Голова Галицької РДА – повний імпотент?

 

 

В своєму останньому чаті на сайті Агенції новин «Фіртка» 18 березня поточного року голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк відповів серед іншого і на запитання мешканця Канади Дмитра Небора щодо, здавалось би, дрібного запитання щодо демонтажу каналізаційного септика, який облаштували сусіди в порушення санітарних норм поряд із криницею, з якої 80-літня мама Д. Небора брала раніше питну воду.


Питання було наступне: «Михайле Васильовичу, не знаю до кого вже звертатися із здавалося би дрібною проблемо. Я в даний час мешкаю в Канаді, а моя мама в Більшівцях Галицького району. Ще влітку мамина сусідка в порушення всіх санітарних норм викопала каналізаційний колодязь в 7 метрах від криниці (замість 25 по нормах), звідки мама брала питну воду. З серпня місяця всі наші звернення - до голови сільради, до районної санстанції нідо чого не приводять. У відповідь сусідка почала писати "зустрічні" скарги з надуманих проблем. вже більше як півроку триває рух паперів по колу, замість того, щоб вирішити питання влада просто бездіяльна, і просто збиткується над моєю 80-літньою мамою, якій мені допомагати з-за океану дуже складно, і що робити? Я звернувся навіть в газету Галицький кореспондент - і там провли розслідування і навіть написали велику статтю "Туалетний тупик імпотентної влади" і все рівно результатів немає. Замість того, щоб на початковій стадії вирішити насправді дріб’язковий конфлікт, який має причиною очевидне порушення санітарних норм, через бездіяльність влади, вона сама ж собі створює проблеми – отримує додаткові скарги і заяви, отримує додаткову роботу не тільки для себе, а для санстанції, відділу архітектури. Щоби всі були «при справі». Допоможіть, бо вже не знаю до кого звертатися».

 

Відповідь голови ОДА була лаконічною: «Дякую за запитання. Прикро таке слухати. Розберемося».


Одразу ж Михайло Вишиванюк зв’язався по телефону з головою Галицької РДА Григорієм Івасишиним та в жорсткій формі вимагав допомогти 80-літній жінці та привести до вимог нормативних документів сусідську «новобудову». В Агенції новин «Фіртка» навіть зберігся аудіофайл цієї розмови.

 

«Фіртка» вирішила поцікавитися в Дмитра Небора про те, чи вирішилася проблема його 80-літньої матері.


Сьогодні вранці ми зв’язалися по Скайпу з Дмитром Небором: «О, ви дуже вчасно мені телефонуєте!» - відповів Дмитро Небор. Він повідомив журналіста «Фіртки» про те, що нічого не змінилося. Більше того, він розповів, що якщо раніше висновки санітарних служб були про те, що вода в криниці придатна для пиття, то останній аналіз вже показав негативний результат. Також, Дмитро Небор розповів, що приїзжало вже кілька комісій з Галицької РДА. Проте, за його словами, сусідка їх просто не пускає на подвір’я. І тому комісії більше нічого робити як «тероризувати» його маму, щоби її син перестав скаржитися.

 

Зокрема днями, очевидно як результат чергового звернення Д. Небора на гарячу лінію ОДА, приїзжала чергова комісія. «Вони знову не змогли потрапити до сусідів, але один із членів тієї комісії, який називається Степан Данилюк, почав погрожувати моїй старенькій мамі – що якщо ваш син не припинить скаржитися, то передайте йому, що ми влаштуємо йому…» (На сайті Галицької РДА ми знайшли інформацію лише про одного Степана Данилюка - начальника управління будівництва, інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Галицької райдержадміністрації).

 

Пікантності ситуації додає той факт, що сусіди мами Дмитра Небора в листах до ЗМІ та "зустрічних" скаргах замість того, щоб перенести каналізаційний септик на нормативну відстань, розпочали «контргру» - мовляв сусіди також порушують санітарні норми, бо в них на подвір’ї є трактор, який постійно гуркоче і травить їм атмосферу… На це Дмитро Небор розповів, що останній раз трактор заводили на кілька хвили рік тому, - щоб перконатися в його справності: «Я, очевидно, це трактор в майбутній свій приїзд просто продам, - він залишився в спадок від батька, проте стоїть без діла…»

 

Єдиний висновок, що напрошується з цієї ситуації – влада в Галицькому районі – повністю імпотентнтна, не здатна вирішувати навіть найдрібніші проблеми мешканців, як це і припустили журналісти «Галицького креспондента», що провели ціле журналістське розслідування, про що і описали ще лютому 2013 року в своїй статті «Туалетний тупик імпотентної влади».

 

В звязку і з ситуацією, що склалася, «Фіртка» розпочинає щотижневий моніторинг ситуації наквколо каналізаційного септика, з яким вже рік вся «потужна» «державна машина» Галицького району не може дати собі ради…

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Туалетний тупик імпотентної влади


07.08.2013 1234 13
Коментарі (13)

Марта 2013.08.07, 14:20
Гнати цю мразь з влади. особливо данилюків, що погрожують старій жінці. ((((((
я 2013.08.07, 14:24
а голова райради що каже?)))
тт 2013.08.07, 14:24
молодець марта - давай підемо мпазь гнати 0)
Павло 2013.08.07, 15:40
А де ця влада не імпотентна.... назвіть область , район, місто..
Дядя Міша! 2013.08.07, 15:54
Ну що далі буде з імпотентами?
Галичанка 2013.08.07, 20:53
Ну просто дивуюсь абсуртності ситуації!!!! З чого ви всі взяли, що влада повинна вирішувати проблеми сусідів?!!! Це ваша проблема! Якщо не можете домовитись, вирішуйте в судовому порядку! А у голови рда повноважень немає, щоб зайти на приватну територію. А Фірка - не займатесь всякою х... , а подумайте, може порадьтесь з кимось мудрим та й не пишіть це! Бо таких проблем у кожному будинку міста!
ФІРТКА 2013.08.07, 21:11
Виясняли. Державні контролюючі структури мають повноваження вирішувати такі проблеми - зокрема контролюючі органи мають право складати приписи, накладати штрафи. Зауважте, що це не є якась майнова чи межова суперечка. Це питання порушення санітарних і будівельних норм. Для котролю за виконанням яких і створені спеціальні державні органи. Спроектуйте ситуацію на себе - під вашою (вашої мами) криницею хтось викопав каналізаційний септик. Вода стала непридатною для пиття. Ваші дії? Будете судитися рік? Потім рік добиватися виконання рішення суду? А потім все-рівно треба буде йти до влади - прийдеться йти до виконавчої служби... На те і є контролюючі органи як то санстанція, архітектори... в районі... а над ними РДА... Ага?
ГАЛИЧАНИН ГАЛИЧАНЦІ 2013.08.07, 21:23
КЛАС!!! ЦЕ ТАК "ПО-ГАЛИЧАНСЬКИ" - ВІДПРАВЛЯТИ 80-ЛІТНЮ ЖІНКУ З СЕЛА ДО СУДУ!
Аня 2013.08.08, 00:16
Просто свинство, а не влада. Рік не вирішити проблему. Справді цікао якби мамі голови Райдержадміністрації таке зробили, також би забив і нічого не робив?
Красуня 2013.08.08, 16:10
На рахунок назви статті то трошки помилились Пихалич до тепер Ірку тєгає по корчах :)) (значить ще не імпотент :) ) А про Данилюка і так все ясно, на форумі Галицького слова все висвітлено :) Люди все бачуть і знають, просто мало говорять... так, що шановні панове ставайте на правильний шлях та виправляйтесь, думайте про майбутнє і те, що про Вас будуть говорити коли ви не будети при владі і як людям дивитись у вічі будете, адже життя таке коротке а так багато ще не зроблено....
2 Buldog 2013.08.08, 21:29
80-річна жінка не Buldog. Їй самі йвирішувати "дрібні проблеми" складно, як і подорожувати роками по судових засіданнях. Найлегше звичайно було зразу ж влаштовувати каналізацію по нормах, а не під криницею сусіда. А як не вийщло, то є органи які повинні наглядати і за санітарією - хай працюють, чи хто там ще. Це не є проста цивільна суперечка, тут влада повинна була ще в серпні минулого року (голова сільради) відреагувати. Але він напевно також імпотент.
Buldog 2013.08.08, 20:49
Дрібрі проблеми мешканці повинні вирішувати самі, при недосягненні компромісу нехай звертаються у суд. Приписи? Це все одно не дає право вриватися на приватну територію. Займіться серйознішими проблемами, а не зводьте наклепи на посадовців.
Галичанка 2013.08.14, 16:52
В судовому порядку вирішуються цивільні, господарські суперечки тощо. І не має значення вік та фізичний стан позивача чи відповідача. Так що не займатесь полемікою та не формуйте у людей неправильне розуміння про повноваження та права оранів державної влади.
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

624
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2240
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1989
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2015
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6020 53
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2294 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

154

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

981

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

982

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1229
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

466
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1921
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3823
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26334
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

417
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10331 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7872
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

422
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

423
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

505
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1435
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

1026