Втомились від посиленого потовиділення? Вихід є

Консультує: Федоришин Тетяна Василівна – лікар дерматолог-косметолог медичного центру Оксфорд Медікал

У спекотну пору кожна з нас стикалась з болючою проблемою – ненависні мокрі плями під пахвами. Вам соромно підняти руку, ви не можете відчувати себе вільною у рухах, відчуваєте постійну скутість – невже варто терпіти? 


ЧОМУ ЛЮДИНА ПІТНІЄ?


Виділення поту – це нормальний фізіологічний процес. Завдяки цій функції організм людини віддає зайве тепло. Ми знаємо, що є кілька шляхів тепловіддачі: конвекція, теплопровідність та випромінювання. Оптимальність кожного з них залежить від вологості, температури повітря, вентилювання оточуючого середовища. Потовиділення – це один з основних методів віддачі тепла та водночас виведення токсинів і зайвої рідини з організму. 

Саме тому варто розуміти, що піт – це норма. Але! В нормі кількість поту повинна  бути незначною. Посилене потовиділення називається гіпергідрозом. Причинами цього стану можуть бути гормональні порушення, стрес, особливості конституції, навіть погрішності у харчуванні.

Якщо піт виділяється у надмірних кількостях, то це тягне а собою такі проблеми, як неестетичний вигляд, ризик дерматологічних захворювань. Волога і тепло є ідеальним середовищем для розмноження та життєдіяльності патогенних бактерій. Тому часто у осіб з гіпергідрозом можливі такі проблеми як фурункульоз, гідроаденіт, фолікуліти та інші.


ЯК УСУНУТИ ГІПЕРГІДРОЗ?


Сучасна косметологія пропонує метод, що дозволяє усунути проблему посиленого потовиділення, незалежно від причини – ін’єкційна ботулінотерапія! Метод полягає у введенні у проблемну зону ботоксу, який в свою чергу блокує передачу сигналу до головного мозку, внаслідок чого робота потових залоз знижується. 

Процедуру проводить лікар косметолог. Підготовка полягає у видаленні зайвого волосся у даній ділянці, також лікарі просять не використовувати дезодоранти типу Dry Dry чи будь-які їх аналоги. Під час прийому лікар попередньо проводить спеціальний тест для визначення активних потових залоз і визначає об’єм препарату, необхідний для введення. Процедура не є болюча, тільки може принести невеликий дискомфорт пацієнтці, якщо вона чутлива до ін’єкцій. Дану процедуру не рекомендовано проводити вагітним жінкам та годуючим мамам, особам, у яких в анамнезі онкопатології та епілепсія.

Результат процедури – потовиділення зменшується в рази. Ефект зберігається протягом 6 місяців, потім ефект поступово згасає, і за бажанням пацієнт може пройти процедуру повторно. Зауважуємо, що повністю блокувати потовиділення не рекомендовано, тому мізерне виділення поту навіть після процедури  – це нормально!


ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ


Досі вагаєтесь, чи варто робити дану процедуру? Гадаємо, що нижчевказані переваги не залишать вас байдужими!

  • Безпека – даною методикою займаються тільки дипломовані лікарі-косметологи з вищою медичною освітою. Ми використовуємо якісні сертифіковані препарати.
  • Доступність – вартість процедури є цілком лояльною, враховуючи тривалість ефекту.
  • Комфорт – проведення маніпуляції в затишних умовах з використанням одноразових стерильних засобів.
  • Швидкий і тривалий ефект – вистачає буквально ОДНОГО сеансу, ефект триває понад пів року.
  • Жодної потреби у реабілітації чи стаціонарному лікуванні.
  • І головне: ви за лічені хвилини позбавитесь проблеми, яка мучить вас роками!

Більше інформації ви можете отримати, завітавши у наш центр на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до лікаря-косметолога.

Тел.: 0673777299, 0503777299

Партнерський матеріал


31.08.2020 6889
Коментарі ()

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

842 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

790
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1605
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2233
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4210 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3213

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

213

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

442

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

383

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

855
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

621
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

668
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

954
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1065
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

669
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6249
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1743
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31759 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1535
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

752 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

717