24 корисні звички, які змінять ваше життя

 

/data/blog/72647/9e7ee00778954736e671b9836127ff13.jpg

 

Коли ви робите щось кожного дня та регулярно, з часом це входить у звичку. В сьогоднішньому списку від Пітера Клеменса – корисні звички, які, якщо дотримуватися їх, повністю змінять ваше життя в кращу сторону. 

Ранок

tumblr_nauhm6hXKt1tvuzndo3_1280

1. Прокидайтесь рано-вранці. Для мене встати о 5 ранку і приділити для себе любимого силу-силенну часу перед роботою – задоволення.

2. Виконуйте фізичні вправи. Колись я поставив перед собою мету – 4 рази на день займатися фізичними навантаженнями. Але в підсумку найчастіше відкладав все на завтра. І потім зрозумів, що краще я буду займатися спортом один раз на день, але це стане моєю звичкою.

3. Перегляньте, а краще перепишіть свої цілі. Кожен день я намагаюся стати ближче до своїх цілей. Той факт, що я починаю свій день з перегляду своїх цілей, говорить про те, що протягом дня я все більше розумію, чого хочу досягнути. Як каже канадський письменник Робін Шарма: «Чим вище ваша усвідомленість, тим кращий вибір ви можете зробити. Коли ви робите кращий вибір, ви бачите кращі результати».

4. Слухайте музику і читайте книги, які зможуть вас мотивувати, адже вранці весь день здається безмежною можливістю. Я мотивую себе зранку, слухаючи аудіокнигу або ж читаючи книгу, яка може мене надихнути.

5. Візуалізуйте свій майбутній день. Я люблю на кілька хвилин заплющити очі й уявити, що б я хотів, щоб сталося сьогодні. Дивно, але це дуже часто працює.

6. Напишіть список того, що необхідно зробити. Я часто записую в свій щоденник список важливих завдань, які потрібно зробити протягом дня. Коли я виконую ту чи іншу задачу, то викреслюю її, або напроти певного пункту ставлю галочку. Це простіше простого, але повірте – дуже ефективно.

7. Перевірте заголовки новин. Мені здається, дуже важливо розуміти і знати, що відбувається в суспільстві і в світі в цілому. Це не обов’язково має бути політика. Зрештою, повинні ж ви вміти підтримати розмову на будь-яку тему. Інакше іноді доведеться відчувати себе абсолютно нецікавим співрозмовником.

8. Заведіть блог: я вважаю, що в блогах є багато корисного. Почніть вести свій блог, і він допоможе вам розвинути свою креативність, завести нових друзів, а іноді навіть зможе принести вам якийсь дохід.

9. Знайдіть час для того, щоб добре виглядати: реалія життя – оточуючі люди дійсно нас судять по зовнішності. Я перед виходом завжди переконуюся, наскільки добре я сьогодні виглядаю.

День

89Sd8PR

10. Посміхніться. Найімовірніше, ви не раз чули про те, наскільки важливо посміхатися, але, як кажуть: «здоровий глузд – явище вельми рідкісне». Я намагаюся протягом дня завжди посміхатися. І повірте, це не тільки мене робить щасливішими, але ще й допомагає посміхатися іншим людям.

11. Виділіть найважливіше. Я намагаюся не загострювати увагу на завданнях, які повинні бути виконані терміново, але не є значущими. Насамперед необхідно робити найважливіші завдання. Навчіться розставляти свої пріоритети.

12. Не давайте занадто багато обіцянок, краще просто робіть. На роботі я намагаюся робити все по максимуму, приділяю увагу дрібницям і деталям, які інші випускають. Перед кожним завданням я ставлю певні дедлайни, і коли це можливо, намагаюся впоратися з усім заздалегідь.

13. Будьте активні. Бути активним, значить, проявляти ініціативу і брати на себе відповідальність за те, що сталося. Кожен раз, коли я хочу щоб щось сталося, я задаю собі питання: «А що я можу зробити для того, щоб це сталося?».

14. Добре харчуйтесь. Замініть чіпси, солодощі та шоколадки на фрукти, овочі (морква і селера, до речі, прекрасно жуються) і горіхи.

15. Будьте ближче до природи: для прекрасного самопочуття добре б проводити час на відкритому повітрі. У робочі дні я намагаюся на обід прогулюватися.

16. Підтримуйте зв’язок з друзями. Я намагаюся кожен день відправляти смс своїм друзям. Це, як мені здається, прекрасний спосіб підтримувати зв’язок, навіть якщо ми всі дуже зайняті.

17. Заощаджуйте. Принаймні, 10% від зарплати я намагаюся відкладати. Кращий спосіб відкладати гроші – це скоротити свій щоденний ліміт.

Вечір

5

18. Завжди знаходьте час для своєї родини. Мені здається, що бути вдома більшість вечорів – це вкрай важливо.

19. Знаходьте час для себе. Також я вважаю, що важливо приділяти час і для себе самого. Зайнятися чимось, що я люблю: почитати, подивитися улюблений фільм, помедитувати, зайнятися йогою, послухати музику або ж сходити в спортзал.

20. Займайтеся прибиранням: будинок, який повний мотлоху, може стати причиною безладу в голові і заплутаних думок. Для того щоб залишатися на вершині, потрібно жити в чистоті.

21. Відволікайтеся. Я намагаюся вимикати комп’ютер і телевізор на 30-60 хвилин перед сном, щоб мозок відпочивав. Коли я це роблю, то сплю набагато спокійніше.

22. Огляд свого дня. Я вважаю, що це відмінний спосіб контролювати, наскільки ближче я став до своїх цілей. Чи виконав я всі завдання в своєму списку? Пройшов мій день так, як я планував? Якщо ні, то з чим це пов’язано?

23. Зізнавайтесь в коханні. Не потрібно допускати, що всі члени вашої родини і так знають, що ви їх любите. Особисто я говорю слова любові своїй дружині і синам, принаймні, раз на день.

24. Лягайте спати не занадто пізно. Перша корисна звичка в цьому списку (прокидатися рано вранці) починається з того, щоб лягати спати не занадто пізно. Тоді хороший сон вам гарантований.

 

via The Change Blog, Cluber


23.03.2015 1531 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1058
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2443
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2068
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2108
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6411 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2404 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

271

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1092

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1131

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1336
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

215
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

550
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2009
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26451
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

510
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10413 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7951
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

494
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

354
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

509
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

581
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1526