Втомились від посиленого потовиділення? Вихід є

Консультує: Федоришин Тетяна Василівна – лікар дерматолог-косметолог медичного центру Оксфорд Медікал

У спекотну пору кожна з нас стикалась з болючою проблемою – ненависні мокрі плями під пахвами. Вам соромно підняти руку, ви не можете відчувати себе вільною у рухах, відчуваєте постійну скутість – невже варто терпіти? 


ЧОМУ ЛЮДИНА ПІТНІЄ?


Виділення поту – це нормальний фізіологічний процес. Завдяки цій функції організм людини віддає зайве тепло. Ми знаємо, що є кілька шляхів тепловіддачі: конвекція, теплопровідність та випромінювання. Оптимальність кожного з них залежить від вологості, температури повітря, вентилювання оточуючого середовища. Потовиділення – це один з основних методів віддачі тепла та водночас виведення токсинів і зайвої рідини з організму. 

Саме тому варто розуміти, що піт – це норма. Але! В нормі кількість поту повинна  бути незначною. Посилене потовиділення називається гіпергідрозом. Причинами цього стану можуть бути гормональні порушення, стрес, особливості конституції, навіть погрішності у харчуванні.

Якщо піт виділяється у надмірних кількостях, то це тягне а собою такі проблеми, як неестетичний вигляд, ризик дерматологічних захворювань. Волога і тепло є ідеальним середовищем для розмноження та життєдіяльності патогенних бактерій. Тому часто у осіб з гіпергідрозом можливі такі проблеми як фурункульоз, гідроаденіт, фолікуліти та інші.


ЯК УСУНУТИ ГІПЕРГІДРОЗ?


Сучасна косметологія пропонує метод, що дозволяє усунути проблему посиленого потовиділення, незалежно від причини – ін’єкційна ботулінотерапія! Метод полягає у введенні у проблемну зону ботоксу, який в свою чергу блокує передачу сигналу до головного мозку, внаслідок чого робота потових залоз знижується. 

Процедуру проводить лікар косметолог. Підготовка полягає у видаленні зайвого волосся у даній ділянці, також лікарі просять не використовувати дезодоранти типу Dry Dry чи будь-які їх аналоги. Під час прийому лікар попередньо проводить спеціальний тест для визначення активних потових залоз і визначає об’єм препарату, необхідний для введення. Процедура не є болюча, тільки може принести невеликий дискомфорт пацієнтці, якщо вона чутлива до ін’єкцій. Дану процедуру не рекомендовано проводити вагітним жінкам та годуючим мамам, особам, у яких в анамнезі онкопатології та епілепсія.

Результат процедури – потовиділення зменшується в рази. Ефект зберігається протягом 6 місяців, потім ефект поступово згасає, і за бажанням пацієнт може пройти процедуру повторно. Зауважуємо, що повністю блокувати потовиділення не рекомендовано, тому мізерне виділення поту навіть після процедури  – це нормально!


ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ


Досі вагаєтесь, чи варто робити дану процедуру? Гадаємо, що нижчевказані переваги не залишать вас байдужими!

  • Безпека – даною методикою займаються тільки дипломовані лікарі-косметологи з вищою медичною освітою. Ми використовуємо якісні сертифіковані препарати.
  • Доступність – вартість процедури є цілком лояльною, враховуючи тривалість ефекту.
  • Комфорт – проведення маніпуляції в затишних умовах з використанням одноразових стерильних засобів.
  • Швидкий і тривалий ефект – вистачає буквально ОДНОГО сеансу, ефект триває понад пів року.
  • Жодної потреби у реабілітації чи стаціонарному лікуванні.
  • І головне: ви за лічені хвилини позбавитесь проблеми, яка мучить вас роками!

Більше інформації ви можете отримати, завітавши у наш центр на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до лікаря-косметолога.

Тел.: 0673777299, 0503777299

Партнерський матеріал


31.08.2020 6911
Коментарі ()

01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

460
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1255
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2184 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1056
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2979
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2053

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

822

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

982

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1413

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2013
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26294 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

702
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

902
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2930
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1180
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

888
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1150
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1147
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

345
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4153
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1015
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1580