12 найголовніших спортивних подій 2017 року

2017 рік подарував нам дуже багато приємних емоцій і на спортивних майданчиках та аренах. Українські спортсмени часто тішили вболівальників перемогами і нагородами. Не пересічним рік видався і для світового спорту загалом. Програма «Ранок з Інтером» згадала найголовніші події у світі спорту.

 

1. Без перебільшення найголовнішою подією року для українських вболівальників став неймовірний бій Володимира Кличка проти британця Ентоні Джошуа. Більшість світових спортивних ЗМІ визнали його кращим боксерським поєдинком 2017-го. І було за що! Емоцій, які подарували Кличко та Джошуа, найважчий ваговий дивізіон боксу не бачив з часів битви Віталія Кличка проти іншого британця – Леннокса Люїса.

У поєдинку із Джошуа, Кличко поступився, однак в очах вболівальників він назавжди залишиться чемпіоном. Його кар'єра тривала 21 рік – для спорту це ціла епоха. І вона завершилася 2017-го.

 

2. Інший український чемпіон Василь Ломаченко навпаки – нині на піку кар'єри. Геніальний боксер за цей рік провів три переможні поєдинки і залишив собі пояс чемпіона WBO. Усі свої бої 2017-го Ломаченко завершував достроково. Якоїсь миті усі суперники просто відмовлялися виходити на ринг проти українця.

3. Ще одна наша гордість – Олександр Усик – також виграв усі бої цього року і успішно захистив чемпіонський пояс WBO. А ще розпочав непростий шлях у новому турнірі – Всесвітній боксерській супер-серії. Її переможцю дістануться усі чемпіонські пояси у першій важкій вазі, а також престижний Кубок Мохаммеда Алі. Усик вже пробився у півфінал цього змагання – саме його спеціалісти називають головним фаворитом турніру.

 

4. Україна багата на боксерські таланти. 2017-ий рік приніс ще один доказ цього. Наша нова надія – Олександр Хижняк, який виграв Чемпіонат світу серед аматорів. Боксера вже визнали кращим спортсменом року в Україні.

 

5. Головна подія року в українському футболі – перехід Андрія Ярмоленка з «Динамо» до дортмундської «Боруссії». Німецькому гранду він обійшовся в 25 мільйонів євро. Приємно, що українець не загубився в сильному чемпіонаті і став одним із лідерів команди. Він регулярно грає та забиває красиві голи.

6. А от головній команді країни - збірній України – похвалитися цього року нічим. Синьо-жовті з Андрієм Шевченком на чолі провалили відбір на Чемпіонат Світу-2018 і тепер можуть лише спостерігати за «мундіалем». Попри такий провал, Шевченку довірили керувати збірною до 2021 року.

 

7. Найбільшим проривом року, без сумніву, можна назвати виступи Еліни Світоліної. Українська тенісистка 2017-го виграла п'ять престижних турнірів. І побила усі можливі тенісні рекорди України. Цей рік вона закінчила у статусі шостої ракетки світу.

 

 

8. Інша гордість України – стрибунка у висоту Юлія Левченко. Юна українка виграла срібло чемпіонату світу з легкої атлетики. За це Європейська легкоатлетична асоціація нагородила її престижною премією «Зірка, що сходить».

 

9. Як завжди радували хорошими виступами і українські біатлоністки! На чемпіонаті світу 2017-го року наша жіноча естафетна команда виграла срібну медаль. А вже у новому сезоні Кубка світу дівчата за місяць здобули чотири медалі різної якості. За півтора місяці до Зимової Олімпіади це вселяє неабиякий оптимізм.

 

 

10. Однією з найяскравіших подій світового спорту став бій боксера Флойда Мейвезера-молодшого проти представника змішаних єдиноборств Коннора МакГрегора. Поєдинок проходив за правилами боксу. Мейвезер його з легкістю виграв. За це шоу спортсмени на двох отримали щонайменше 130 мільйонів доларів.

 

11. П'ятий Золотий м'яч у скарбниці Кріштіану Роналду – це найбільш пам'ятна футбольна подія цього року. За кількістю звань кращого футболіста світу португалець зрівнявся з іншим футбольним генієм - Ліонелем Мессі.

 

 

12. Продовження допінгового скандалу навколо збірної Росії продовжує шокувати світовий спорт. У команди відібрали більше десятка нагород минулої зимової Олімпіади. Хоча власне на вживанні допінгу не впіймали жодного атлета. Самі російські спортсмени якраз через це відмовлялися віддавати нагороди. У грудні міжнародний Олімпійський комітет заборонив росіянам виступати на Зимовій Олімпіаді-2018 під прапором своєї країни – лише під нейтральним. Також під час церемоній буде заборонений російський гімн, замість нього лунатиме олімпійський. На формі росіян буде написано «Олімпійський атлет із Росії». Національний олімпійський комітет Росії не визнав жодних звинувачень у створенні допінгової програми.

 

2018-ий рік має бути не менш цікавим. На нас чекає Зимова Олімпіада, Чемпіонат світу з футболу, чемпіонські поєдинки українських з боксерів. І про усі ці події програма «Ранок з Інтером» на телеканалі «Інтер» обов'язково розкажемо у ексклюзивних сюжетах.

Найближчою великою спортивною подією стане поєдинок нашого чемпіона – Олександра Усика. 27 січня 2018 року українець битиметься у Ризі проти місцевого боксера – Майріса Брієдіса. На кону – два чемпіонські пояси – WBO та WBC. Цей поєдинок можна буде подивитися лише на телеканалі «Інтер» в нашій програмі «Великий бокс».

У січні 2018-го найбільше боксерське шоу України святкуватиме свій ювілей – 10 років в ефірі. За цей час ми не обійшли увагою жодного важливого поєдинка українських боксерів. У різні часи гостями студії були легенди світового спорту – брати Клички, Леннокс Люїс, Тоні Томпсон, Василь Ломаченко та багато-багато інших.


31.12.2017 2392 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2427
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19540
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1748
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1221 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2269
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3875

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

140

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2011

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

698

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1312
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

381
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

908
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24404
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

639
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

612
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

749
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1643
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8053
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

492
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

782
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2057 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

739