Колись у Ворохті місцеві жителі йшли в підпілля, щоб воювати з совєтами. Зараз місцеві жителі виступають проти своєї держави і захищають ухилянтів»,— наголосили в повідомленні ТЦК та СП.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Мобілізація по-новому: прикарпатцям розповіли про головні зміни, які пропонує влада


04.07.2024 Іван Муканик 1688 1
Коментарі (1)

Читач 2024.07.04, 20:56

Прикро бачити таке. Не має бути ні блок-постів ні коли бють у військовій формі. Бо і люди праві і військовий виконував задачу поки хитріші його посилали знаючи що не "на добре діло". Бо перефразовуючи тцкашну заяву виходить "воював за блок пости, за сажання кого хоч в машину і під конвоєм на війну"? Може досить маніпуляцій з усіх сторін. Понарозказували військовим "воюватимуть усі" натравлюючи на людей "ухилянтів" і зараз мають що в новинах коментувати обурюватись піаритись на реальній проблемі. Коли уже Зеленський признався "сидять без зброю 14 бригад. Це скільки десятків тис людей. Про дефолт уже пишуть реалістично... І Хуйло посміявся з цього божевілля мантр про "переговори" якісь. Облом на Харківщині були там укріплення чи ні і скількома втратами, але таки облом для москалів не дав захопити Запоріжжя, звідки мали перекидати війська для захисту заркова в оточені яке планували орки. Але в довгостроковій перспективі, кол ив Україін світло по 12 год на добо, в армію силою і ось такі конфілкти, немає грошей платити по боргам облігацій, ракети і шахеди кожен день і просування і постійна війна на території України, коли так і не перейшли на територію Росії отримавши вже дозволи бити західною зброю - то нащо росії переговори? От нащо? Чомусь ніхто собі це питання не стаивть а потворює серйозно обговорюють. Сильнішою має ставати Україна. Економічні чинники примусу і мотивації для захисту свого майна і родини, а не силове затримання і блок пости. Перекладати бумажки мають в тцк, а не блок-пости і "оповіщення" - вилов тобто з силовим доставленням. І заходити на теориторію Росію закріплятись хоч де, бити у відповідь по їх електростанціях. Але то ж треба спробувати всі граблі в Україні перед тим як логічних рішень. І питання чи це агентура так діє чи просто дурні любуться такими конфліктами як у Ворохті, бо їм не жаль ні людей ні військового.

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

79
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

359
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13939 2
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1599
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

891
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6178

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

654

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1483

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1290

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1180
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

537
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

677
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1597
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

617
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

901
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5940
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13726
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

272
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

570
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

498
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

808 2