Барва Прикарпаття - Тетяна Бариляк

Чарівна та яскрава артистка, успішна ведуча, співачка, справжня шоу-леді нашого Прикарпаття BARVA - Тетяна Бариляк - поділилась з Фірткою своїм настроєм, творчими планами та розказала, чим займається на карантині.

Оскільки телефонні інтерв`ю на фоні режиму «а-ля quarantine» знову стали популярними, я скористалась нагодою та зідзвонилась з нашою прикарпатською співачкою Тетяною Бариляк.

Будучи родом з Богородчанщини, з музичної родини, можна сказати, що все життя на сцені з її сімейним ансамблем «Вишиванка», Тетяна вже знайшла свою власну стежку, окрему творчу дорогу співачки та ведучої святкових подій.

Сценічне ім‘я BARVA з’явилось не так давно, надзвичайно гармонійно доповнивши творчий образ Тетяни. В слові «барва» наче закладений характер самої артистки, її позитив та яскрава енергія. Я це особисто відчула лише від однієї нашої телефонної розмови: цей мотивуючий заряд та драйвову енергію, коли одразу хочеться звершувати великі справи, навести лад на робочому столі, посортувати фотографії в телефоні і облетіти земну кулю. Тоді уявіть, як же надихає та мотивує її творчість!

З нею можна познайомитись на офіційному сайті Барви www.baryliak.com. Там зібрані її пісні , відеокліпи, фотографії та новинки. Причому, все подано професійно, талановито, яскраво та з любов’ю до своєї справи. Або ж можна одразу поринути в музику Барви на її YouTube-каналі Тетяна Бариляк BARVA. Там є відеосюжети виступів, кліпи, інтерв`ю зі співачкою та ще багато всього цікавого.

Якщо перші пісні для Тетяни були написані іншими талановитими авторами, то зараз вона вже й сама пише для себе. І вже має кілька авторських композицій у творчому доробку, а ще більше — в планах. Бо хто ж краще за неї знає, про що хотілося б заспівати, що висловити, донести до глядача... Її пісні вже давно відомі та популярні. Сама я свідок того, як мої маленькі сусідки, що ще й в школу не ходять, все минуле літо на вулиці виспівували: «Грай, музико, грай...» І ще окремо хочу виділити відеокліп на авторську пісню Барви «Життя Твоє»: динамічно, молодіжно, з мотивуючим імпульсом та зарядом для глядача.

На тему карантину Тетяна відповіла, що з радістю використовує час, який вивільнився: на різні справи та довершення тих проектів, до яких раніше не доходили руки, на студійну роботу, а головне — на рідну сім’ю, якою дорожить, на коханого чоловіка та дітей, на батьків, які, на щастя, живі-здорові і близько біля неї.

Відчутно, що Тетяна — надзвичайно сучасна, актуальна артистка, яка йде в ногу з часом, в курсі всіх шоу-новинок, знає, які проекти зараз популярні, щó було б цікаве гладачу. Їй відомі всі маркетингові «фішки» та останні цифрові «апґрейди». Очевидна її наполеглива праця над собою, над образом, репертуаром, її впевненість в тому, що вона робить і бажання виконати свою місію перед глядачем як артистки та ведучої.

Яскрава та енергійна BARVA — це просто букет ідей! В неї десятки запланованих проектів, пісень і творчих задумів. Серед них і пісня про Україну, і пісня з дітьми, і навіть фестиваль «Життя Твого барви», і авторські мотиваційні майстер-класи та ще безліч всього модного та цікавого.

Можливо, для когось стане відкриттям, що сестра Тетяни Бариляк — ще одна талановита співачка нашого щедрого даруваннями Прикарпаття, Світлана Весна. Тому не могли ми з Тетяною не поговорити й на цю тему: як дві артистки — BARVA та Весна впливають на творчість одна одної. Хоч вони й рідні сестри, і подібні між собою, і співзвучно-гармонійні їхні сценічні імена, але, без сумніву, різні в своїй творчості і по-різному прекрасні в ній. Кожна з них знайшла свій образ, свою творчу нішу, свого глядача. Буває, що сестри виступають на одній сцені і публіка гаряче аплодує обом. Я сама була свідком, як кілька років тому Тетяна Бариляк виступала на сольному концерті своєї сестри Світлани Весни в нашому драмтеатрі, і як тепло її зустрічали глядачі вже тоді.

А з тих пір вже визрів проект BARVA і назбиралось у Тетяни пісень на добрий альбом та й, зрештою, на власний сольний концерт, якого ми радо сподіваємося.

Тетяна Бариляк — це приклад успіху та мотивації в першу чергу для тих молодих людей, які ще шукають себе. І зразок того, як старанна праця над собою та над обраним ділом допомагає самореалізуватися й віднайти свій окремий шлях у житті.

Фіртка бажає співачці творчого натхнення та обіцяє й надалі слідкувати за її творчістю.

А сама BARVA всім читачам Фіртки побажала наповнювати своє серце добром, свій настрій — позитивом, а своє життя — яскравими барвами!

Мар'яна Гутич


Читайте також: 

Весняний подарунок від Одольської

Фотогалерея


09.05.2020 8734
Коментарі ()

09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

3185
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

897
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

698
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10509 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2804 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2067

Як московити крали історію наших предків.

490

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

270

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

812

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

839
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

244
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

345
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

565
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

264
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

249
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

507
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

578
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5859
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

169
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

305
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

465
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

545