У чому переваги лікування раку шкіри у Німеччині?

У Німеччині однією з найкращих заслужено є багатопрофільна клініка у м. Фрайбург. Щороку сюди приїжджає багато пацієнтів із різних країн для обстеження та ефективного лікування захворювань, у тому числі й онкології. Докладніше про переваги німецької клініки можна дізнатись на її офіційному сайті https://ims.uniklinik-freiburg.de/ru/glavnaja.html, де є сертифікати, контакти та інша корисна інформація.

Чому пацієнти обирають клініку у Німеччині?

У німецькій клініці Фрайбурга успішно лікують різні види раку, зокрема рідкісні. До основних її переваг відносять наступні:

  • некомерційна структура;
  • штат висококваліфікованих лікарів у всіх напрямках;
  • прозорість ціноутворення;
  • застосування інноваційних методик лікування;
  • нова апаратура для діагностики;
  • гарантія конфіденційності;
  • бездоганність репутації та ін.

Для розробки ефективної схеми лікування збирається консиліум лікарів, що дозволяє підібрати правильну тактику. У стаціонарі комфортні умови і до кожного пацієнта передбачено індивідуальний підхід.

Особливості лікування раку шкіри у Німеччині

У відділенні дерматології займаються лікуванням раку шкіри, а за посиланням https://ims.uniklinik-freiburg.de/ru/leksikon-boleznei/dermatologija/rak-kozhi.html можна дізнатися всі подробиці. Це одне з найпоширеніших онкологічних захворювань, головною причиною його розвитку вважається негативне ультрафіолетове випромінювання та зловживання засмагою.

До інших посилюючих чинників відносять взаємодію з канцерогенними речовинами, погіршення імунітету, спадкова схильність, порушений гормональний баланс та інших.

Німецькі лікарі-онкологи впевнені, що можна вилікувати рак шкіри, якщо його вчасно діагностували і для лікування застосовувалися інноваційні методики. Рекомендується особам віком від 35 років регулярно проходити скринінг з метою профілактики.

Для діагностики раку шкіри у Німеччині призначають біопсію, дерматоскопію, комплексний аналіз крові, УЗД, лазерну мікроскопію, флуоресцентне дослідження та ін. Особливу увагу тут приділяють саме етапу діагностики, тому до Фрайбурга приїжджає багато людей з різних країн Західної Європи, США та ін.

Головним завданням онкоцентру є повне одужання пацієнтів. Для цього створені всі умови, використовуються новітні розробки та персональний підхід. Для лікування так званого «білого раку» застосовують такі методики, як променева, фотодинамічна та кріотерапія, оперативне втручання, електронна брахітерапія та ін.

Для лікування меланоми призначають висічення пухлини, лазерне випромінювання, кріодеструкцію, імунну та хімічну терапію, точкове опромінення тощо. У кожному випадку план лікування індивідуальний та розробляється з урахуванням сукупності факторів (вік, особливості організму, вид та стадія раку).

Партнерський матеріал


28.06.2022 729
Коментарі ()

10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

1329
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1303
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

1605 3
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1702
26.07.2022
Мар'яна Цимбалюк

У перші дні війни в село одразу зайшли російські війська, які розгорнули штаб неподалік їхнього дому. Ворожі солдати  використовували місцевих, як живий щит для захисту. Життя нагадувало сценарій фільму жахів. Як родині вдалося живими втекти на Прикарпаття, читайте в інтерв’ю для Фіртки.

1841
17.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5684

Неодноразово доводилось зустрічатися з бабусями або жіночками в церкві, на невеликих парафіях різних конфесій, які знають все і навіть деколи більше за священника. А потім священники дивуються: «чому в храмі немає молоді?». А вони і не знали, що молодь не витримала прискіпливих зауважень «церковного менеджменту».  

140

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

443

Питання грошей і релігії завжди хвилювало людей, ймовірно в її більш вузькому розумінні «грошей і церкви», «скільки жертвувати на церкву», «скільки давати священнику?». Періодично по селах чи містах вибухають скандали, пов'язані із майном чи фінансами тієї, чи іншої парафії, але з часом все затихає до наступного скандалу. Чому віряни повинні утримувати священників і церкву? Виявляється це питання таке ж древнє, як і сам світ, у якому живемо.

2037

Духовні пошуки на війні не тільки не припиняються й навпаки загострюються. Перебування на війні загострює  почуття віри, розставляє акценти на важливому і другорядному, показує скороминучість земного буття і близькість смерті, наскільки речі, які нас оточують і до яких ми звикли і вважаємо незамінними насправді є другорядними і неважливими. На війні загострюється нюх до фальші та брехні, там немає атеїстів. В окопах всі моляться.

1748
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

309
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1070
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1084
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

177
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

280
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4531
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

6423
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

478
12.08.2022

На запитання, чи підтримують українці дії президента Володимира Зеленського, 59% відповіли, що рішуче підтримують та 32% — скоріше підтримують.  

118
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

193
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

273
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

2707