Як пережити осінь і залишитися нормальною людиною

 

/data/blog/115503/e0ffcdf6e686dc9f6cd27f4b2c89c503.jpg

 

Як тільки інстаграм заполонили фотографії милих першокласників, їх красиві мами згадали про те, що осінь – пора хандрити. Ми знайшли цілих 7 способів насолодитися цим часом і не зійти з розуму від осінньої депресії. І ні, ми не будемо пропонувати тобі полюбити холодний дощ і обвітрені губи.

 

Зроби фотоальбом

Напевно в твоєму айфоні не залишилося вільного місця через тисячі фото з пляжів, терас в центрі міста і зелених парків. Роздрукуй найяскравіші фотографії та купи простий набір для скрапбукінгу. Розклей фотоі і зроби підпис до кожної. Згадай літні історії, які ви переказували один одному по тисячі разів, і обов’язково інвентаризуй все до дрібниць. Альбом буде нагадувати тобі про літо, а ще його можна сфотографувати для інстаграму з хештегом # осіньнедляслабаків

Атакуй магазини

Вересень – найкращий час для літнього шопінгу. Між рядів з шубами, толстовками і чобітьми можна знайти круті купальники, шорти і майки, причому коштувати вони будуть в три рази нижче, ніж в минулому і майбутньому червні. Сміливо купуй бікіні, джинс і квіткові принти – вони ніколи не виходять з моди. Скільки радості: і по магазинах сходиш, і витратиш мінімум!

Вернись в спортзал

Скільки разів ти починала худнути до літа? Саме час взяти себе в руки і піти в спортзал. Зверни увагу на тренування по крос-фіту. Це не тільки корисно, а й весело: побігаєш, пострибаєш, музику послухаєш. Організм буде палити калорії і виробляти ендорфіни – саме гормон щастя тобі і потрібен восени. Ну а коли на пресі з’являться перші кубики, він взагалі буде зашкалювати!

Закохайся!

Що може бути прекрасніше, ніж перші побачення в осінньому парку? Все це жовте листя, приглушене світло, легкий вітерець – класика голлівудської романтики. Частіше ходити на побачення, а якщо ти давно загрузла відносинах, то віднови цю практику зі своїм чоловіком. Можете повторити маршрути вашого цукерково-букетного періоду, напевно буде весело згадати, як ти годинами вибирала відтінок помади, а він брехав друзям, що не прийде дивитися футбол, тому що у нього дедлайн на роботі.

Навчися вже варити глінтвейн!

Яка ж осінь без глінтвейну: на вині, ромі, з корицею, медом, гарячий або дуже гарячий. Знайди найскладніший рецепт, поклич подруг і влаштуйте глінтвейн-вечірку. Головне пам’ятай: пити крижане біле поки вариш сухе червоне – це моветон!

Носи червону помаду

Класична червона помада відмінно виглядає з суворим і зазвичай темним осіннім одягом. Влітку, коли ти вся – від босоніжок до волосся – нагадувала райдужного поні, будь-яка помада просто губилася в образі. Зараз же червоні, а краще винні губи, стануть твоїм головним акцентом в образі.

Відкривай вікна

Так, ми не зійшли з розуму. Поки на вулиці ще плюс, привчай себе спати в провітрюваній кімнаті. Про користь свіжого повітря не потрібно розповідати? Краще залізти під три ковдри і спати з відкритим вікном, ніж спати під пледом і дихати сухим від опалення повітрям. Почни зараз, і навіть зима не буде страшна.

 

Автор тексту Дарина Іоніна


08.09.2016 3687 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

369
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1421
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2611 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3649
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3014
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2156

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

629

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

480

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1646

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1810
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

304
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

518
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

817
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5000
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

367
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

896
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10138
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

523
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

277
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

383
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

410
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

734