У чому переваги лікування раку шкіри у Німеччині?

У Німеччині однією з найкращих заслужено є багатопрофільна клініка у м. Фрайбург. Щороку сюди приїжджає багато пацієнтів із різних країн для обстеження та ефективного лікування захворювань, у тому числі й онкології. Докладніше про переваги німецької клініки можна дізнатись на її офіційному сайті https://ims.uniklinik-freiburg.de/ru/glavnaja.html, де є сертифікати, контакти та інша корисна інформація.

Чому пацієнти обирають клініку у Німеччині?

У німецькій клініці Фрайбурга успішно лікують різні види раку, зокрема рідкісні. До основних її переваг відносять наступні:

  • некомерційна структура;
  • штат висококваліфікованих лікарів у всіх напрямках;
  • прозорість ціноутворення;
  • застосування інноваційних методик лікування;
  • нова апаратура для діагностики;
  • гарантія конфіденційності;
  • бездоганність репутації та ін.

Для розробки ефективної схеми лікування збирається консиліум лікарів, що дозволяє підібрати правильну тактику. У стаціонарі комфортні умови і до кожного пацієнта передбачено індивідуальний підхід.

Особливості лікування раку шкіри у Німеччині

У відділенні дерматології займаються лікуванням раку шкіри, а за посиланням https://ims.uniklinik-freiburg.de/ru/leksikon-boleznei/dermatologija/rak-kozhi.html можна дізнатися всі подробиці. Це одне з найпоширеніших онкологічних захворювань, головною причиною його розвитку вважається негативне ультрафіолетове випромінювання та зловживання засмагою.

До інших посилюючих чинників відносять взаємодію з канцерогенними речовинами, погіршення імунітету, спадкова схильність, порушений гормональний баланс та інших.

Німецькі лікарі-онкологи впевнені, що можна вилікувати рак шкіри, якщо його вчасно діагностували і для лікування застосовувалися інноваційні методики. Рекомендується особам віком від 35 років регулярно проходити скринінг з метою профілактики.

Для діагностики раку шкіри у Німеччині призначають біопсію, дерматоскопію, комплексний аналіз крові, УЗД, лазерну мікроскопію, флуоресцентне дослідження та ін. Особливу увагу тут приділяють саме етапу діагностики, тому до Фрайбурга приїжджає багато людей з різних країн Західної Європи, США та ін.

Головним завданням онкоцентру є повне одужання пацієнтів. Для цього створені всі умови, використовуються новітні розробки та персональний підхід. Для лікування так званого «білого раку» застосовують такі методики, як променева, фотодинамічна та кріотерапія, оперативне втручання, електронна брахітерапія та ін.

Для лікування меланоми призначають висічення пухлини, лазерне випромінювання, кріодеструкцію, імунну та хімічну терапію, точкове опромінення тощо. У кожному випадку план лікування індивідуальний та розробляється з урахуванням сукупності факторів (вік, особливості організму, вид та стадія раку).

Партнерський матеріал


28.06.2022 2320
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1185
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2510
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2106
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2159
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6526 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2448 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

331

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1140

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1272

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1392
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

271
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

581
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2057
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26506
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

548
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10455 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8005
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

530
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

398
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

541
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

619
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1577