Як грати в Pokemon Go

 

/data/blog/112070/418f282eacff1db1146fa3db03d0a7c7.jpeg

 

Pokemon Go – гра, яка всього за два тижні після виходу стала лідером по скачуванню на Google Play і App Store.

 

Багатьох користувачів гра привернула тим, що ловля покемонів (а саме затримання звіряток — головне завдання гри) відбувається на тлі реальних об’єктів.

 

Правила гри Pokemon GO

Правила гри прості, все що потрібно, це встановити програму і активувати його, після чого вийти на вулицю і приступити до упіймання покемонів. Спіймані покемони поповнюють Покедекс, чим вище наповнюваність Покедекса, тим більші можливості з’являються у гравців.

Пройдена дистанція в грі також не менш важлива. Після проходження певної відстані гравець може виявити на ПокеСтоках яйця покемонів, з яких, у свою чергу, вилупляться рідкісні звірятка. Ними гравець може також поповнити свій Покедекс. Надалі проходження рівнів дозволить приєднатися до однієї з команд (червоних, жовтих або синіх) і воювати з покемонами інших команд. Проходження рівнів і випробувань відкривають медалі в профілі.

Варто відзначити, що в грі не зараховуються переміщення на автомобілі чи іншому транспорті, швидкість якого вище 20 км/год.

 

Як знайти і приручити покемонів в Pokemon GO

Точне розташування покемонів невідомо, тому для упіймання звіряток необхідно якомога більше ходити і шукати їх. При пошуку покемонів особливу увагу варто приділяти шевелению трави і листя дерев, адже це ознака того, що саме там знаходяться звірятка. Також про наближення до покемону інформує індикатор на екрані пристрою. Після знаходження звірка його потрібно як можна швидше приручити, адже гра досить популярна і можна просто не встигнути забрати звірятко до себе в Покедекс першим.

Для упіймання покемона потрібно націлиться на нього і як тільки звір опиниться в зеленому колі, кинути в нього покеболл, кількість кидків необмежено. Покеболи (м’ячі) на карті позначені як сині точки, після виявлення таких слід підійти до них і знайдені таблички розкрутити. Таким чином гравець отримає не тільки N-ну кількість покеболлов, але і кілька яєць і трохи енергії.

 

Як увімкнути камеру в Pokemon GO

Включити камеру можна тільки за умови, що на смартфоні є гіроскоп. Після установки програми потрібно ходити і шукати покемонів, як тільки буде знайдений, у правому верхньому кутку з’явиться значок AR, натискання на нього є включення камери.

 

Що робити з спійманими покемонами в грі Pokemon GO

Приручених покемонів потрібно складати в Покедекс. У Покедексе для кожного звірятка є свій осередок з певним номером. Потрібно постаратися заповнити всі комірки. Головне завдання гравців — виростити покемонів для наступного рівня, навчити їх битися з іншими істотами, адже це стане в нагоді в подальшому для проходження рівнів і розблокування медалей в профілі. Прирученими покемонами обмінюватися з іншими гравцями в грі не передбачено.

 

Як отримати цукерки у Pokemon Go

Цукерки в грі потрібні для навчання покемонів і збільшення їх сили. При приручення покемонів гравець гарантовано отримує кілька цукерок, однак для кожного сімейства звірків потрібні цукерки певного «сорту». Щоб отримати потрібні цукерки, досить відловити покемонів потрібного сімейства і передати їх професору Віллоу. Зробити це можна наступним чином: спочатку натиснути на покемонів, потім на кнопку Transfer (вона розташована внизу екрана).

 

Що можна купити на монети в Pokemon Go

У грі можна придбати разом відразу мішок монет (14500 покемонет), обійдеться він приблизно 2500 ргривень Сума немаленька, однак купити мішок вигідніше, ніж раз за разом купувати по 100-200 монет. Що стосується інших покупок, то в магазині Pokemon Go можна придбати різні зілля для збільшення сили і витривалості покемонів, приманки, які допоможуть набагато швидше зловити звірків, яйця, збільшують кількість очок, інкубатори для яєць, сховища для покемонів більшою місткістю і т. д.


25.07.2016 2508 0
Коментарі (0)

17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1242
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

6887
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14912 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1827
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1076
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6552

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

877

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1669

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1472

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1339
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

440
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

701
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

861
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

673
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1763
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

788
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

1091
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34921 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

268
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

442
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

753
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

668