Японський метод лікування водою: найпростіший шлях до здоров’я

 

 

Японці – визнані довгожителі, їх здоров’ю щиро заздрять жителі інших країн. Це дуже популярний сьогодні метод в Японії. Необхідно пити воду відразу після ранкового пробудження. Для багатьох захворювань вода є 100% ліками.

 

Японська медична асоціація підтвердила цілющий ефект рясного ранкового пиття: лікування головного болю, проблем з серцем, бронхіту, розладу шлунка та інших захворювань відбувається чарівним чином! У тому числі мова йде і про тривалі і серйозні захворювання, пише ukrainianpeople.us

 

Визнано ефективними ліками від наступних захворювань:

  • головний біль
  • тілесна біль
  • хвороби серцево-судинної системи
  • артрит
  • прискорене серцебиття
  • епілепсія
  • зайва вага
  • астматичний бронхіт
  • туберкульоз
  • менінгіт
  • захворювання нирок і сечового міхура
  • блювота
  • гастрит
  • діарея
  • цукровий діабет
  • запор
  • все очні хвороби
  • хвороби жіночих органів
  • рак і порушення менструального циклу
  • захворювання вуха, горла і носа

Японський метод лікування водою

  1. Вранці, ще до того, як почистити зуби, необхідно випити чотири склянки води (стакан води – 200 мл.).
  2. Почистіть зуби, але не їжте і не пийте нічого протягом наступних 45 хвилин.
  3. Після цих 45 хвилин, можна їсти і пити все, що завгодно.
  4. Не їжте і не пийте протягом наступних двох годин після сніданку
  5. Ті, хто не в змозі випити з ранку чотири склянки води, може почати з меншої дози і поступово збільшувати її, щоб дійти до чотирьох чашок.

Чому варто пити воду вранці

Людина після сну має більш густу кров через брак води, тому потрібно обов’язково пити воду вранці натщесерце. Якщо людина це не робить і починає їсти бутерброди з кавою, то кров стає ще густіше, так як необхідна вода для перетравлення.

 

Кава, чай є сечогінними. Це означає, що організм буде виводити більше води через нирки, ніж ви випили. В результаті маємо хронічну нестачу води, постійно густу кров, проблеми з товстим кишечником. І далі за списком. Тому перед їжею п’ємо воду для забезпечення нормального перетравлення. Після їжі потрібно витримати час до наступного прийому води або їжі. Це близько 2-3-4 годин в залежності від того, що з’їли і як багато.

 

Вода йде з порожнього шлунку через 5-10 хвилин. З’являється одинична відрижка, коли воротар відкрився і вода вийшла. Вода швидко потрапляє в товстий кишечник і засвоюється. А значить організм може спокійно виділити соки в шлунок без згущення крові.

 

Вода з лимоном: переваги

  1. Зміцнюється імунна система організму. Лимон багатий вітаміном С і калієм. Він стимулює мозок і нервову систему, контролює кров’яний тиск.
  2. Напій вирівняє лужний баланс, адже лимонна кислота не підвищує кислотність.
  3. Поліпшується обмін речовин. Сік лимона містить пектин, який допомагає організму боротися з відчуттям голоду. Крім того, було доведено, що люди, які підтримують лужну дієту, худнуть набагато швидше.
  4. Сік лимона стимулює травлення. Тепла вода служить для стимуляції шлунково-кишкового тракту і перистальтики.
  5. Цей напій має м’яку сечогінну дію. Лимонна вода збільшує швидкість сечовипускання, що допомагає швидко очистити організм, при цьому зберігши здоров’я сечових шляхів.
  6. Очищається шкіра. Крім того, вітамін С сприяє зменшенню зморшок і зникнення плям на шкірі, оскільки видаляє токсини з крові.
  7. Стакан води – це боротьба з зневодненням організму, з самого ранку всі системи почнуть працювати правильно і в першу чергу – наднирники, які виділяють гормони. Організм буде готовий до стресу, і цілий день зможе функціонувати нормально.

 

Терміни лікування деяких захворювань

  1. Високий тиск – 30 днів
  2. Гастрит – 10 днів
  3. Діабет – 30 днів
  4. Замки – 10 днів
  5. Рак – 180 днів
  6. Хворі артритом повинні слідувати цій методиці 3 дні в перший тиждень, а, починаючи з другої, – кожен день.

 

Дана методика не має побічних ефектів, однак, на початку лікування кількість сечовипускань може збільшитися. Буде краще, якщо Ви будете продовжувати цю процедуру і після лікування, і зробите її нормою життя. Пийте воду, і залишайтеся здоровими і активними.

 

Важлива деталь

Китайці і японці п’ють гарячий чай під час їжі (а не холодну воду). Настав час перейняти у них цю звичку. Ми тільки виграємо. Пояснюємо для тих, хто любить пити під час їжі саме холодні напої.Холодна вода знижує засвоєння їжі, так як продукти, що містять жири загустевают.

 

Іншими словами, жири в розрідженому стані швидше вступають в реакцію з киснем і краще засвоюються кишечником, ніж, якщо Ви запиваєте їжу холодними напоями. Відповідно, жири не відкладаються під шкірою, і ймовірність захворювання на рак знижується в десятки разів.


04.10.2016 13217 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

370
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1423
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2613 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3650
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3015
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2157

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

630

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

481

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1647

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1811
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

305
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

519
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

818
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5001
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

368
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

897
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10139
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

524
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

278
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

384
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

411
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

735