П'ять способів звільнити пам’ять смартфона, не видаляючи потрібні файли

Об’єм пам’яті на смартфоні — показник, що впливає на функціональність пристрою та на зручність його використання. Сучасні смартфони дивують об'ємами внутрішньої пам'яті. На сайті ви можете знайти гаджети від 32 до 512 Гб https://samsungshop.com.ua/smartphones/seriya_galaxy-flip/ у моделях серії Galaxy Flip від Samsung.

Рано чи пізно кожен користувач стикається з проблемою, коли зберігати документи, робити фотографії та знімати відео стає неможливо, бо сховище переповнене.

Чому варто регулярно чистити пам’ять пристрою?

Важливо контролювати пам'ять смартфона, щоб:

  • покращити його продуктивність та швидкість обробки даних: що структурованіше та вільніше сховище, то швидше система знаходить потрібні файли;
  • завжди мати місце для нових даних та застосунків, уникнути неприємних ситуацій у відповідальний момент;
  • зменшити ризик збоїв в роботі застосунків або системи загалом;
  • забезпечити стабільність системних оновлень та роботу нових функцій;
  • здійснювати резервне копіювання вчасно та в повному обсязі.

Звільнення пам’яті смартфона сприяє кращій продуктивності, надійності та стабільності пристрою. Тільки так можна використовувати всі його можливості на повну.

Видалити не можна — залишити

Користь від управління даними на телефоні очевидна до моменту, доки не стає вибір, яке відео видалити та куди подіти сотні фотографій. Ми знаємо, як уникнути переповненого сховища та не загубити цінні файли, адже є достойніші альтернативи, ніж відправити все у кошик.

Використання хмарних сховищ

Зареєструйте профіль в Google Drive, iCloud, OneDrive, завантажте на нього фотографії, відео та документи, щоб звільнити пам'ять на смартфоні. Такі сховища прості у використанні, мають безліч можливостей для систематизації та управління даними. Пропонують зберігати дані безплатно або докупити будь-який необхідний додатковий об'єм.

Створення резервних копій

Додатки пропонують корисну функцію — автоматичне резервне копіювання. Дані автоматично завантажуються у сховище, щоб звільнити не тільки пам'ять, а й ваш час.

Перенесення файлів на зовнішні носії

До уваги користувачів на ринку представлена безліч доступних варіантів, що відрізняються об'ємом, дизайном, способом підключення. USB-флешки — компактні, легкі, зручні та зберігають невеликий обсяг даних. Зовнішні жорсткі диски здатні зберігати терабайти даних, більші за розміром, ніж флешка. Або ж, якщо не маєте вільного пристрою та часу на його пошук, то просто скиньте інформацію на жорсткий диск вашого комп'ютера через USB-кабель.

Оптимізуйте кількість та спосіб використання застосунків

Видаліть застосунки, які ви не використовуєте, щоб не витрачати місце у пристрої дарма. Ви завжди зможете їх знову, коли виникне така потреба. Регулярно очищуйте кеш програм або налаштуйте процедуру в автоматичному режимі. Так ви уникнете накопичення непотрібних даних та підтримаєте функціональність свого пристрою.

Використовуйте базові можливості операційної системи

Розробники пропонують смартфони, що вже мають вбудовані інструменти для оптимізації пам'яті. Вам необхідно просто налаштувати програму, щоб вона знаходила і видаляла зайві дані та чистила кеш.

Усі ці методи — спосіб ефективно звільнити пам'ять вашого смартфона та зберегти важливі файли.

Реклама


01.07.2024 565
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

728
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1046 3
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2569
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1861
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2161
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5753 16

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

215

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

348

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1295

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1284
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1023
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

847
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14690
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

720
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10505
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6207
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

741
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

810
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2976
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

688
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

759
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

664