Був поранений та переведений в ТЦК. У Ворохті на блокпості напали на військовослужбовця

У Ворохті напали на військового територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який раніше отримав поранення на фронті.

На інцидент відреагували в Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки, пише Фіртка.

У Ворохті на Івано-Франківщині місцеві жителі протестували проти блокпоста, на якому військові центру комплектування перевіряють документи військовозобов’язаних. Люди стверджують, що через це на курорт бояться їхати туристи.

Під час сварки протестувальники почали бити по автівці військових ногами та руками, а потім виштовхали авто на узбіччя. З відео, опублікованого у мережі, видно, що військовому стало погано.

У територіальному центрі комплектування наголосили, що цей військовослужбовець був поранений на фронті.

«Сьогодні жителі Ворохти розпочали конфлікт. Напали на військовослужбовця ТЦК та побили його машину. Цей військовослужбовець був поранений та воював за «подібних осіб». Така подяка.

Нам не зрозуміло проти чого протестують місцеві жителі? Проти своїх же односельчан, які воюють зараз та захищають нашу країну? Проти сотень тисяч чоловіків, які ризикують життям і воюють за нашу державу? Можливо, місцеві протестують взагалі проти України? Ці питання риторичні.

Не риторичною є одна теза: військовослужбовці й надалі перевірятимуть документи. Крапка. У нас триває війна. І всі чоловіки на фронті, або у відпустці з фронту. От ті, що у відпустці, можуть спокійно приїхати і відпочити. Ніхто їх не чіпає.

Колись у Ворохті місцеві жителі йшли в підпілля, щоб воювати з совєтами. Зараз місцеві жителі виступають проти своєї держави і захищають ухилянтів»,— наголосили в повідомленні ТЦК та СП.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Мобілізація по-новому: прикарпатцям розповіли про головні зміни, які пропонує влада


04.07.2024 Іван Муканик 1219 1
Коментарі (1)

Читач 2024.07.04, 20:56

Прикро бачити таке. Не має бути ні блок-постів ні коли бють у військовій формі. Бо і люди праві і військовий виконував задачу поки хитріші його посилали знаючи що не "на добре діло". Бо перефразовуючи тцкашну заяву виходить "воював за блок пости, за сажання кого хоч в машину і під конвоєм на війну"? Може досить маніпуляцій з усіх сторін. Понарозказували військовим "воюватимуть усі" натравлюючи на людей "ухилянтів" і зараз мають що в новинах коментувати обурюватись піаритись на реальній проблемі. Коли уже Зеленський признався "сидять без зброю 14 бригад. Це скільки десятків тис людей. Про дефолт уже пишуть реалістично... І Хуйло посміявся з цього божевілля мантр про "переговори" якісь. Облом на Харківщині були там укріплення чи ні і скількома втратами, але таки облом для москалів не дав захопити Запоріжжя, звідки мали перекидати війська для захисту заркова в оточені яке планували орки. Але в довгостроковій перспективі, кол ив Україін світло по 12 год на добо, в армію силою і ось такі конфілкти, немає грошей платити по боргам облігацій, ракети і шахеди кожен день і просування і постійна війна на території України, коли так і не перейшли на територію Росії отримавши вже дозволи бити західною зброю - то нащо росії переговори? От нащо? Чомусь ніхто собі це питання не стаивть а потворює серйозно обговорюють. Сильнішою має ставати Україна. Економічні чинники примусу і мотивації для захисту свого майна і родини, а не силове затримання і блок пости. Перекладати бумажки мають в тцк, а не блок-пости і "оповіщення" - вилов тобто з силовим доставленням. І заходити на теориторію Росію закріплятись хоч де, бити у відповідь по їх електростанціях. Але то ж треба спробувати всі граблі в Україні перед тим як логічних рішень. І питання чи це агентура так діє чи просто дурні любуться такими конфліктами як у Ворохті, бо їм не жаль ні людей ні військового.

01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

862
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

934
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

4752
30.07.2024
Вікторія Матіїв

Про значення шлюбу, кризові періоди у стосунках та церковне розлучення, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

7080 1
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

9874 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

3941 5

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

276

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

961

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

1724

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

1860
05.09.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

3283
31.08.2024

Майже вся піца в Івано-Франківську, особливо та, що можна замовити на сайті donatellopizza.com.ua, представлена неаполітанською стравою. А яка вона насправді, які її особливості й у чому різниця між іншими трикутничками — далі у статті.

435
29.08.2024

На Прикарпатті завершили збирання ранніх зернових культур.    

716
02.09.2024

Важливо, ділиться монахиня, людину вислухати, сказати "я поруч" і "я за тебе помолюся".

362
29.08.2024

У четвер, 29 липня, християни відзначають Усікновення голови святого пророка Івана Хрестителя.  

1500
23.08.2024

У християнстві подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

1477 1
19.08.2024

Християнська сім'я базується на фундаменті беззаперечної любові, єдності думок, цілей та бажань. Втім, це також спільна робота чоловіка та дружини.  

1408
04.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

25438 1
05.09.2024

Більше ніж половина мешканців західних областей вважає, що Офіс президента впливає на державні органи з перевищенням своїх повноважень.  

472 3
02.09.2024

Президент Володимир Зеленський оцінив, чи можливо повернути Запорізьку атомну електростанцію під контроль України військовим шляхом.  

905
29.08.2024

Мінекономіки напрацьовує кілька моделей економічного бронювання, а запрацювати воно має у жовтні-листопаді.  

608
28.08.2024

"Військовий" ПДФО був вилучений з бюджетів громад у 2023 році разом із "силовим" ПДФО.  

525