Як світ зустрів 2012-й: найбільш грандіозні новорічні шоу (відео)


У найбільших мегаполісах світу зустріч Нового 2012 року ознаменувалася грандіозними салютами та вражаючими шоу. Одним з найбільш яскравих видовищ цього року порадував своїх мешканців і гостей Лондон, який зустрічає рік Олімпіади.

 

У Берліні перед багатотисячним натовпом Scorpions заспівали "Wind of change", а в Дубаї барвистим феєрверком спалахнула найвища вежа у світі - Бурдж Халіфа. Австралія та Океанія Першими новий рік зустріли жителі острова Різдва в Тихому Океані, а також населення архіпелагів Тувалу і Самоа (останні цього року здійснили "стрибок у часі", скасувавши 30 грудня, щоб перейти до одного часового поясу з Новою Зеландією).

 

Традиційне шоу салютів, яке вважається одним з найкращих у світі, пройшло в Сіднеї. Подивитися на те, як в небі згоряють дев'ять тонн піротехніки, зібралися близько півтора мільйона людей.

 

 

Японія Мешканці Токіо рівно о 12 годині ночі запустили в небо тисячі повітряних куль з написаними від руки побажаннями. Багато хто таким чином вшанував пам'ять жертв руйнівного землетрусу і цунамі, які відбулися в березні 2011 року.

 

Одночасно з цим на найвищому будинку японського мегаполісу – знаменитій телевізійній вежі в парку Сіба - загорілися цифри 2012.

 

Дубай Барвистим феєрверком зустрів Новий рік і Дубай. Під захоплені крики сотень тисяч глядачів фонтаном з вогняних бризок спалахнула найвища вежа у світі - Бурдж Халіфа.

 

 

Москва У Москві головним місцем святкування за традицією стала Красна площа. Після приходу 2012-го багато мешканців Москви та інших російських міст залишили свої будинки і продовжили святкування на вулиці.

 

Лондон У центрі Лондона сотні тисяч людей зібралися, щоб побачити одне із найяскравіших у світі шоу феєрверків біля колеса огляду London Eye. Багато мешканців Британії з нетерпінням чекали на 2012 рік, який обіцяє бути особливо цікавим у зв'язку з майбутньою Олімпіадою і Діамантовим ювілеєм (60 років правління) королеви Єлизавети Другої.

 

 

Рим Лейтмотивом новорічної ночі в Римі стали сподівання на фінансове благополуччя. Мер міста влаштував безкоштовний концерт для тих громадян, хто не зміг цього року "розщедритися" на вечерю в ресторані. Бенгальські вогні і пластикові стаканчики з шампанським можна було побачити у більшості присутніх біля стін Колізею. А коли пробило північ, в небі над італійською столицею розквітли барвисті феєрверки.

 

Париж Париж зустрів новий рік дощем. Але аж ніяк не святкова погода не зіпсувала жителям і гостям французької столиці святкового настрою. Традиційно найголовнішими місцями новорічних урочистостей стали Єлисейські поля, а Ейфелева Вежа виступила як найбільша в країні індустріальна ялинка. З міркувань безпеки феєрверки цього року скасували. Однак було вдосталь електричних вогнів, шампанського і поцілунків.

 

Берлін Сотні тисяч людей зібралися в новорічну ніч біля Бранденбурзьких воріт у Берліні. Організатори вуличної вечірки з шампанським та феєрверками нарахували на святі близько мільйона людей. Перед ними виступив знаменитий гурт Scorpions, який виконав свій багаторічний хіт "Вітер змін".

 

Ріо-де-Жанейро На знаменитому бразильському пляжі Копакобана в Ріо-де-Жанейро на свято, попри дощову погоду, зібралися близько двох мільйонів людей. У небі спалахнули тисячі феєрверків і всі гості салютували Новому року бокалами із шампанським. Після феєрверку глядачі розійшлися по чотирьох музичних майданчиках, на яких всю ніч грали всесвітньо відомі діджеї.

 

 

Нью-Йорк Щоб зустріти Новий рік в центрі Нью-Йорка на Таймс-сквер зібралися сотні тисяч людей. Прихід 2012-го в США і в усій Західній півкулі ознаменувала знаменита кришталева куля, яка за традицією була засвічена і опущена на землю в останню хвилину року, який минув. Організатори свята підготували і грандіозне музичне шоу - в очікуванні Нового року глядачів на площі розважали світові знаменитості, серед яких - співачка Леді Гага і кумир американських тінейджерів Джастін Бібер.

 

ТСН


04.01.2012 1696 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2424
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1544 1
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3625
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5396
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1658
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2042

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

118

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

165

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

397

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

865
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

449
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

755
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2445 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

464
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

850
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4901
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

719
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

622
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

559
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

383
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

706
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

867 2