120 прожитих життів

Вивчити один чужу мову, як відомо, - справа не проста.

А як неймовірно важко вивчити мови «мертві», на яких давно ніхто не говорить. Але ось дивовижний факт: мешканка Анапи Наталя Олегівна Бекетова знає 120 мов! У їх числі рідкісні і древні, наприклад: суахілі, фарсі, давньоєгипетська, вавілонська, давньоарабска, давньояпонська, староосманська. І що найбільш вражаюче, спеціально молода жінка ці мови ніколи не вивчала! У звичайному житті Наташа Бекетова нічим не відрізняється від своїх ровесниць. Батьки її теж звичайні люди. Батько - офіцер, служив в ракетній частині, яка розміщувалася у Польщі.



Там Наташа і народилася 29 серпня 1979 року. Разом з батьками об'їхала мало не всю Росію, поки, нарешті, сім'я не осіла в Анапі. Після школи дівчина закінчила медичне училище - стала медсестрою. Працювала в хірургічному відділенні місцевої лікарні. Потім поїхала до Ярославля і рік провчилася в Ярославському медичному інституті. Але, як вона сама каже, відчувала, що її «переповнюють знання про різні мови і невідомі країні».

 

Одного разу в шкільні роки в класі Наташі писали контрольну з математики. І раптом дівчинка втратила свідомість. Вона згадувала: «Я ніби вискочила з тіла і спостерігала за подіями зверху. Як повернулася, не пам'ятаю. Але зрозуміла, що в ту мить геть забула на час російську мову. Зате в голові спливли десятки інших загадкових мов. Майже на всіх я зараз можу писати і розмовляти».



Після Ярославля була Москва. Наташа працювала там в одному з медичних діагностичних центрів, і в процесі роботи у неї виявився ще й дар цілительства. Дівчина лікувала руками самі різні недуги і безпомилково ставила діагнози. Прийшов якось до неї відомий письменник Михайло Миколайович Речкін, автор публікацій про людей загадкових здібностей. Наташа лише глянула на пацієнта і відразу сказала: «А у вас була операція на очах. Тепер зір по лівому оці - 0,65, а по правому - 0,59». Офтальмологи підтвердили, що цифри Наташа назвала абсолютно точно!



При лікуванні хворих Бекетова не заперечувала проти присутності інших пацієнтів. У ці хвилини поруч з її головою «глядачі» бачили білий ореол, що світиться! Він міг змінювати свої обриси, перетворюючись то в овал, то в ромб і нарешті - в «рукав» фіолетового кольору. Ореол був добре помітний і на багатьох відеозаписах. Він пульсував в такт словами Наташі немов згусток якоїсь енергії.



Як не дивно, через деякий час цілительські здібності Наташі стали слабшати, а потім і зовсім зникли. Але знання мов збереглося. «Мова завжди видавався мені чимось живим, - говорила дівчина. - Я відчуваю, що за ним завжди присутня чиясь жива свідомість. Хоча я і не бачу самих носіїв мови, але відчуваю, що за певною словесною інформацією, що приходить до мене в голову, стоїть конкретна індивідуальність з певним типом мислення».

 

Свої дивні лінгвістичні здібності Наташа довго зберігала в секреті. Їй здавалося, що, розкривши цю таємницю завчасно, вона може нашкодити своїм близьким. Найбільш яскраво її вражаючий талант проявився в Москві, де здібностями Наташі зацікавилися вчені. Вони попросили дівчину розшифрувати текст на так званому Фестський диску, знайденому археологами близько 100 років тому в руїнах стародавнього міста Фесту на Криті. Вважається, що ця знахідка має відношення до знаменитої Атлантиди. На обох сторонах кам'яного диска нанесені по спіралі дивні символи. Розшифровкою вчені займалися давно, однак до єдиного варіанту перекладу так і не прийшли. Наташі вдалося прочитати цей напис, витративши на детальну розшифровку написаного всього кілька годин. Її варіант збігся з перекладом, зробленим у свій час професором Гриневичем.



Виконувала дівчина й інші завдання, також пов'язані з перекладами древніх текстів. «У результаті проведених випробувань, - визначили фахівці, - підтвердилася здатність Н.О. Бекетової читати і розуміти стародавні тексти різних мов (в тому числі етруської, крито-мікенської). Експерти вважають, що випробувана володіє генною пам'яттю, тобто пам'яттю своїх давніх предків». Ця точка зору отримала несподівану підтримку краснодарських лінгвістів.



Перша розмова в Краснодарі відбулася з викладачем арабської мови Махіром Рауфом аль-Саффара. Він попросив Наташу розповісти про себе. Вона заговорила на гортанному, явно східному діалекті. Аль-Саффар уважно слухав, а потім заявив, що дівчина говорить чужою йому мовою! «Можливо, це якась із середньоазіатських мов, - сказав він, - оскільки в ній зустрічаються слова з арабської і перської».



Потім співбесідницею Наташі стала японка Міюкі Тагакі, що викладала в Краснодарі свою рідну мову. Вони відразу зрозуміли одна одну. Міюкі була в захваті від співрозмовниці, заявивши: «За її вимовою вона - справжня японка. Вивчаючи чужу мову за підручниками, не можна досягти такої досконалості». Але після того як Наташа на прохання Тагакі написала кілька фраз по-японськи, її співрозмовниця замислилася: це були абсолютно невідомі їй ієрогліфи!

 

А викладач турецької мови Тахмасіб Гулієв, подивившись записи Наташі, сказав, що вони нагадують йому варіант староосманского мови, на якому азіати говорили в ранньому Середньовіччі.



Наташа переконана: вона прожила 120 життів і стільки ж разів її душа переселялася у нове тіло. За словами Бекетової, протягом, можливо, останньої тисячі років вона жила в багатьох країнах, говорила на різних мовах, була і жінкою, і чоловіком. Очевидно те, що сталася з Наташею, пояснюється генетичною пам'яттю, успадкованою нею від далеких предків. Вона каже, що жила в Китаї, в Англії, у Франції та в багатьох інших країнах. «Англійська біографія» Наташі складалася ніби би так. Народилася вона 4 квітня 1679 в містечку під назвою Бексфілд поблизу Лондона. Їй дали ім'я Ені Мері Кет. Батька Ені звали Джеймс Уіслер, а мати - Мері Магдала. У Ені були два брати - Брудер і Річард - і сестра Сьюлін.

Дитинство дівчинки пройшло у родовому маєтку «Зелена долина». До нього вела дорога, прокладена серед лук, а біля їх будинку зростав дубовий гай. Будинок був двоповерховий, з фасадом, прикрашеним трьома кам'яними колонами. Відразу за будинком знаходився кінний двір зі стайнями для 12 коней. Коли Ені виповнилося чотири роки, її батьки загинули під час аварії корабля. Після цього родичі відвезли дівчинку до Індії, де вона прожила багато років. Ені Мері Кет дожила до глибокої старості і була похована біля родового маєтку в Бексфілді.



Минуло понад 100 років, і, за словами Наташі Бекетової, відбулося нове переродження її душі. 16 липня 1793 в містечку Сен-Жюлі на південно-заході Франції вона повернулася до життя хлопчиком на ім'я Жан Д'Евер. Коли йому виповнилося вісімнадцять років, він вирішив записатися в наполеонівську гвардію і відправився в Париж. У столиці «новобранця» записали в загін Мішеля Астрі і видали йому рушницю й коня. Почалася війна з Росією. Перший же бій для Мішеля Астрі виявився останнім. Російський солдат з усією силою встромив багнет в тіло Жана. Помер француз майже миттєво. «Кажуть, що від минулих життів людині залишаються родимі плями, - закінчила свою розповідь Наталя. - У мене як раз є така пляма, причому саме на правому боці, куди припав удар багнета російського солдата».

 

Пам’ятає жінка і більш давні втілення ще в дохристиянський період і, відповідно, володіє давніми мертвими мовами, на яких зараз ніхто не розмовляє.



Наташа Бекетова мріє виїхати до Фінляндії - на землю своїх далеких предків. Для цього молода жінка цілком офіційно змінила своє ім'я та прізвище. Тепер її звуть на фінський лад: Татті Вало.

 

Джерело: ufostation.net


17.01.2011 2548 0
Коментарі (0)

01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

392
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1227
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2148 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1031
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2942
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2026

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

803

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

966

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1395

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

1995
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26255 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

686
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

886
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2910
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1161
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

872
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1132
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1128
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

321
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4115
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

995
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1561