5 речей, які можуть зіпсувати вам Новий рік

 

Подбайте заздалегідь про те, щоб виключити їх з передсвяткової підготовки. Тоді й свято буде в радість.

1. Голоси скептиків

Цим тільки дай шанс, вони візьмуть вас за ґудзик і будуть довго і нудно розповідати, чим поганий Новий рік. Кажуть вони одне і те ж, ніби на якихось секретних курсах «Як стати скептиком» їм роздають папірець із промовою і вони її назубок заучують, щоб в Новий рік вийти в люди і донести до них жахливу правду про це свято. Вони розкажуть вам, що погода не зимова, в магазинах натовп, витрати на подарунки перевищили всі розумні межі, що ялинкові іграшки, як в анекдоті, стали підробленими і не радують.

Такі люди токсичні і якщо довго їх слухати, все починаєш бачити через призму їх скептицизму. Біжіть від них, поки вони не отруїли ваше свято і не підірвали здатність просто радіти життю і тому, що воно нам підносить.

2. Натовпи в магазинах

Звичайно, в середині грудня від них вже нікуди не дінешся, але є вихід. Складіть список того, що і кому ви даруєте: те, що ще можна замовити в Інтернеті – замовте, покупці решти приділяйте по півгодини вранці, перед роботою. Просто виходите з дому трошки раніше, напевно на вашому шляху є торговий центр і не один. Заходьте туди точково і прицільно, на півгодини, робіть покупки, дотримуючись списку. Це підніме вам настрій перед робочим днем ​​– як не крути, а купувати подарунки коханим людям приємно – і позбавить від необхідності витратити цілий вихідний день у якому-небудь гіпермаркеті, битком набитому втомленими і роздратованими людьми.

3. Непотрібні подарунки

Ми, звичайно, вже не діти, але якраз із дітьми простіше. По-перше, вони охоче пишуть Діду Морозу всі свої побажання, і з’ясувати, чого вони хочуть, не складає труднощів. Так що малюки рідко залишаються розчарованими. А ось з дорослими прямо біда. Добре ще, якщо подарунок буде потрібним, але не бажаним, але ж є й зовсім непотрібні речі. Одні символи року чого варті.

подарки 1

Усім нам хочеться на Новий рік сюрпризу і дива, але невиправдані очікування того не варті. Так що сміливо складайте два листа – один вручите всім рідним, інший – розмістіть для друзів у соцмережах. Намагайтеся, щоб вони включали в себе подарунки різних цінових категорій:. Так ви отримаєте і сюрприз – ви ж не будете знати, хто і що вибере з вашого списку, і корисні подарунки, які будуть вас радувати весь рік.

4. Погано продумане меню

Складаючи меню на Новий рік, пам’ятайте дві речі. Вночі ви багато не з’їсте, так що на саму святкову ніч краще готувати небагато: пару салатів, легкі закуски і фрукти. А ось на перше січня можна влаштувати повноцінну вечерю, у зв’язку з цим друге, що потрібно пам’ятати – експерименти до добра не доводять. Якщо ви хочете приготувати до свята незвичайну страву, потренуйтеся готувати його до Нового року. Бо навіть якщо Інтернет-сайт пообіцяє вам, що це дуже просто і дуже смачно, а подружка буде клястися, що її фірмову страву зіпсувати неможливо, все одно все може піти не так.

5. Відсутність можливості лягти спати тоді, коли ви хочете

Хтось готовий гуляти всю ніч, а комусь достатньо пари годин свята. У когось маленькі діти, нічні чергування і ранні підйоми незалежно від того, яке число на календарі. А за вікном запускають салюти і рвуть петарди так, ніби ви на війні.

маска 5

Правильний вибір в цій ситуації – запастися бірушами, причому заздалегідь, тому що до 31 грудня їх зметуть із аптек. Маска на очі теж не зашкодить . Тоді ви зможете в будь-який момент, порадівши святу, лягти спати, щоб зустріти перший день 2016 року сповненою сил і планів.


31.12.2015 529 0
Коментарі (0)

13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

9559
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1464
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1077
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2098
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3617
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1363

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1730

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

529

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1168

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1332
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

540
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24279
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

522
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

486
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

641
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1531
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

699
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7038
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

640
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1648 3
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

633
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

545