Як знайти і забронювати дешевий готель?

 

/data/blog/74772/357ac9f2d8f78a51e405e3186931d6e6.jpg

 

Подорожувати люблять всі. Але, не завжди у нас є для цього можливості. Адже готель, авіаквиток коштують не мало, та ще й щоб взяти з собою, доводиться поднакопить пристойну суму. Однак, це не привід відмовляти собі в задоволенні відправитися на закордонні землі.

 

Головне, почати готуватися до поїздки заздалегідь. І, перше, що потрібно – знайти недорогий готель.

 

Будь то 5-зірковий готель, або хостел, або намет в центрі міста, або нічліг у місцевих жителів – будь-який з варіантів розміщення може бути економічним і точно буде захоплюючою подорожжю. Головне, зробити перший крок.

 

Онлайн бронювання

Після довгих поневірянь по інтернет простору і вивченню різних сайтів, що пропонують послуги бронювання, можна точно сказати, що поширена система booking.com одна з найбільш зручних. До речі, навіть посольства для оформлення візи, приймають роздруківку броні з цього сайту, що, природно говорить про надійність системи та її відмінною репутації.

 

Завдяки широким можливостям пошуку, на сайті можна задавати всілякі параметри аж до дрібниць, таких як, наявність Wi-Fi, парковки, спа-послуг та багато чого іншого, що вам може знадобитися в готелі.

 

Приємно те, що на сайті повно пропозицій, де не потрібна передоплата, а також повно варіантів, з можливістю безоплатного скасування своєї броні. Це особливо важливо, якщо ви плануєте свою поїздку за кілька місяців.

 

Більшість же варіантів розміщення вимагають попередньої оплати або заморозки частини коштів на вашій картці. Готелі охоче працюють з кредитовими картками Mastercard або Visa, ніж з дебетовими. Тому, звертайте на це увагу, і не забувайте уточнювати у хотелерів.

 

Не переживайте, що ваші дані потраплять до рук зловмисників, на сайтах-посередниках всі ваші дані шифруються, а після того, як проведена оплата, вам на пошту прийде лист з підтвердженням вашого бронювання.

 

На сайті передбачена гарантія кращої ціни. Що це означає? А те, що якщо ви знайшли такий же готель на будь-якому іншому ресурсі дешевше, достатньо тільки повідомити про це і вам запропонують ціну, навіть нижче, ніж у конкурента.

 

Крім booking.com є ще кілька перевірених сайтів, ось їх список:

Expedia.com

Hotels.com

Hrs.com

У чому між ними різниця? Головне – це орієнтація на той чи інший напрямок.

США і Південна Америка:

www.priceline.com

www.expedia.com

www.travelocity.com

 

А для тих, кому не чуже розміщення в хостелах, перегляньте ось ці системи:

Hostelworld.com

Hostels.com

Hostelsclub.com

Hostelbookers.com

Пошук кемпінгів:

www.campings.com

www.campingo.com

www.rankers.co.nz/respect (Нова Зеландія)

 

Щоб знайти дійсно економічний варіант, потрібно порівняти всі пропозиції на різних сайтах. Для цього не потрібно сидіти годинами і вивчати всі варіанти, запропоновані системами. Для цього є сайти-помічники www.hotelscombines.com, які знаходять і порівнюють різні цінові пропозиції по готелях.

 

Ну, а якщо зважитеся погостювати у місцевих жителів, на допомогу вам www.couchsurfing.org і www.hospitalityclub.com. Правда, зловжити гостинністю не вийде. Такий вид ночівлі увазі зупинку на один-два дні, не більше.

 

Щоб скористатися послугами, розміщеними на сайтах, потрібно обов’язково зареєструватися і максимально цікаво розповісти про себе у своїй анкеті. Головне тут – довіра. Тому, чим більше ви напишіть, тим охочіше вас запросять до себе погостювати.

 

Мобільні помічники

Смартфони і планшети, мабуть, самі вірні помічники в подорожі, та й у повсякденному житті.

 

За допомогою додатків для цих пристроїв, можна з легкістю знайти готель «навколо себе», забронювати готель на місці, знайти готель на карті і прокласти до нього самий зручний маршрут і багато інші корисні функції.

 

Звичайно, не завжди, виходить знайти щось дешеве, ще й з повним комплектом послуг і комфорту. Потрібно бути готовим до того, що номер може виявитися крихітним, та й сніданок можуть не нагодувати, щоб більше дізнатись про готельний бізнес читайте статті про готельний бізнес на centerhotel.com.ua. З іншого боку, кому потрібні мармур і фаянс, коли перед вами відкривається весь світ!

 

thecity.com.ua


17.04.2015 1833 0
Коментарі (0)

26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

688
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

890
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1243 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2637
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1996
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2222

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

309

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

433

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1370

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1346
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

194
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18118
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1077
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3428
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

785
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10554
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6286
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

921
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

219
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

446
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3037
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

760