Як грати в Pokemon Go

 

/data/blog/112070/418f282eacff1db1146fa3db03d0a7c7.jpeg

 

Pokemon Go – гра, яка всього за два тижні після виходу стала лідером по скачуванню на Google Play і App Store.

 

Багатьох користувачів гра привернула тим, що ловля покемонів (а саме затримання звіряток — головне завдання гри) відбувається на тлі реальних об’єктів.

 

Правила гри Pokemon GO

Правила гри прості, все що потрібно, це встановити програму і активувати його, після чого вийти на вулицю і приступити до упіймання покемонів. Спіймані покемони поповнюють Покедекс, чим вище наповнюваність Покедекса, тим більші можливості з’являються у гравців.

Пройдена дистанція в грі також не менш важлива. Після проходження певної відстані гравець може виявити на ПокеСтоках яйця покемонів, з яких, у свою чергу, вилупляться рідкісні звірятка. Ними гравець може також поповнити свій Покедекс. Надалі проходження рівнів дозволить приєднатися до однієї з команд (червоних, жовтих або синіх) і воювати з покемонами інших команд. Проходження рівнів і випробувань відкривають медалі в профілі.

Варто відзначити, що в грі не зараховуються переміщення на автомобілі чи іншому транспорті, швидкість якого вище 20 км/год.

 

Як знайти і приручити покемонів в Pokemon GO

Точне розташування покемонів невідомо, тому для упіймання звіряток необхідно якомога більше ходити і шукати їх. При пошуку покемонів особливу увагу варто приділяти шевелению трави і листя дерев, адже це ознака того, що саме там знаходяться звірятка. Також про наближення до покемону інформує індикатор на екрані пристрою. Після знаходження звірка його потрібно як можна швидше приручити, адже гра досить популярна і можна просто не встигнути забрати звірятко до себе в Покедекс першим.

Для упіймання покемона потрібно націлиться на нього і як тільки звір опиниться в зеленому колі, кинути в нього покеболл, кількість кидків необмежено. Покеболи (м’ячі) на карті позначені як сині точки, після виявлення таких слід підійти до них і знайдені таблички розкрутити. Таким чином гравець отримає не тільки N-ну кількість покеболлов, але і кілька яєць і трохи енергії.

 

Як увімкнути камеру в Pokemon GO

Включити камеру можна тільки за умови, що на смартфоні є гіроскоп. Після установки програми потрібно ходити і шукати покемонів, як тільки буде знайдений, у правому верхньому кутку з’явиться значок AR, натискання на нього є включення камери.

 

Що робити з спійманими покемонами в грі Pokemon GO

Приручених покемонів потрібно складати в Покедекс. У Покедексе для кожного звірятка є свій осередок з певним номером. Потрібно постаратися заповнити всі комірки. Головне завдання гравців — виростити покемонів для наступного рівня, навчити їх битися з іншими істотами, адже це стане в нагоді в подальшому для проходження рівнів і розблокування медалей в профілі. Прирученими покемонами обмінюватися з іншими гравцями в грі не передбачено.

 

Як отримати цукерки у Pokemon Go

Цукерки в грі потрібні для навчання покемонів і збільшення їх сили. При приручення покемонів гравець гарантовано отримує кілька цукерок, однак для кожного сімейства звірків потрібні цукерки певного «сорту». Щоб отримати потрібні цукерки, досить відловити покемонів потрібного сімейства і передати їх професору Віллоу. Зробити це можна наступним чином: спочатку натиснути на покемонів, потім на кнопку Transfer (вона розташована внизу екрана).

 

Що можна купити на монети в Pokemon Go

У грі можна придбати разом відразу мішок монет (14500 покемонет), обійдеться він приблизно 2500 ргривень Сума немаленька, однак купити мішок вигідніше, ніж раз за разом купувати по 100-200 монет. Що стосується інших покупок, то в магазині Pokemon Go можна придбати різні зілля для збільшення сили і витривалості покемонів, приманки, які допоможуть набагато швидше зловити звірків, яйця, збільшують кількість очок, інкубатори для яєць, сховища для покемонів більшою місткістю і т. д.


25.07.2016 2563 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

612
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3192
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21316
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2103
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1592 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2469

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

398

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

273

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

861

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2264
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

285
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

559
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1106
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

267
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

884
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

851
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

766
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8342
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

426
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1230 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2284 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

975