5 речей, які можуть зіпсувати вам Новий рік

 

Подбайте заздалегідь про те, щоб виключити їх з передсвяткової підготовки. Тоді й свято буде в радість.

1. Голоси скептиків

Цим тільки дай шанс, вони візьмуть вас за ґудзик і будуть довго і нудно розповідати, чим поганий Новий рік. Кажуть вони одне і те ж, ніби на якихось секретних курсах «Як стати скептиком» їм роздають папірець із промовою і вони її назубок заучують, щоб в Новий рік вийти в люди і донести до них жахливу правду про це свято. Вони розкажуть вам, що погода не зимова, в магазинах натовп, витрати на подарунки перевищили всі розумні межі, що ялинкові іграшки, як в анекдоті, стали підробленими і не радують.

Такі люди токсичні і якщо довго їх слухати, все починаєш бачити через призму їх скептицизму. Біжіть від них, поки вони не отруїли ваше свято і не підірвали здатність просто радіти життю і тому, що воно нам підносить.

2. Натовпи в магазинах

Звичайно, в середині грудня від них вже нікуди не дінешся, але є вихід. Складіть список того, що і кому ви даруєте: те, що ще можна замовити в Інтернеті – замовте, покупці решти приділяйте по півгодини вранці, перед роботою. Просто виходите з дому трошки раніше, напевно на вашому шляху є торговий центр і не один. Заходьте туди точково і прицільно, на півгодини, робіть покупки, дотримуючись списку. Це підніме вам настрій перед робочим днем ​​– як не крути, а купувати подарунки коханим людям приємно – і позбавить від необхідності витратити цілий вихідний день у якому-небудь гіпермаркеті, битком набитому втомленими і роздратованими людьми.

3. Непотрібні подарунки

Ми, звичайно, вже не діти, але якраз із дітьми простіше. По-перше, вони охоче пишуть Діду Морозу всі свої побажання, і з’ясувати, чого вони хочуть, не складає труднощів. Так що малюки рідко залишаються розчарованими. А ось з дорослими прямо біда. Добре ще, якщо подарунок буде потрібним, але не бажаним, але ж є й зовсім непотрібні речі. Одні символи року чого варті.

подарки 1

Усім нам хочеться на Новий рік сюрпризу і дива, але невиправдані очікування того не варті. Так що сміливо складайте два листа – один вручите всім рідним, інший – розмістіть для друзів у соцмережах. Намагайтеся, щоб вони включали в себе подарунки різних цінових категорій:. Так ви отримаєте і сюрприз – ви ж не будете знати, хто і що вибере з вашого списку, і корисні подарунки, які будуть вас радувати весь рік.

4. Погано продумане меню

Складаючи меню на Новий рік, пам’ятайте дві речі. Вночі ви багато не з’їсте, так що на саму святкову ніч краще готувати небагато: пару салатів, легкі закуски і фрукти. А ось на перше січня можна влаштувати повноцінну вечерю, у зв’язку з цим друге, що потрібно пам’ятати – експерименти до добра не доводять. Якщо ви хочете приготувати до свята незвичайну страву, потренуйтеся готувати його до Нового року. Бо навіть якщо Інтернет-сайт пообіцяє вам, що це дуже просто і дуже смачно, а подружка буде клястися, що її фірмову страву зіпсувати неможливо, все одно все може піти не так.

5. Відсутність можливості лягти спати тоді, коли ви хочете

Хтось готовий гуляти всю ніч, а комусь достатньо пари годин свята. У когось маленькі діти, нічні чергування і ранні підйоми незалежно від того, яке число на календарі. А за вікном запускають салюти і рвуть петарди так, ніби ви на війні.

маска 5

Правильний вибір в цій ситуації – запастися бірушами, причому заздалегідь, тому що до 31 грудня їх зметуть із аптек. Маска на очі теж не зашкодить . Тоді ви зможете в будь-який момент, порадівши святу, лягти спати, щоб зустріти перший день 2016 року сповненою сил і планів.


31.12.2015 513 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1231
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1636 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2412
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2265 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7537
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15252 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

309

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1035

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1100

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1883
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

279
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

657
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

897
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3122
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

916
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1949
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1004
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35153 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

264
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

481
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

622
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

945