
Подбайте заздалегідь про те, щоб виключити їх з передсвяткової підготовки. Тоді й свято буде в радість.
1. Голоси скептиків
Цим тільки дай шанс, вони візьмуть вас за ґудзик і будуть довго і нудно розповідати, чим поганий Новий рік. Кажуть вони одне і те ж, ніби на якихось секретних курсах «Як стати скептиком» їм роздають папірець із промовою і вони її назубок заучують, щоб в Новий рік вийти в люди і донести до них жахливу правду про це свято. Вони розкажуть вам, що погода не зимова, в магазинах натовп, витрати на подарунки перевищили всі розумні межі, що ялинкові іграшки, як в анекдоті, стали підробленими і не радують.
Такі люди токсичні і якщо довго їх слухати, все починаєш бачити через призму їх скептицизму. Біжіть від них, поки вони не отруїли ваше свято і не підірвали здатність просто радіти життю і тому, що воно нам підносить.
2. Натовпи в магазинах
Звичайно, в середині грудня від них вже нікуди не дінешся, але є вихід. Складіть список того, що і кому ви даруєте: те, що ще можна замовити в Інтернеті – замовте, покупці решти приділяйте по півгодини вранці, перед роботою. Просто виходите з дому трошки раніше, напевно на вашому шляху є торговий центр і не один. Заходьте туди точково і прицільно, на півгодини, робіть покупки, дотримуючись списку. Це підніме вам настрій перед робочим днем – як не крути, а купувати подарунки коханим людям приємно – і позбавить від необхідності витратити цілий вихідний день у якому-небудь гіпермаркеті, битком набитому втомленими і роздратованими людьми.
3. Непотрібні подарунки
Ми, звичайно, вже не діти, але якраз із дітьми простіше. По-перше, вони охоче пишуть Діду Морозу всі свої побажання, і з’ясувати, чого вони хочуть, не складає труднощів. Так що малюки рідко залишаються розчарованими. А ось з дорослими прямо біда. Добре ще, якщо подарунок буде потрібним, але не бажаним, але ж є й зовсім непотрібні речі. Одні символи року чого варті.
Усім нам хочеться на Новий рік сюрпризу і дива, але невиправдані очікування того не варті. Так що сміливо складайте два листа – один вручите всім рідним, інший – розмістіть для друзів у соцмережах. Намагайтеся, щоб вони включали в себе подарунки різних цінових категорій:. Так ви отримаєте і сюрприз – ви ж не будете знати, хто і що вибере з вашого списку, і корисні подарунки, які будуть вас радувати весь рік.
4. Погано продумане меню
Складаючи меню на Новий рік, пам’ятайте дві речі. Вночі ви багато не з’їсте, так що на саму святкову ніч краще готувати небагато: пару салатів, легкі закуски і фрукти. А ось на перше січня можна влаштувати повноцінну вечерю, у зв’язку з цим друге, що потрібно пам’ятати – експерименти до добра не доводять. Якщо ви хочете приготувати до свята незвичайну страву, потренуйтеся готувати його до Нового року. Бо навіть якщо Інтернет-сайт пообіцяє вам, що це дуже просто і дуже смачно, а подружка буде клястися, що її фірмову страву зіпсувати неможливо, все одно все може піти не так.
5. Відсутність можливості лягти спати тоді, коли ви хочете
Хтось готовий гуляти всю ніч, а комусь достатньо пари годин свята. У когось маленькі діти, нічні чергування і ранні підйоми незалежно від того, яке число на календарі. А за вікном запускають салюти і рвуть петарди так, ніби ви на війні.
Правильний вибір в цій ситуації – запастися бірушами, причому заздалегідь, тому що до 31 грудня їх зметуть із аптек. Маска на очі теж не зашкодить . Тоді ви зможете в будь-який момент, порадівши святу, лягти спати, щоб зустріти перший день 2016 року сповненою сил і планів.