Як грати в Pokemon Go

 

/data/blog/112070/418f282eacff1db1146fa3db03d0a7c7.jpeg

 

Pokemon Go – гра, яка всього за два тижні після виходу стала лідером по скачуванню на Google Play і App Store.

 

Багатьох користувачів гра привернула тим, що ловля покемонів (а саме затримання звіряток — головне завдання гри) відбувається на тлі реальних об’єктів.

 

Правила гри Pokemon GO

Правила гри прості, все що потрібно, це встановити програму і активувати його, після чого вийти на вулицю і приступити до упіймання покемонів. Спіймані покемони поповнюють Покедекс, чим вище наповнюваність Покедекса, тим більші можливості з’являються у гравців.

Пройдена дистанція в грі також не менш важлива. Після проходження певної відстані гравець може виявити на ПокеСтоках яйця покемонів, з яких, у свою чергу, вилупляться рідкісні звірятка. Ними гравець може також поповнити свій Покедекс. Надалі проходження рівнів дозволить приєднатися до однієї з команд (червоних, жовтих або синіх) і воювати з покемонами інших команд. Проходження рівнів і випробувань відкривають медалі в профілі.

Варто відзначити, що в грі не зараховуються переміщення на автомобілі чи іншому транспорті, швидкість якого вище 20 км/год.

 

Як знайти і приручити покемонів в Pokemon GO

Точне розташування покемонів невідомо, тому для упіймання звіряток необхідно якомога більше ходити і шукати їх. При пошуку покемонів особливу увагу варто приділяти шевелению трави і листя дерев, адже це ознака того, що саме там знаходяться звірятка. Також про наближення до покемону інформує індикатор на екрані пристрою. Після знаходження звірка його потрібно як можна швидше приручити, адже гра досить популярна і можна просто не встигнути забрати звірятко до себе в Покедекс першим.

Для упіймання покемона потрібно націлиться на нього і як тільки звір опиниться в зеленому колі, кинути в нього покеболл, кількість кидків необмежено. Покеболи (м’ячі) на карті позначені як сині точки, після виявлення таких слід підійти до них і знайдені таблички розкрутити. Таким чином гравець отримає не тільки N-ну кількість покеболлов, але і кілька яєць і трохи енергії.

 

Як увімкнути камеру в Pokemon GO

Включити камеру можна тільки за умови, що на смартфоні є гіроскоп. Після установки програми потрібно ходити і шукати покемонів, як тільки буде знайдений, у правому верхньому кутку з’явиться значок AR, натискання на нього є включення камери.

 

Що робити з спійманими покемонами в грі Pokemon GO

Приручених покемонів потрібно складати в Покедекс. У Покедексе для кожного звірятка є свій осередок з певним номером. Потрібно постаратися заповнити всі комірки. Головне завдання гравців — виростити покемонів для наступного рівня, навчити їх битися з іншими істотами, адже це стане в нагоді в подальшому для проходження рівнів і розблокування медалей в профілі. Прирученими покемонами обмінюватися з іншими гравцями в грі не передбачено.

 

Як отримати цукерки у Pokemon Go

Цукерки в грі потрібні для навчання покемонів і збільшення їх сили. При приручення покемонів гравець гарантовано отримує кілька цукерок, однак для кожного сімейства звірків потрібні цукерки певного «сорту». Щоб отримати потрібні цукерки, досить відловити покемонів потрібного сімейства і передати їх професору Віллоу. Зробити це можна наступним чином: спочатку натиснути на покемонів, потім на кнопку Transfer (вона розташована внизу екрана).

 

Що можна купити на монети в Pokemon Go

У грі можна придбати разом відразу мішок монет (14500 покемонет), обійдеться він приблизно 2500 ргривень Сума немаленька, однак купити мішок вигідніше, ніж раз за разом купувати по 100-200 монет. Що стосується інших покупок, то в магазині Pokemon Go можна придбати різні зілля для збільшення сили і витривалості покемонів, приманки, які допоможуть набагато швидше зловити звірків, яйця, збільшують кількість очок, інкубатори для яєць, сховища для покемонів більшою місткістю і т. д.


25.07.2016 2424 0
Коментарі (0)

13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

780
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1040 1
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3338 4
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33709
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2620
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3800

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

214

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

621

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1523

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

930
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

481
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

388
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

760
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12059
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1350
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1133
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1235
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

375
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

131
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

234
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1128
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

4166