Bliss point

 


Серед вирію аскіометрій й вчасного відмовлення мене найбільше цікавить суть. Суть зараз приваблива, як приваблює сучасна література й мистецтво, бо зрештою є тренд й бажання відмови від усього суб'єктивного й окрилення об'єктивізацій. Моя позиція здебільшого може диструктивно впливати на увесь умовно-відносний гешефт, де кожен шукає власне виправдання й персоніфіковану мораль. Це як феномен bliss pointy -це як щось тріумфальне в житті кожного. До цього є передумови моделювання. Як робота Іванова"Явлення Христа народові" - це інтепретація метагуманізму , де тло Афінської школи змінено до появи Іншого. Чи Одного. Бо для мене цікавою й привабливою забавкою є гра в рефлексію й складку, здичалу текстуру, ляльку й тінь, різому й леконструкцію чи біснувату преамбулу. В цьому майстром був Гайдеггер. Але Єшкілєв заявив сьогодні про захоплення світу іншим стороннім. Незаконним, тобто неприроднім - це одна із форм також іншородного. Очікування місії, чи нью ейдж, чи нової ери- хочеться чогось знову ж таки привабливо приємного, назвемо це теплою метафізикою чи транспарадигмою, але об'єктивність виявиться мимоволі суб'єктивною. Бо у всьому є межа й термін. Бо остаточного нічого не буде - бо сама теорія відносності й спеціальна теорія відності підтверджується Святим письмом - ну хто не без гріха. Такий бліз пойнт нашого спорохнявілого перебутття, де кожен щасливий в нещасті сходження. А цікава позиція Жака Фреско, що зрештою усі наші вигадки дають нам можливість інтерпретацій незалежно від загального мейнстрімного буму все і зараз, колективно. Але людина щаслива із своїми ферментами й бере вона их ззовні, тому боги так хотіли бути людьми, а люди -бути богами. Навіть аспект напівбогів залишиться актуальним в епохальному зламі століть. Бо усе - незаконне є легітимним, бо сильне знання тільки периферійне й тільки в міждискурсійності...


20.06.2017 Роман Бончук 2371 0
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

854 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

793
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1608
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2239
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4215 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3216

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

217

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

445

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

385

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

857
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

623
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

670
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

956
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1070
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

671
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6252
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1745
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31761 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1541
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

754 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

719