Як Роман Вірастюк жінку міняв (відео)

 

/data/blog/50055/c4391e0899ef895ef2d68c2ec47c9903.jpg

 

17-разовий чемпіон України та чемпіон Європи зі штовхання ядра іванофранківець Роман Вірастюк прожив тиждень під прицілом телекамер з чужою дружиною. У рамках телепрограми «Міняю жінку», яка вийшла в ефір 18 березня, Роман помінявся дружиною з росіянином Олександром. 

 

Зазвичай у телешоу «Міняю жінку» саме жінки покидають свої домівки і на тиждень оселяються у незнайомих сім'ях. Втім, у програмі від 18 березня жінки з чоловіками помінялися ролями. Тому Роман Вірастюк залишив в Івано-Франківську дружину Ірину з сином Іваном та вирушив до Криму.

 

На тиждень Вірастюка у сім'ї замінив росіянин Олександр. А Роман опинився в курортному кримському містечку Міжводне, де його тимчасовою «дружиною» стала 26-річна тренерка з кайтсерфінгу Христина.

 

До речі, дружин-учасників телепередачі постійно супроводжували жінки-режисери. Так, з Христиною режисер ночувала у вагончику, а Романові довелося спати в наметі поруч. Так само з Іриною, дружиною Романа, цілодобово перебувала працівниця телеканалу «1+1», а тимчасовий "чоловік" Олександр жив в іншій кімнаті. Аби раптом до гріха не дійшло?

 

Телепрограму, яка нещодавно вийшла в ефір, знімали ще у серпні минулого року і готували показати 6 грудня до Дня Збройних сил України. Однак через тривожну ситуацію в країні розважальне телешоу довелося перенести на невизначений термін.

 

За кілька днів до зйомок Романові зателефонували режисери «1+1» та запропонували участь у програмі. На роздуми дали одну добу.

 

«Єдине, що нас лякало, - це те, що зйомки починалися 11 серпня. А на 20 серпня ми мали квитки, щоб їхати відпочивати на море. Але зважили всі «за» і «проти» й вирішили погодитися», - розповідає спортсмен.

 

До останнього моменту він не знав, куди їде. Коли знімальна група, відзняла прощання з сім'єю в Івано-Франківську, в Романа забрали мобільний телефон. Разом з режисером він поїхав до Тернополя.

 

«Доїжджали до Тернополя і зупинилися підкачати колеса. Так не встигли на автобус, яким мали їхати далі. Довелося доганяти, і коли я зайшов в автобус, не роздивлявся на таблички, вже потім виявилося, що це був рейс «Тернопіль - Ялта». Сів в автобус і заснув. Пробудився десь за Уманню», - згадує Роман Вірастюк.

 

Зрозумів, що їде в Крим, коли побачив по дорозі ресторан «Приморський», кафе «Крим». Вдосвіта Романа привезли в готель у місто Армянськ. Помилися, поснідали, чоловік нарвав квітів для нової «дружини» - і далі вирушили кудись мікроавтобусом. «Коли їхали, то оминули місце, де я пізніше жив. Проїжджали, і я собі подумав: «От люди кайфово живуть». Їдемо далі і звертаємо в якесь поле. Дивлюся, стоїть огороджений великий кусок поля, купа баранів, якісь бараки, і перше, що спало на думку: мене везуть в татарську сім'ю, де діють мусульманські закони. І я думаю: оце попав, - пригадує спортсмен. - Тут мікроавтобус розвернувся і поїхав назад. Повернув на пляж, і я втішився: байдуже, де я буду, головне, що не пастиму баранів».

 

За кадром

На початку програми сім'ю Вірастюків представили як міцне й стабільне подружжя. Олександра та Христину показали як пару, яка «вирушає за вітром». Вона родом з Санкт-Петербурга, він - з Москви. Пара свідомо відмовилася від цивілізації та мандрує світом, не квапиться узаконювати свої стосунки.

 

Під час зйомок Олександр та Христина жили у курортному містечку Міжводне в Криму, де на літо відкрили школу кайтсерфінгу. Восени минулого року вирушили до Бразилії, а зараз перебувають у Таїланді.

 

Як розповідає Роман, перше, що його вразило, - це реакція Олександри на букет квітів. «У програмі не показали, але вона розплакалася. Їй в житті ніхто квітів не дарував», - каже чоловік.

 


Також, за його словами, не показали, як він наводив порядок у помешканні Христини та Олександра.

 

«Коли я зайшов, весь лінолеум на майданчику був встелений водоростями. Таке враження, що напередодні святкували день Нептуна. Я прибрав, підійшов до столу, а там гора посуду. Перемив стільки, на скільки вистачило води», - каже чоловік.

 

Після того режисери пробували спровокувати Романа, щоб той прокоментував на камери, нібито Христина погана господиня.

 

«Я кажу, не буду нічого поганого говорити. Вона молода дівчинка, у неї в голові спорт, повітря і все. Я їй буду показувати, як це має бути. Якщо захоче, вона це зрозуміє і візьме на озброєння», - розповідає Роман.

 

До речі, за питною водою у Міжводному доводилося їздити за 10 кілометрів.

 

«Вони мають десять 30-літрових бутель, в яких привозять воду. Коли я приїхав, всі бутлі були порожні, було приблизно вісім літрів води. Неприємним сюрпризом стало те, що Сашко не залишив ключів від своєї машини, а я свої йому у Франківську лишив», - згадує Роман.

 

Не сподобався йому й випадок, коли так звані друзі сім'ї змели приготовлену Романом вечерю. «Ми сидимо за порожнім столом. Я питаю: "Це хто?" А вона: "Друзья. У нас так принято». Наступного дня, коли я виконував домашнє завдання, викопав яму під туалет і попросив тих друзів допомогти перенести коробку, а вони відповіли: «Нет времени». А жерти увечері врємя було?» - обурюється Вірастюк. До слова, з трьох завдань, які чоловіки залишали своїм наступникам, Олександр одного не виконав. «Щодня з 12 до 13 години я заходжу в кафе «Галка» поспілкуватися з друзями. Він мав зайти в «Галку» хоча б раз, він цього не зробив. Побоявся, що там багато людей, а він російськомовний. Це було неважке завдання, не те, що ями під туалети копати», - каже Роман Вірастюк.

 

Тим часом за кадром в Івано-Франківську залишився День вишиваної сорочки, який організували друзі Вірастюків.

 

«Олександрові подарували вишивану сорочку, потім у наших знайомих організували "паті" у вишиванках. Було дуже багато красивих моментів, які залишилися за кадром», - каже Роман.

 

Після шоу

Попри те, що Роман чимало в житті подорожував, тимчасова зміна місця проживання дала можливість проаналізувати життя своєї сім'ї. «Хотів подивитися, як живуть інші, і, можливо, щось змінити. Тобто їхав для так званого самоаналізу», - каже він. Однак після передачі усвідомив, що саме так, як живе його сім'я, і треба жити.

 

За словами Романа, його родина підтримує зв'язок з Олександром та Христиною, спілкуються здебільшого в соціальних мережах. Коли передача вийшла в ефір, розповідає спортсмен, у Фейсбуці отримав листа від матері Христини. «Дякую, Романе, за те, що виховував мою дочку. Тому що мене вона не слухає. Може, цей проект хоч трішки відкриє їй очі на Сашу», - йдеться в листі.

 

На думку спортсмена, чоловік Христини її недооцінює. «Я йому кажу: сходи до окуліста. Молода красива дівчина, а ти ніяких кроків не робиш. Ти ніколи в житті їй квіти не дарував», - згадує Вірастюк. Шокував його і кінець зйомок. «Я Ірі подарував квіти, а Христина питається: "Де мої квіти?" Він каже: "Квітів не буде, тому що я тебе більше не люблю". Вона розплакалася, а я хотів дати йому в пику, бо він ідіот. А вона така недоласкана, недолюблена...», - каже Роман.

 

Сам Олександр, як розповідає Роман, до Івано-Франківська їхав, побоюючись «бандерівців». «Його шокувало, що ніхто його не бив за російську мову. Страшно переживав, коли їхали в гори сплавлятися по річці. Казав: там же гуцули є!» - згадує Роман. Звичайно, після поїздки москвич був приємно здивований.

 

Загалом, політичних тем учасники програми «Міняю жінку» уникали. Однак все ж вдалося розвіяти чимало стереотипів.

 

Своєрідним уроком стало телешоу для ще одного учасника програми - сина Вірастюків Івана. Хлопець переймався, що саме покажуть по телевізору. Адже він не дуже добре їздив на роликах, а десь не стримав сльози.

 

Зате це стало для хлопчини стимулом вдосконалити навички. «Ми потім купили ролики, і син три тижні їздив день у день. Зараз стоїть на роликах вже впевнено», - розповідає Роман.

 


Ніхто з членів його сім'ї не старався грати на публіку, запевняє Роман. Навіть під прицілом відеокамер вони жили звичним життям і залишалися самими собою.

 

 

Марія ГАВРИЛЮК, Галицький Кореспондент


31.03.2014 1235 5
Коментарі (5)

думаючий 2014.03.31, 11:13
Уважно передивився весь сюжет і виникла така думка що, насправді задача даної передачі не об'єднання людей, а якраз протилежне. Постараюсь довести, для чого було запрошувати в передачу абсолютно різних людей як ментально, соціально, так і віковому цензі. Зробити з цього шоу ? Підняти рейтинг ? Показати розкіш Галицьких панів у порівнянні з вбогістю мешканців Півдня країни ? Особиста мені пара з Криму сподобалась, відверті та прості щирі люди, так спартанські умови життя, так не прибрано, так немає толком що їсти, але це їх мікросвіт, в якому їм подобається. Зате наші землячки як завжди люблять "пустити пил у очі" у вигляді "пантів" для " приїжджих" типу дивіться які ми тут ґазди, європейський спосіб життя і все таке, ну майже "голуба кров". Багато фальші та гри на публіку. ІХМО.
Тана 2014.03.31, 13:21
До думаючого якщо люди живуть так щодня а не лише коли на камеру, то про який пил іде мова! І різниця між людьми є насправді: ту люди газди і живуть для майбутнього. щоб щось і дітям лишити. А там - живуть одним днем, не задумуючись про завтра. не кажу добре чи погано: кожен обирає собі сам. Але ... якщо зачепило, то ...заздрісно?...
вовчик 2014.03.31, 13:26
так дивився передачу, вірастюк, у мене склалось враження дуже хотів тої дівчини. )))
думаючий до Тано 2014.03.31, 17:12
В останньому реченні ви спитали чи мені заздрісно. Чому заздрити !? і кому з них !? Мені подобається жити в своєму світі, який я створив сам навколо себе, мій світ не зачіпає інтереси навколишніх людей і мені в ньому комфортно. Я категоричний противник совдепівських шаблонів " а шо люди скажуть" і "аби ліпше ніж у сусіда". Мене просто зацікавив месидж який намагається донести ця передача до глядача. Ну а заздрість це участь слабаків та інших невдах і лузерів.
священик 2014.04.07, 00:10
Це відверте публіцтво. Люди хочуть бачити скандал і їм це подають... Більшість проблем постають через брак сім'ї: брак виховання, брак спілкування, брак любові тощо. Чоловік і жінка, дитина не мають прикладу доброї сім'ї, тому потім повторюють те, що бачуть, а часто і те спотворюють.
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

1838
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

18874
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1694
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1180
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2225
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3802

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1923

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

653

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1270

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1425
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

339
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

854
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24364
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

581
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

586
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

722
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1613
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7962
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

370
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

743
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2006 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

709