10 причин, чому Містечко Козацьке найпопулярніший комплекс у Франківську

Містечко Козацьке незмінно очолює рейтинг житлових комплексів, які є найпопулярнішими в Івано-Франківську. Масштабний проєкт від будівельної компанії Вертикаль складається з 21 будинку, які утворюють 5 кварталів з високорозвиненою інфраструктурою та концепцією затишного приватного містечка у місті.

Тут є усе для комфортного життя: власний дитячий садочок, дитячі майданчики та затишні внутрішні двори, повністю закриті від транспорту та небажаних гостей, на перших поверхах будинків буде зосереджений різноманітний бізнес — від кав’ярень до медичних клінік. Також поруч є торгові центри.

Містечко Козацьке обирають як сімейні пари та молодь, так і люди старшого віку. У чому ж його секрет? Ми вирішили зібрати у цій статті усі переваги, аби проаналізувати стійку популярність комплексу.

 Затишне розташування

Житловий комплекс знаходиться на вулиці Довженка, поблизу міського озера та парку. До центру міста — всього 10 хвилин. Неподалік є супермаркети Сільпо, Comfy, Фокстрот, Watsons, WineTime, АТБ. Також поблизу 4 школи, дитячий садочок, пошта, банк, ресторани, спортзал, фітнес-клуб. Все, що потрібно для комфортного життя.

 Власний дитячий садок

Можна забути про багаторічні черги у міських садках, адже під боком буде заклад для розвитку, активного дозвілля та відпочинку малюків. Для зручності батьків дитячий садок «Козачок» буде розташований прямо на території «Містечка Козацького». Кілька хвилин пішки — і дитя у садочку!

 Патріотичний дизайн

Проєкт натхненний славетною історією України. Дизайн продуманий до найменших дрібниць: фасади з тематичними муралами, квартали, названі на честь українських полководців. Дитячі майданчики в козацькому стилі, навіть на вхідних дверях — вишиванка.

 Закритий двір

У кожному кварталі передбачено закритий двір, вільний від транспорту та зайвого шуму. Це додаткова гарантія приватності та відчуття затишку. До речі, будівельна компанія Вертикаль першою в Івано-Франківську запровадила концепцію закритого двору у житловому комплексі та дотримується її у всіх своїх проєктах.

▪  Швидкісні ліфти

Під’їзди кожного будинку обладнані просторами ліфтами. У кожному є великі дзеркала, електронне табло, а також аудіоозвучення під час прибуття на потрібний поверх. Місткість ліфта — до 13 людей.

▪  Інвентарні кімнати

Для зберігання особистих речей у кожному під’їзді є інвентарні кімнати. Тут можна залишити дитячий візочок, велосипед, самокат або санчата. Приміщення загального користування просторі. Це дозволить мешканцям звільнити свою квартиру від зайвих речей та використати житлову площу корисніше.

▪  Сучасний підземний паркінг

У цегляних будинках будуть підземні паркінги, що, до речі, не часто зустрінеш у проєктах комфорт класу. Там же передбачені комори, де водії зможуть зберігати «зимові» шини або запасні автозапчастини.

▪  Квартири з власним подвір’ям

У Містечку Козацькому є квартири із власними земельними ділянками. Ви зможете влаштувати сімейний відпочинок на свіжому повітрі, романтично повечеряти з коханою людиною або почитати книжку наодинці. Це варіант для тих, хто мріє жити у сучасному великому комплексі та водночас мати більше, ніж просто квартиру.

▪  Комерційні приміщення

На перших поверхах будуть простори для бізнесу. Кав’ярні, фітнес-клуб, медична клініка, дитяча кімната або ресторан — мешканці Містечка Козацького можуть відкрити власний бізнес біля дому.

 Ідеальне співвідношення ціни та якості

Основний девіз БК Вертикаль — будувати Дім гордості, яким пишатимуться його мешканці. Часто місцеві мешканці кажуть, що комплекс збудовано, як для себе.

Будівництво є сучасним та високоякісним і при цьому ціна на житло є середньою на ринку. Людина, яка одного разу побувала тут, просто не зможе обрати інший комплекс. Добре продумана концепція, затишні двори, красиво оздоблені під’їзди та якісне наповнення квартир роблять вибір на користь Містечка Козацького очевидним.

Партнерський матеріал


17.06.2020 904
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

621
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3216
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21327
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2109
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1599 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2479

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

422

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

277

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

865

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2276
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

289
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

567
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1113
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

271
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

890
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

859
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

770
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8348
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

443
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1268 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2291 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1003