Пекельні автобуси з Івано-Франківська

 

 

Відкриття нового автовокзалу в Iвано-Франкiвську влада міста та області розрекламувала як новий здобуток на шляху розвитку місцевого туризму та підготовки краю до Євро-2012.

 

На цьому здається дії владних мужів закінчилися. Адже високим чиновникам та депутатам, які зазвичай звикли пересуватися на позашляховиках, не доводиться користуватися анi самим автобусним вокзалом, анi автобусними маршрутами, які пропонують мешканцям та гостям Прикарпаття.


 
Спробую пояснити цим людям, що розважають свій електорат байками про щасливе туристичне майбутнє краю, як насправді виглядає пересування автобусами мiжмiського сполучення з нового автовокзалу в Івано-Франківську.


 
Подорож з Iвано-Франківська до інших міст починається в касi. Тут можна придбати квиток на автобуси мiжмiського сполучення й вирушити в дорогу. Зайнявши своє місце згідно купленого квитка, пильний пасажир часто стає свідком переговорів водія з численними бажаючими поїхати його рейсом.


 
«Iдiть он там пiд дерево,- каже водій жiнцi та вказує рукою на протилежний бік вулиці Колiйової, - i чекайте».


 
Пасажир з квитком, що зручно вмостився на своєму мiсцi, зручно проїде автобусом рівно 50 метрів до шлагбаума. Це останнє нововведення вигадала вокзальна адмiнiстрацiя з метою вiдконтролювати пасажиропотiк, забезпечити пасажирів сидячими місцями та перевірити придбані квитки. Сувора жіночка кожного разу перерахує пасажирів як курчат, звірить їх кiлькiсть з відомістю та побажає всім «щасливої  дороги».


 
Через хвилину пасажир з квитком зрозуміє, що це побажання було вельми цинічним. Вже за 30 метрів вiд шлагбауму автобус обступає юрба пасажирів-безбілетників. Декторi з них намагаються розрахуватися з водієм готівкою за проїзд тут же на вході, та шофер наказує швидше проходити до салону. «Заплатите пiзнiше або на виходi», - підганяє водій пасажирів.


 
Наступна зупинка мiжмiського автобуса вже за 100 метрів "під деревом" на Колiйовiй.
Тут ще зо 7-10 пасажирів наповняють салон. Сидячих місць вже давно немає. Стоять в проході, опираються на пасажирів з квитками, в салоні – спека, тіснота, гамір. Але це ще тільки початок пекельного рейсу.


 
Наступна зупинка автобуса - через 400 метрів на розi вулиці Колiйовоi та Незалежності - нові пасажири. Відтак - за 3 км – на виїзді з міста на Тисменецьку трасу. І скрізь безбілетники штурмом беруть автосалон. Переважна бiльшiсть підсаджених їде в районні центри по руху маршрутом, або ж просто в села.


 
Білети їм би навіть ніхто не продав з простої причини: автобус мiжмiський, а не «міжсільський». Зрештою в мiстi є автостанції, звідки автобуси везуть пасажирів в примiськi села. Існують також численнi зупинки приватного транспорту, звідки можна дістатися в усi крупнi районнi центри областi.


 
Проте це все не вирiшує проблем й пасажиропотiк зростає. Тому за відсутності достатньої кількості транспорту сільські мешканці вдаються до проїзду міжміськими автобусами.


 
Часом не купувати квитки в касі навіть вигідно самим пасажирам, адже їм за такий нелегальний проїзд доводиться платити дещо менше. Так, пасажири, які хочуть доїхати до Львова можуть дати водiю 30 гривень замість купувати бiлет за 43 грн. в касi. Нелегальнi грошi водiй мабуть забирає собi, може навіть й ділиться з адмiнiстрацiєю, або ще з ким.


 
Цікаво, що нi податкова інспекція, нi КРУ, нi жодна інша перевiряюча установа не займаються питаннями контролю за перевезенням пасажирів. Навіть ДАІ, яке ще в 2005 році справно було взялося зупиняти автобуси, якi перевозять стоячих пасажирiв, нинi спокійно спостерігає за пекельним автобусом, що їде з Івано-Франківська.


 
Сьогодні автобусні перевезення в Івано-Франківську вiдданi в руки ненажерливим водіям та тим, хто «кришує» цей вiдверто кримінальний бізнес. Водій з однiєї поїздки може заробляти 400-500 гривень. Тому його жаднiсть надзвичайна. Водій мiжмiського автобуса робить зупинки в селах, на полях, або ж будь-де, де його зупиняють. Причому бере не тiльки пасажирiв, але й купу всіляких передач: посилки, конверти, бандеролі, тощо.


 
Цікаво, що мiжмiськi автобуси на маршрутах з Iвано-Франкiвська  до Рiвного, Вінниці, Києва, що пролягають через Тернопіль, переїжджаючи місто Бучач Тернопільської області, виконують в ньому функції  міського транспортного засобу: беруть пасажирів, яких везуть з одного мікрорайону мiста в інший.


 
В районних центрах по курсу слiдуваня мiжмiського автобуса в касах також продають квитки на цей автобус звісно ж до великих мiст. Проте місця у бiлетах уже не вказують.


 
Уявiть собi нещасних пасажирiв, якi придбали квиток «без мiсця» на переповнений автобус «Iвано-Франківськ –Луцьк» в касi автовокзалу мiста Рогатина й змушенi влазити в пекельний автобус, наповнений пасажирами, що ганяють з села до села. Декотрi з них можуть прихопити з собою поважний вантаж, інколи навіть будiвельнi матеріали й бруднити пасажирiв автобуса цементом чи чимось іншим.


 
Цікаво, що в час посиленої  комп’ютеризації  та телефонiзацiї продавці бiлетiв в районних центрах позбавленi iнформацiї про наявність проданих бiлетiв та вiльних мiсць міжміських автобусів. Та поки автобус буде їхати з Івано-Франківська до Рогатина чи Бучача (годину-півтора), то можна було навіть «есемескою» передати повідомлення чи просто зачитати по мобільному телефону. Зрештою iснують й iншi методи комунiкацiй: факс, електронна пошта, скайп, вже не кажучи про численні онлайни можливості.


 
Співчуваю туристам, а особливо вболівальникам, що матимуть нещастя приїхати до нас на Євро-2012. Купивши квитка по Iнтернету на мiжмiсьткий автобус вони відчують сповна весь жах «маленького українця», якому так «пощастило» з злодійською мiцевою владою.


 
Зрештою, пасажири могли б також усвідомити, що даючи грошi водiю це і корупція і крадіж - адже грошi пiдуть не тiльки в кишеню водiю, але й тим хабарникам автобусної адмiнiстрацiї, якi штовхають його на цей злочинний шлях. Крім того, вiдсутнiсть проданих квитків через касу, свідчить про нерентабельність маршруту. I замість того, щоб пiдприємцi вкадали грошi в розвиток транспорту й відкриття додаткових марштрутів у села та містечка Галичини, пасажири галичани наповняють кишені злодіям та корупціонерам.


 
Але це ще не головна загроза. Пересування пасажирів в переповненому автобусі - це смертельна небезпека на дорозі. Сьогодні маємо стільки аварій на трасах, що міжміський автобус з Івано-Франківська може стати «пекельним» на кожному метрі дороги.
 

 

Василь Хом’як, «ОстроВ»

 

"Фіртка" вже писала раніше про "рядянський сервіс" на новому автовокзалі


13.09.2011 2706 8
Коментарі (8)

tania 2011.09.13, 20:03
мені особисто доводилось їхати рейсом Івано-Франківськ - Шацьк. Я навіть дивуюсь як ми взагалі доїхали, причому на мої численні зауваження водію про те, що це міжобласний рейс оснанній реагував відверто у грубій формі!!! Щоб остаточно незіпсувати соьі відчустку назад до Івано-Франківська ми повертались з пересадкою у Львові вийшло трішки довше зате комфортніше
Да уж 2011.09.13, 20:43
а про євро-2012 це чистісінька правда. а головне що так всюди. оце вже європейські вболівальники ненатішаться країною, оце вже їь повизе.
Ігор Богданович 2011.09.14, 11:58
Я особисто користуюся громадським транспортом вже понад 30 років, і можу з упевненістю сказати, що ми ще безперечно не досягли стандартів Західної Європи, але ж і кошти за проїзд, при фактично одинаковій вартості палива та деталей (основна складова вартості проїзду, оскільки зарплати водії отримують в конвертах), платимо кардинально різні. Що ж до вокзалу то частково можу погодитися, але як людина яка часто їздить Україною (користуюся пільговим проїздом) можу з упевненістю сказати, що наш вокзал один із кращих, і за рівнем сервісу також, як би це не звучало дивно людям, які користуються громадським транспортом рідко. Автобуси безперечно залишають бажати кращого, але ж звідки тому кращому взятися, якщо ми не хочемо платити за проїзд офіційно, а ті гроші, що даємо водію до власника автобуса, який би і мав оновлювати рухомий склад, просто не доходять, а осідають по інших кишенях (в основному водіїв і ДАІшників). Ви тільки подивіться на що перетворили виїзд їз нового автовокзалу по вул. Привокзальній та це ж ще одна станція! Я не розумію чому ми так себе не поважаємо, що за свої гроші, як злодії, ховаємося по дорогах, залітаємо на ходу в автобуси та ще й стоїмо всю дорогу в проході із сумками! То може починати будувати цивілізацію потрібно саме із себе та своєї родини, а вже потім критикувати всіх навкруги. І на сам кінець шановні поважайте себе, поводьтесь як люди, а не як безквиткове стадо, та завжди памятайте, що не можливо за українську ціну отримувати європейський сервіс. Вибачте за довгий відгук, на пенсії багато занять не знайдеш. Щиро надіюсь, що мій відгук стане комусь в нагоді.
Пасажир 2011.09.14, 13:11
Спасибі за статтю! Дуже доречно.
Petya 2011.09.14, 21:58
про автобуси які курсують з івано-франківська в інші міста можна написати багато всякого лайна. алеж давайте подумаєм звідки той селюк водій нахаба взявся із космосу з америкі чи це наш з вами сусід, родич,знайомий.дана поведінка воділ всього це просто наша з вами ментальність от і все.
Танюшка 2011.09.15, 13:45
Читаючи статью, розумієш, ніби ти сам її написав, бо це все правда. Але ці "історії" починаються з кожного з нас, якщо ви не буде платити безпосередньо водієві, він не буде, я не буду платити - тоді все зміниться. І зміни залежать від кожного з нас! Це потрібно усвідомити і зробити!
Nika 2011.09.15, 14:35
Дійсно, ситуація на автостанції із відкриттям нового вокзалу майже не змінила,як брали безбілетників так і беруть дальше.А так виходить, що наші воділи це нахаби яких світ не бачив.Але ви знаєте, точно, на кого вони працюють? А вони працюють самі на себе,утворюють приватного підприємця(2-3 водія які їздять на одному автобусі), платять самі усі податки,збори...ітд , а що реально їм лишається...на пенсію достойну навіть не зароблять. А от якби їх якось обєднали у одне підприємство ,от тоді можна у них щось вимагати:оновлення рухомого складу..ітд.А щодо безбілетників, то я сама так нераз їздила.Між чим вибарати: сидіти і "паритись" чи стояте і теж паритись...не в ціні тут вибір. А стаття написана оригінально і вміло, правда в очі колить...і нас і їх теж.
Леся 2011.09.16, 18:04
Колись були на такі випадки лінійні контролери на дорозі, які мали право штрафувати, як безквиткових пасажирів, так і водія за перевіз безквиткового пасажира, а в за 20 років української історії хтось їх бачив? Може дещо пора згадати і повернути? Бо нашим жадібним перевізникам ніколи не вистачатиме на пальне і запчастини при такій ситуації, скільки б не коштували квитки,і скільки б не напакував водій в автобус безквиткових пасажирів.
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2149 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1490
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5279
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15108 11
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3602 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3435

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

146

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

191

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1343

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2685
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

373
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1533
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1296
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

783
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

516
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

680
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1037
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21965
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

489
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

514 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

974 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

770