6 незвичайних сигналів організму

 

У вас трапляються запаморочення, коли ви різко встаєте?


Ваш організм, можливо, зневоднений або ви страждаєте постуральною гіпотензією, яка виникає, коли кров приливає від голови до ніг, коли ви різко встаєте. Люди з низьким артеріальним тиском можуть бути особливо схильні до цього явища.

Як виправити: Пийте багато рідини і вставайте повільно.

Коли звертатися до лікаря: Якщо запаморочення збережеться і ви будете відчувати постійну слабкість.

 

Іноді у вас з‘являється невелика пухлина пахвою?

Пояснення: Іноді це може бути пов’язано з запаленням фолікул, або ж запаленням лімфатичного вузла, наприклад від інфекції.

Як виправити: покласти теплий компрес, прогрівати кілька днів і спостерігати за станом. Воно повинно пройти протягом тижня.

Коли звертатися до лікаря: якщо пухлина є вже тривалий час, і вона починає вас турбувати, стає червоною або болить.

 

Іноді у вас потіють руки?

Пояснення: Час від часу долоні пітніють у всіх, і ця нормальна реакція на стрес або на переляк.

Як виправити: Потрібно навчитися правильно дихати і швидко розслаблятися, щоб в будь-який момент стресу ви могли швидко заспокоїтися.

Коли звертатися до лікаря: Якщо ваші руки постійно спітнілі. У вас може бути гіпергідроз, порушення нервової системи, при якому дуже сильно пітніють руки. У серйозних випадках хірург може видалити частину нерва, який стимулює потові залози.

 

У вас судоми ніг у нічний час?

Пояснення: Дисбаланс електролітів (калій, магній, кальцій) або легке зневоднення можуть призвести до судом вночі.

Як виправити: Потрібно спробувати встати і походити, потім масажувати м‘язи для розслаблення.

Коли звертатися до лікаря: Якщо судоми трапляються часто і вдень, і вночі. Якщо трапляються навіть при ходьбі, то швидше за все у вас порушення згортання крові або ж проблеми з нервами.

 

У вас дзвенить у вухах?

Пояснення: Частий шум, дзижчання або якісь незрозумілі звуки у вухах, можуть бути симптомами часткової втрати слуху. Також не можна виключати вплив антибіотиків або просто лікарських препаратів. Така реакція може ще бути при алергії або при накопиченні вушної сірки.

Як виправити: Не потрібно якихось певних ліків або способів вилікувати саме симптом, потрібно лікувати саму проблему. Якщо дзвін у вухах не викликаний втратою слуху, то можливо потрібно переглянути розпорядок дня, ліки, які приймаєте та зменшити кількість стресу у вашому житті.

Коли звертатися до лікаря: Якщо дзвенить тільки в одному вусі або починається запаморочення, виникають проблеми з рівновагою та слабкістю лицьових м’язів.

 

У вас з'являється мушки в очах, коли дивитеся на біле?

Пояснення: Ці маленькі білі цяточки, які трапляються в полі вашого зору, швидше за все крихітні шматочки тканини, які відірвалися і залишилися в склоподібному тілі. Скловидне тіло — желеподібна рідина, якою заповнені камери нашого ока.

Як виправити: Ваше око швидше за все поглине їх (або ви просто перестанете помічати їх).

Коли звертатися до лікаря: Якщо точки стають чорними — це може сигналізувати про проблеми з сітківкою. Потрібно звернутися до лікаря.

 

vkurse.ua


15.08.2012 2901 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

217
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1334
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2435 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3584
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2907
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2117

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

584

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

429

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1609

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1766
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

255
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

475
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

771
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4936
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

331
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

844
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10091
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

470
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

224
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

344
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

372
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

691