Як працювали народні депутати від Прикарпаття протягом першої сесії

 

12 грудня розпочав роботу новий парламент. Працювали депутати до 11 січня (включно), а потім пішли на канікули.

 

Ми вирішили з'ясувати, чим займалися депутати від Прикарпаття в парламенті, які законопроекти пропонували, чи ходили на роботу

 

Всі наведенні нижче дані взяті із офіційного сайту ВРУ.

 

Фракція «Батьківщина»

Дмитро Шлемко – був присутній на всіх засіданнях Верховної Ради, проте протягом першої сесії не подав жодного законопроекту та депутатського запиту, проте виступав 13 грудня.

Володимир Шкварилюк – протягом першої сесії не подав жодного законопроекту і депутатського запиту, ні разу не виступав,був відсутній на засіданнях 10 і 11 січня.

Ольга Сікора – так само як і Шкварилюк не подала жодного законопроекту, немає виступів та депутатських запитів, була відсутня 11 січня.

Володимир Купчак – так само не подавав жодного законопроекту, не виступав, але завжди був присутній у Раді.

Анатолій Дирів – не подавав жодного законопроекту, не виступав, не подавав депутатських запитів, був відсутній 12 грудня після обіду.

Василь Гладій – подав два законопроекти «Про перейменування селища міського типу Пересічна Дергачівського району Харківської області» та «Про перейменування села Мазинки Переяслав-Хмельницького району Київської області». Був завжди присутній в Раді.

Фракція УДАР

Роман Чернега – має один авторський законопроект «Про відзначення 1115-річчя заснування міста Галича Івано-Франківської області».  25 грудня та 11 січня був відсутній в парламенті.

Фракція «Свобода»

Руслан Зелик – не подав жодного законопроекту, не має виступів, проте завжди був у парламенті на засіданнях.

Руслан Марцінків – має один депутатський запит до Кабміну, законопроектів не подавав, але ходив справно на засідання Ради. Крім того 10 січня виступав з місця.

Олександр Сич – має законопроект Про вищу освіту», 1 грудня виступав з трибуни, на засідання всі ходив.

Позафракційні депутати

Юрій Дерев’янко – не подавав жодного законопроекту, депутатського запиту, не виступав, проте завжди був у Раді.

Олександр Доній – зареєстрував два законопроекти «Про внесення змін до ЗУ «Про наукову і науково-технічну діяльність», а також про внесення змін до ЗУ «Про перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації" (щодо включення до Переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації будинку Національного художнього музею України на вул. Грушевського, 6).

Має два виступи з місця 13 грудня. Завжди був присутній на сесіях (цікаво, що не голосував за декриміналізацію статей Тимошенко).

 

«Малакава»


18.01.2013 2032 4
Коментарі (4)

Oксана 2013.01.18, 20:35
Основна частина роботи депутата - це робота в КОМІТЕТАХ. А виступи і законопроекти - це вже вершина айсберга (законопроект треба розробити, мажоритарнику - бажано узгодити з виборцями)Тому місяць часу - це не показник. Фіртка, підсумки роботи напишіть через чотири роки.
Микола 2013.01.18, 17:20
Ну що шановні патріоти-що тепер скажете про "опозиціонера- парашутиста" Донія. Все тепер стає на своє місце-фінансували його Порошенко і Жванія а підтримувала влада. В опозиційні фракції не вступив, сидить поряд з Порошенком в сесійній залі, увійшов до його групи,той його продовжує годувати, а він в свою чергу змушений відробляти гроші які йому олігархи та влада дали на вибори,тому і не голосував за звільнення Тимошенко.Він ще покаже своє лице. Соромно за його поведінку, соромно за коломиян.
svoboda 2013.01.18, 17:38
Уважаемые ивано-франковцы право писать комментарий дает мне закон о началах государственной языковой политике.И право говорить по русски имеют не только украинцы из восточных областей страны но и прикарпатцы.
Оля 2013.01.18, 18:51
А що, Доній - єдиний з івано-франківців, який працює саме як депутат-законотворець. Судячи із статистики - більшість просто м'ясо. Не пише закони, не виситупає, тільки скиглить, що 14 тисяч - це дуже мала зарплата((((( Тільки Доній працює реально, побільше б нам таких депутатів!!!
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

2919
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

982
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

586
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5554
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1485
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1355

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

424

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1250

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1080

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

991
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

315
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10683
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1298
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

388
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

654
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5704
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

377
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

272
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

619 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1059
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

916