Втомились від посиленого потовиділення? Вихід є

Консультує: Федоришин Тетяна Василівна – лікар дерматолог-косметолог медичного центру Оксфорд Медікал

У спекотну пору кожна з нас стикалась з болючою проблемою – ненависні мокрі плями під пахвами. Вам соромно підняти руку, ви не можете відчувати себе вільною у рухах, відчуваєте постійну скутість – невже варто терпіти? 


ЧОМУ ЛЮДИНА ПІТНІЄ?


Виділення поту – це нормальний фізіологічний процес. Завдяки цій функції організм людини віддає зайве тепло. Ми знаємо, що є кілька шляхів тепловіддачі: конвекція, теплопровідність та випромінювання. Оптимальність кожного з них залежить від вологості, температури повітря, вентилювання оточуючого середовища. Потовиділення – це один з основних методів віддачі тепла та водночас виведення токсинів і зайвої рідини з організму. 

Саме тому варто розуміти, що піт – це норма. Але! В нормі кількість поту повинна  бути незначною. Посилене потовиділення називається гіпергідрозом. Причинами цього стану можуть бути гормональні порушення, стрес, особливості конституції, навіть погрішності у харчуванні.

Якщо піт виділяється у надмірних кількостях, то це тягне а собою такі проблеми, як неестетичний вигляд, ризик дерматологічних захворювань. Волога і тепло є ідеальним середовищем для розмноження та життєдіяльності патогенних бактерій. Тому часто у осіб з гіпергідрозом можливі такі проблеми як фурункульоз, гідроаденіт, фолікуліти та інші.


ЯК УСУНУТИ ГІПЕРГІДРОЗ?


Сучасна косметологія пропонує метод, що дозволяє усунути проблему посиленого потовиділення, незалежно від причини – ін’єкційна ботулінотерапія! Метод полягає у введенні у проблемну зону ботоксу, який в свою чергу блокує передачу сигналу до головного мозку, внаслідок чого робота потових залоз знижується. 

Процедуру проводить лікар косметолог. Підготовка полягає у видаленні зайвого волосся у даній ділянці, також лікарі просять не використовувати дезодоранти типу Dry Dry чи будь-які їх аналоги. Під час прийому лікар попередньо проводить спеціальний тест для визначення активних потових залоз і визначає об’єм препарату, необхідний для введення. Процедура не є болюча, тільки може принести невеликий дискомфорт пацієнтці, якщо вона чутлива до ін’єкцій. Дану процедуру не рекомендовано проводити вагітним жінкам та годуючим мамам, особам, у яких в анамнезі онкопатології та епілепсія.

Результат процедури – потовиділення зменшується в рази. Ефект зберігається протягом 6 місяців, потім ефект поступово згасає, і за бажанням пацієнт може пройти процедуру повторно. Зауважуємо, що повністю блокувати потовиділення не рекомендовано, тому мізерне виділення поту навіть після процедури  – це нормально!


ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ


Досі вагаєтесь, чи варто робити дану процедуру? Гадаємо, що нижчевказані переваги не залишать вас байдужими!

  • Безпека – даною методикою займаються тільки дипломовані лікарі-косметологи з вищою медичною освітою. Ми використовуємо якісні сертифіковані препарати.
  • Доступність – вартість процедури є цілком лояльною, враховуючи тривалість ефекту.
  • Комфорт – проведення маніпуляції в затишних умовах з використанням одноразових стерильних засобів.
  • Швидкий і тривалий ефект – вистачає буквально ОДНОГО сеансу, ефект триває понад пів року.
  • Жодної потреби у реабілітації чи стаціонарному лікуванні.
  • І головне: ви за лічені хвилини позбавитесь проблеми, яка мучить вас роками!

Більше інформації ви можете отримати, завітавши у наш центр на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до лікаря-косметолога.

Тел.: 0673777299, 0503777299

Партнерський матеріал


31.08.2020 6690
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1989
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1873
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1871
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5551 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2164 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1522

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

757

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

821

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1023

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1014
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1787
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3694
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10271
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26162
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10197 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7724
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

912
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

236
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

274
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

395
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1293
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

898