24 корисні звички, які змінять ваше життя

 

/data/blog/72647/9e7ee00778954736e671b9836127ff13.jpg

 

Коли ви робите щось кожного дня та регулярно, з часом це входить у звичку. В сьогоднішньому списку від Пітера Клеменса – корисні звички, які, якщо дотримуватися їх, повністю змінять ваше життя в кращу сторону. 

Ранок

tumblr_nauhm6hXKt1tvuzndo3_1280

1. Прокидайтесь рано-вранці. Для мене встати о 5 ранку і приділити для себе любимого силу-силенну часу перед роботою – задоволення.

2. Виконуйте фізичні вправи. Колись я поставив перед собою мету – 4 рази на день займатися фізичними навантаженнями. Але в підсумку найчастіше відкладав все на завтра. І потім зрозумів, що краще я буду займатися спортом один раз на день, але це стане моєю звичкою.

3. Перегляньте, а краще перепишіть свої цілі. Кожен день я намагаюся стати ближче до своїх цілей. Той факт, що я починаю свій день з перегляду своїх цілей, говорить про те, що протягом дня я все більше розумію, чого хочу досягнути. Як каже канадський письменник Робін Шарма: «Чим вище ваша усвідомленість, тим кращий вибір ви можете зробити. Коли ви робите кращий вибір, ви бачите кращі результати».

4. Слухайте музику і читайте книги, які зможуть вас мотивувати, адже вранці весь день здається безмежною можливістю. Я мотивую себе зранку, слухаючи аудіокнигу або ж читаючи книгу, яка може мене надихнути.

5. Візуалізуйте свій майбутній день. Я люблю на кілька хвилин заплющити очі й уявити, що б я хотів, щоб сталося сьогодні. Дивно, але це дуже часто працює.

6. Напишіть список того, що необхідно зробити. Я часто записую в свій щоденник список важливих завдань, які потрібно зробити протягом дня. Коли я виконую ту чи іншу задачу, то викреслюю її, або напроти певного пункту ставлю галочку. Це простіше простого, але повірте – дуже ефективно.

7. Перевірте заголовки новин. Мені здається, дуже важливо розуміти і знати, що відбувається в суспільстві і в світі в цілому. Це не обов’язково має бути політика. Зрештою, повинні ж ви вміти підтримати розмову на будь-яку тему. Інакше іноді доведеться відчувати себе абсолютно нецікавим співрозмовником.

8. Заведіть блог: я вважаю, що в блогах є багато корисного. Почніть вести свій блог, і він допоможе вам розвинути свою креативність, завести нових друзів, а іноді навіть зможе принести вам якийсь дохід.

9. Знайдіть час для того, щоб добре виглядати: реалія життя – оточуючі люди дійсно нас судять по зовнішності. Я перед виходом завжди переконуюся, наскільки добре я сьогодні виглядаю.

День

89Sd8PR

10. Посміхніться. Найімовірніше, ви не раз чули про те, наскільки важливо посміхатися, але, як кажуть: «здоровий глузд – явище вельми рідкісне». Я намагаюся протягом дня завжди посміхатися. І повірте, це не тільки мене робить щасливішими, але ще й допомагає посміхатися іншим людям.

11. Виділіть найважливіше. Я намагаюся не загострювати увагу на завданнях, які повинні бути виконані терміново, але не є значущими. Насамперед необхідно робити найважливіші завдання. Навчіться розставляти свої пріоритети.

12. Не давайте занадто багато обіцянок, краще просто робіть. На роботі я намагаюся робити все по максимуму, приділяю увагу дрібницям і деталям, які інші випускають. Перед кожним завданням я ставлю певні дедлайни, і коли це можливо, намагаюся впоратися з усім заздалегідь.

13. Будьте активні. Бути активним, значить, проявляти ініціативу і брати на себе відповідальність за те, що сталося. Кожен раз, коли я хочу щоб щось сталося, я задаю собі питання: «А що я можу зробити для того, щоб це сталося?».

14. Добре харчуйтесь. Замініть чіпси, солодощі та шоколадки на фрукти, овочі (морква і селера, до речі, прекрасно жуються) і горіхи.

15. Будьте ближче до природи: для прекрасного самопочуття добре б проводити час на відкритому повітрі. У робочі дні я намагаюся на обід прогулюватися.

16. Підтримуйте зв’язок з друзями. Я намагаюся кожен день відправляти смс своїм друзям. Це, як мені здається, прекрасний спосіб підтримувати зв’язок, навіть якщо ми всі дуже зайняті.

17. Заощаджуйте. Принаймні, 10% від зарплати я намагаюся відкладати. Кращий спосіб відкладати гроші – це скоротити свій щоденний ліміт.

Вечір

5

18. Завжди знаходьте час для своєї родини. Мені здається, що бути вдома більшість вечорів – це вкрай важливо.

19. Знаходьте час для себе. Також я вважаю, що важливо приділяти час і для себе самого. Зайнятися чимось, що я люблю: почитати, подивитися улюблений фільм, помедитувати, зайнятися йогою, послухати музику або ж сходити в спортзал.

20. Займайтеся прибиранням: будинок, який повний мотлоху, може стати причиною безладу в голові і заплутаних думок. Для того щоб залишатися на вершині, потрібно жити в чистоті.

21. Відволікайтеся. Я намагаюся вимикати комп’ютер і телевізор на 30-60 хвилин перед сном, щоб мозок відпочивав. Коли я це роблю, то сплю набагато спокійніше.

22. Огляд свого дня. Я вважаю, що це відмінний спосіб контролювати, наскільки ближче я став до своїх цілей. Чи виконав я всі завдання в своєму списку? Пройшов мій день так, як я планував? Якщо ні, то з чим це пов’язано?

23. Зізнавайтесь в коханні. Не потрібно допускати, що всі члени вашої родини і так знають, що ви їх любите. Особисто я говорю слова любові своїй дружині і синам, принаймні, раз на день.

24. Лягайте спати не занадто пізно. Перша корисна звичка в цьому списку (прокидатися рано вранці) починається з того, щоб лягати спати не занадто пізно. Тоді хороший сон вам гарантований.

 

via The Change Blog, Cluber


23.03.2015 1650 0
Коментарі (0)

19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

565
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

2794 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2527
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6678 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2975
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2558

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

370

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1176

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2277

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

3085
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17027
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

637
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

911
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

253
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

685
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2035
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

34568
21.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27346 1
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

140
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

365
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

456
16.10.2024

Президент Володимир Зеленський у Верховній Раді представив план перемоги.  

2195