Пекельні автобуси з Івано-Франківська

 

 

Відкриття нового автовокзалу в Iвано-Франкiвську влада міста та області розрекламувала як новий здобуток на шляху розвитку місцевого туризму та підготовки краю до Євро-2012.

 

На цьому здається дії владних мужів закінчилися. Адже високим чиновникам та депутатам, які зазвичай звикли пересуватися на позашляховиках, не доводиться користуватися анi самим автобусним вокзалом, анi автобусними маршрутами, які пропонують мешканцям та гостям Прикарпаття.


 
Спробую пояснити цим людям, що розважають свій електорат байками про щасливе туристичне майбутнє краю, як насправді виглядає пересування автобусами мiжмiського сполучення з нового автовокзалу в Івано-Франківську.


 
Подорож з Iвано-Франківська до інших міст починається в касi. Тут можна придбати квиток на автобуси мiжмiського сполучення й вирушити в дорогу. Зайнявши своє місце згідно купленого квитка, пильний пасажир часто стає свідком переговорів водія з численними бажаючими поїхати його рейсом.


 
«Iдiть он там пiд дерево,- каже водій жiнцi та вказує рукою на протилежний бік вулиці Колiйової, - i чекайте».


 
Пасажир з квитком, що зручно вмостився на своєму мiсцi, зручно проїде автобусом рівно 50 метрів до шлагбаума. Це останнє нововведення вигадала вокзальна адмiнiстрацiя з метою вiдконтролювати пасажиропотiк, забезпечити пасажирів сидячими місцями та перевірити придбані квитки. Сувора жіночка кожного разу перерахує пасажирів як курчат, звірить їх кiлькiсть з відомістю та побажає всім «щасливої  дороги».


 
Через хвилину пасажир з квитком зрозуміє, що це побажання було вельми цинічним. Вже за 30 метрів вiд шлагбауму автобус обступає юрба пасажирів-безбілетників. Декторi з них намагаються розрахуватися з водієм готівкою за проїзд тут же на вході, та шофер наказує швидше проходити до салону. «Заплатите пiзнiше або на виходi», - підганяє водій пасажирів.


 
Наступна зупинка мiжмiського автобуса вже за 100 метрів "під деревом" на Колiйовiй.
Тут ще зо 7-10 пасажирів наповняють салон. Сидячих місць вже давно немає. Стоять в проході, опираються на пасажирів з квитками, в салоні – спека, тіснота, гамір. Але це ще тільки початок пекельного рейсу.


 
Наступна зупинка автобуса - через 400 метрів на розi вулиці Колiйовоi та Незалежності - нові пасажири. Відтак - за 3 км – на виїзді з міста на Тисменецьку трасу. І скрізь безбілетники штурмом беруть автосалон. Переважна бiльшiсть підсаджених їде в районні центри по руху маршрутом, або ж просто в села.


 
Білети їм би навіть ніхто не продав з простої причини: автобус мiжмiський, а не «міжсільський». Зрештою в мiстi є автостанції, звідки автобуси везуть пасажирів в примiськi села. Існують також численнi зупинки приватного транспорту, звідки можна дістатися в усi крупнi районнi центри областi.


 
Проте це все не вирiшує проблем й пасажиропотiк зростає. Тому за відсутності достатньої кількості транспорту сільські мешканці вдаються до проїзду міжміськими автобусами.


 
Часом не купувати квитки в касі навіть вигідно самим пасажирам, адже їм за такий нелегальний проїзд доводиться платити дещо менше. Так, пасажири, які хочуть доїхати до Львова можуть дати водiю 30 гривень замість купувати бiлет за 43 грн. в касi. Нелегальнi грошi водiй мабуть забирає собi, може навіть й ділиться з адмiнiстрацiєю, або ще з ким.


 
Цікаво, що нi податкова інспекція, нi КРУ, нi жодна інша перевiряюча установа не займаються питаннями контролю за перевезенням пасажирів. Навіть ДАІ, яке ще в 2005 році справно було взялося зупиняти автобуси, якi перевозять стоячих пасажирiв, нинi спокійно спостерігає за пекельним автобусом, що їде з Івано-Франківська.


 
Сьогодні автобусні перевезення в Івано-Франківську вiдданi в руки ненажерливим водіям та тим, хто «кришує» цей вiдверто кримінальний бізнес. Водій з однiєї поїздки може заробляти 400-500 гривень. Тому його жаднiсть надзвичайна. Водій мiжмiського автобуса робить зупинки в селах, на полях, або ж будь-де, де його зупиняють. Причому бере не тiльки пасажирiв, але й купу всіляких передач: посилки, конверти, бандеролі, тощо.


 
Цікаво, що мiжмiськi автобуси на маршрутах з Iвано-Франкiвська  до Рiвного, Вінниці, Києва, що пролягають через Тернопіль, переїжджаючи місто Бучач Тернопільської області, виконують в ньому функції  міського транспортного засобу: беруть пасажирів, яких везуть з одного мікрорайону мiста в інший.


 
В районних центрах по курсу слiдуваня мiжмiського автобуса в касах також продають квитки на цей автобус звісно ж до великих мiст. Проте місця у бiлетах уже не вказують.


 
Уявiть собi нещасних пасажирiв, якi придбали квиток «без мiсця» на переповнений автобус «Iвано-Франківськ –Луцьк» в касi автовокзалу мiста Рогатина й змушенi влазити в пекельний автобус, наповнений пасажирами, що ганяють з села до села. Декотрi з них можуть прихопити з собою поважний вантаж, інколи навіть будiвельнi матеріали й бруднити пасажирiв автобуса цементом чи чимось іншим.


 
Цікаво, що в час посиленої  комп’ютеризації  та телефонiзацiї продавці бiлетiв в районних центрах позбавленi iнформацiї про наявність проданих бiлетiв та вiльних мiсць міжміських автобусів. Та поки автобус буде їхати з Івано-Франківська до Рогатина чи Бучача (годину-півтора), то можна було навіть «есемескою» передати повідомлення чи просто зачитати по мобільному телефону. Зрештою iснують й iншi методи комунiкацiй: факс, електронна пошта, скайп, вже не кажучи про численні онлайни можливості.


 
Співчуваю туристам, а особливо вболівальникам, що матимуть нещастя приїхати до нас на Євро-2012. Купивши квитка по Iнтернету на мiжмiсьткий автобус вони відчують сповна весь жах «маленького українця», якому так «пощастило» з злодійською мiцевою владою.


 
Зрештою, пасажири могли б також усвідомити, що даючи грошi водiю це і корупція і крадіж - адже грошi пiдуть не тiльки в кишеню водiю, але й тим хабарникам автобусної адмiнiстрацiї, якi штовхають його на цей злочинний шлях. Крім того, вiдсутнiсть проданих квитків через касу, свідчить про нерентабельність маршруту. I замість того, щоб пiдприємцi вкадали грошi в розвиток транспорту й відкриття додаткових марштрутів у села та містечка Галичини, пасажири галичани наповняють кишені злодіям та корупціонерам.


 
Але це ще не головна загроза. Пересування пасажирів в переповненому автобусі - це смертельна небезпека на дорозі. Сьогодні маємо стільки аварій на трасах, що міжміський автобус з Івано-Франківська може стати «пекельним» на кожному метрі дороги.
 

 

Василь Хом’як, «ОстроВ»

 

"Фіртка" вже писала раніше про "рядянський сервіс" на новому автовокзалі


13.09.2011 2269 8
Коментарі (8)

tania 2011.09.13, 20:03
мені особисто доводилось їхати рейсом Івано-Франківськ - Шацьк. Я навіть дивуюсь як ми взагалі доїхали, причому на мої численні зауваження водію про те, що це міжобласний рейс оснанній реагував відверто у грубій формі!!! Щоб остаточно незіпсувати соьі відчустку назад до Івано-Франківська ми повертались з пересадкою у Львові вийшло трішки довше зате комфортніше
Да уж 2011.09.13, 20:43
а про євро-2012 це чистісінька правда. а головне що так всюди. оце вже європейські вболівальники ненатішаться країною, оце вже їь повизе.
Ігор Богданович 2011.09.14, 11:58
Я особисто користуюся громадським транспортом вже понад 30 років, і можу з упевненістю сказати, що ми ще безперечно не досягли стандартів Західної Європи, але ж і кошти за проїзд, при фактично одинаковій вартості палива та деталей (основна складова вартості проїзду, оскільки зарплати водії отримують в конвертах), платимо кардинально різні. Що ж до вокзалу то частково можу погодитися, але як людина яка часто їздить Україною (користуюся пільговим проїздом) можу з упевненістю сказати, що наш вокзал один із кращих, і за рівнем сервісу також, як би це не звучало дивно людям, які користуються громадським транспортом рідко. Автобуси безперечно залишають бажати кращого, але ж звідки тому кращому взятися, якщо ми не хочемо платити за проїзд офіційно, а ті гроші, що даємо водію до власника автобуса, який би і мав оновлювати рухомий склад, просто не доходять, а осідають по інших кишенях (в основному водіїв і ДАІшників). Ви тільки подивіться на що перетворили виїзд їз нового автовокзалу по вул. Привокзальній та це ж ще одна станція! Я не розумію чому ми так себе не поважаємо, що за свої гроші, як злодії, ховаємося по дорогах, залітаємо на ходу в автобуси та ще й стоїмо всю дорогу в проході із сумками! То може починати будувати цивілізацію потрібно саме із себе та своєї родини, а вже потім критикувати всіх навкруги. І на сам кінець шановні поважайте себе, поводьтесь як люди, а не як безквиткове стадо, та завжди памятайте, що не можливо за українську ціну отримувати європейський сервіс. Вибачте за довгий відгук, на пенсії багато занять не знайдеш. Щиро надіюсь, що мій відгук стане комусь в нагоді.
Пасажир 2011.09.14, 13:11
Спасибі за статтю! Дуже доречно.
Petya 2011.09.14, 21:58
про автобуси які курсують з івано-франківська в інші міста можна написати багато всякого лайна. алеж давайте подумаєм звідки той селюк водій нахаба взявся із космосу з америкі чи це наш з вами сусід, родич,знайомий.дана поведінка воділ всього це просто наша з вами ментальність от і все.
Танюшка 2011.09.15, 13:45
Читаючи статью, розумієш, ніби ти сам її написав, бо це все правда. Але ці "історії" починаються з кожного з нас, якщо ви не буде платити безпосередньо водієві, він не буде, я не буду платити - тоді все зміниться. І зміни залежать від кожного з нас! Це потрібно усвідомити і зробити!
Nika 2011.09.15, 14:35
Дійсно, ситуація на автостанції із відкриттям нового вокзалу майже не змінила,як брали безбілетників так і беруть дальше.А так виходить, що наші воділи це нахаби яких світ не бачив.Але ви знаєте, точно, на кого вони працюють? А вони працюють самі на себе,утворюють приватного підприємця(2-3 водія які їздять на одному автобусі), платять самі усі податки,збори...ітд , а що реально їм лишається...на пенсію достойну навіть не зароблять. А от якби їх якось обєднали у одне підприємство ,от тоді можна у них щось вимагати:оновлення рухомого складу..ітд.А щодо безбілетників, то я сама так нераз їздила.Між чим вибарати: сидіти і "паритись" чи стояте і теж паритись...не в ціні тут вибір. А стаття написана оригінально і вміло, правда в очі колить...і нас і їх теж.
Леся 2011.09.16, 18:04
Колись були на такі випадки лінійні контролери на дорозі, які мали право штрафувати, як безквиткових пасажирів, так і водія за перевіз безквиткового пасажира, а в за 20 років української історії хтось їх бачив? Може дещо пора згадати і повернути? Бо нашим жадібним перевізникам ніколи не вистачатиме на пальне і запчастини при такій ситуації, скільки б не коштували квитки,і скільки б не напакував водій в автобус безквиткових пасажирів.
26.11.2021
Ігор Марковський

Окрім партійних тем Фіртка також обговорила скандал навколо зриву операції по захопленню вагнерівців, як впливає ситуація на білорусько-польському кордоні на Україну та чого очікувати місцевим громадам від бюджету 2022 року.

692
22.11.2021
Уляна Мокринчук

Фіртка підготувала ТОП-10 місць, де можна не лише поплавати в басейні, чи спуститись на лижах, а ще й помилувати водоспадом, напитись справжньої мінеральної води, а також створити керамічний виріб своїми руками.  

1333
19.11.2021
Сергій Білий

Україна – яка вона? Таке питання поставив собі Іван Марк – хлопець з нині окупованого українського селища Чорнухине, що на Луганщині.  Для того, щоб дізнатися відповідь, чоловік пройшов пішки всю нашу країну від крайньої точки на сході до її кордонів на заході. Заходив і до Івано-Франківська, де з ним вдалося поспілкуватись кореспонденту Фіртки.

2991
18.11.2021
Дмитро Сінченко

Руслану Марцінківу не випадає нарікати на попередників чи скидати відповідальність на «парламент», адже рік тому він вдруге здобув посаду міського голови Івано-Франківська, а заразом і монобільшість у міській раді. То ж немає й об’єктивних перешкод для виконання передвиборчих обіцянок. «Фіртка» спробувала з’ясувати, якою мірою очільник міста втілює у життя передвиборчі обіцянки.

2827
17.11.2021
Мар'яна Цимбалюк

Фіртка розпиталася Ігоря Бабинюка, директора Івано-Франківського міжнародного аеропорту, які нові компанії здійснюватимуть авіарейси в Івано-Франківськ, чи будуть літати іноземні лоукости, що сталося з МАУ, яким чином влада та концесіонери перезавантажать роботу летовища.

2789
16.11.2021
Тіна Любчик

Останні роки цікавість іноземних туристів до України зумовлена, насамперед, введенням безвізового режиму та відкриттям нових прямих авіарейсів. Фіртка пропонує розглянути, де саме на Прикарпатті зафіксували найбільші надходження.

2080

Доля фільму «Дім Gucci» така ж карколомна, як його сюжет. Він відображає життя своїх головних героїв, які не завжди знали, чи вони у даний момент на верхів’ї ними ж майстерно створеної хвилі, чи їх випадково винесло на гребіть цунамі? Яс

668

Як показує жорстока реальність, жодна будівля не гарантована від знесення під новітню забудову чи руйнівної радикальної «реконструкції». Тому як тільки почув, що будівля за адресою Чорновола, 122 загрожена потенційною новобудовою, одразу ж вирішив описати її «поки не пізно».

14691 2

Каденюка я тоді ще не знав і не міг припустити, що колись з ним познайомлюся. Але мене пройняла немислима гордість, коли на екрані телевізора човник набирав висоту. Зараз навіть не можу повісти, що мене так розпирало. Мабуть, відчуття, що українці теж сучасні та серед них є люди, які готові заради своєї держави на звитягу. Політ у космос на ту пору ще нагадував лотерею.    

1701

Добрий шматок нашого життя минув у системі переконань, що посуду має бути два види. Перший, то звичайні горнята і банячки, якими ми послуговувалися у щоденному побуті. А в паралельній радянській реальності ще існував посуд з серванта у вітальні.

2726
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

906
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

6586
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

15543
19.10.2021

Понад 200 учасників із 12 парафій Івано-Франківської Архієпархії відвідали обласний з'їзд спільнот "Українська Молодь - Христові", який відбувся у суботу 16 жовтня, на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-річниці від дня заснування спільноти.

5214
17.10.2021

Церква у Новій Липівці – це реставрована дерев’яна німецька кірха, яку збудували у 1904 році. До 1939 року тут жили німці у тодішньому присілку Сітауеріка.  

6675 1
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

7016
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

16190
10.11.2021

Палац культури імені Гната Хоткевича у Львові, як і район, у якому він розташований, переживає період змін і оновлення. З 2018 року тут почалась ревіталізація та пошук нової концепції культурного центру.  Палац, що побудували спільнокоштом майже 100

2528
16.11.2021

Відповідне рішення ухвалив 15 листопада з’їзд політсили.

1773
11.11.2021

Кабінет Міністрів України затвердив склад Комісії з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.  

2407
08.11.2021

Зі слів речниці, чинний голова партії Олександр Корнієнко прагне цілковито зосередитись на роботі першого заступника голови Верховної Ради України, а відтак вирішив скласти повноваження голови партії.

2729
03.11.2021

Відповідні постанови народні депутати України ухвалили сьогодні на пленарному засіданні парламенту.

3377