8 способів боротися з втомою

 

З тих пір, як люди потрапляють у доросле життя, вони починають все частіше й частіше відчувати стан втоми. І це не дивно, адже ритм життя навіть звичайної середньостатистичної людини вимагає чималої витривалості, а відновити свої сили не так вже й легко.

 

Хоча… Насправді, боротися з втомою дуже просто, потрібно тільки знати як.

 

Тому ось вам декілька чинників, які допомагають заряджатися енергією. Зараз ви самі переконаєтеся, що подолати втому — це не проблема.

1. Улюблене місце

Кажуть, вдома навіть стіни допомагають. Під цим розуміють те, що перебуваючи у комфортному для себе місці, людина заряджається позитивною енергією та набирається сил. Але необов'язково сидіти вдома, щоб відчути себе бадьоро. Комусь, навпаки, потрібно вийти на вулицю: в улюблений парк, на улюблений стадіон, можливо, в улюблене кафе. Загалом, ті місця, до яких ви можете застосувати слово «улюблений» є для вас енергетиками.

2. Шопінг

Кажуть, багатьох з нас бадьорить шопінг. Якщо ви одна з тих, кому покупки допомагають відчути себе краще, дозвольте собі витратити трохи грошей на розпродажах. А щоб уже зовсім поєднати приємне з корисним, можна вибрати одяг для дитини.

3. Хай буде світло!

Науково доведено, що опиняючись в місці, де багато світла, людина отримує приплив енергії. І неважливо, що є джерелом цього світла — природні явища або кімнатні прилади. Якщо у вас є можливість розташувати свій робочий стіл біля вікна, не роздумуючи, зробіть це. Ви побачите, як підвищиться не тільки ваша працездатність, але і життєлюбність.

4. Невелика фіззарядка

Будь-які фізичні вправи, якщо вони не надто стомлюють, дарують людині заряд бадьорості. Боротися з втомою можна, піднявшись сходами на потрібний поверх або зробивши 10-хвилинну прогулянку під час обідньої перерви.

5. Прохолода та свіжість

Умившись холодною водою або відчувши прохолодний порив вітру, ви дозволяєте собі підбадьоритися, тим самим долаючи свою втому.

6. Приємний аромат

Як і світло, і прохолода, приємний аромат є одним із збудників вашої енергетичної активності. Частіше вдихайте приємні вам запахи, і ваша втома зійде нанівець.

7. Збільшення інтенсивності сприйняття інформації

Якщо ви відчуваєте себе розсіяним і не можете ефективно сприймати інформацію, яку вам потрібно прочитати, то постарайтеся якомога більше поліпшити процес сприйняття. По-перше, встановіть потрібне освітлення, по-друге, виберіть найбільш зручне положення для читання. Навчіться читати тільки закінчення рядків, а потім і зовсім можете перескакувати строчки. Після декількох тренувань ваш мозок навчитися сприймати інформацію швидко, і вам не доведеться витрачати час і енергію на тривале читання.

8. Сміх — найкращий енергетик

Почуття гумору не тільки сприяє сміху, який, у свою чергу, продовжує життя, але і є кращим помічником для того, щоб боротися з втомою. Навчіться в будь-яких речах і явищах знаходити щось смішне, і тоді ви щодня й щогодини будете почувати себе бадьоро й енергійно.

 

vkurse.ua


05.11.2012 1712 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

209
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1333
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2435 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3582
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2907
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2115

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

581

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

429

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1609

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1766
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

254
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

475
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

771
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4931
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

331
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

844
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10091
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

469
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

223
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

344
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

372
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

691