Бійці АТО з усієї України відпочивали у "Буковелі" (фото)

Цими днями у Карпатах у рамках проекту «Родинної реабілітації учасників АТО» відпочивають та оздоровлюються вояки українсько-російської війни разом зі своїми сім’ями.

Вони спілкуються, відвідують майстер-класи, музеї, піднімаються на вершини українських Карпат. Усе це, кажуть у благодійному фонді «Міжнародна Асоціація Підтримки України», сприяє поверненню бійця додому, у сім’ю. Повернення не тільки фізичного, але й психологічного.

«У рамках нашого проекту допомогу отримали уже майже півтисячі українських сімей, які вберегли свої родини від розлучень і змогли повернутись з війни до мирного життя. Насправді без сім’ї нічого не вийде. Адже маємо відновлювати душі і самих бійців, і їхніх близьких. І не важливо, чи це неодружений юнак, його мати, сестра чи подружжя», – зазначила керівниця благодійного фонду «Міжнародна Асоціація Підтримки України» Ольга Чуйко.

Цього разу у Карпатах відпочивали 11 сімей з Київської, Дніпропетровської та Житомирської областей. У рамках програми оздоровлення, на запрошення народного депутата України Олександра Шевченка, вони традиційно мали можливість відпочити у туристичному комплексі «Буковель».

«Ми вперше були в Буковелі, усе дуже вразило! Враження було надзвичайним, наче потрапили в казку. Сподобалась інфраструктура, усе гарно розташовано, продумано, компактно, відчувається рука господаря. Як на мене, туди були вкладені не тільки великі фінансові кошти, але й душа. Увесь персонал, який працює на Буковелі, дуже привітний. Відчували себе, як вдома. Надіємось побувати там ще!»,  – ділиться враженнями учасник АТО Руслан Шеремет.

 «У горах я вже був, а от відвідати Буковель довелось вперше. Вражають масштаби цього комплексу. Не можна уявити величність споруди, не бачивши її початковий образ. Буковель є зразком для інших гірськолижних  курортів. Він створений з можливістю нанесення мінімальної шкоди навколишньому середовищу. Це все виглядає дуже велично, і коли купа снігу, і коли все буяє зеленню», – каже Сергій Афанасьєв.

 Народний депутат України Олександр Шевченко переконаний, нині держава має дбати про тих, хто повернувся із фронту. Проте, навіть на 5 році війни ці клопоти лягають на плечі волонтерів та небайдужих меценатів.

«У неоголошеній війні із Московією наші воїни жертвують найціннішим – стосунками у сім’ї, здоров’ям, на жаль, іноді навіть життям. Ми стараємось допомогти якомога більшій кількості бійців та запросити їх на реабілітацію до Буковеля. Однак, цього не достатньо. У державі мають нарешті запрацювати відповідні програми. Коли ветерани і їхні рідні не ходитимуть кабінетами, аби отримати жалюгідну допомогу та пільги, а будуть забезпечені усім необхідним. І в першу чергу, психологічною підтримкою та фізичною реабілітацією», – зазначив нардеп.

 До слова, у рамках соціальних проектів благодійного фонду Олександра Шевченка, у Буковелі пройшли реабілітацію майже 1800 учасників АТО, їхніх сімей, дітей загиблих Героїв Небесної Сотні та полеглих бійців.

Фотогалерея


14.11.2018 876
Коментарі ()

17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1049
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

6771
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14869 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1791
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1047
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6510

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

849

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1644

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1443

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1319
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

413
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

676
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

836
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

635
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1737
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

763
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

1060
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34891 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

234
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

419
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

727
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

642