Дмитро Лащук: "В нас є бажання грати в чемпіонаті України"

 

По завершенню “золотого матчу” чемпіонату області нам вдалося поспілкуватися із президентом чемпіона області ФК “Карпати” (Коломия) Дмитром Лащуком, який поділився враженнями від гри та всього сезону, що добіг свого логічного завершення. Також пан Дмитро розповів про майбутні перспективи коломийського клубу. Особливу подяку президент “Карпат” висловив вболівальників, які надихали гравців на перемоги.

 

- Пане Дмитре, вітаємо із перемогою. Поділіться, будь ласка, власними враженнями від “золотого матчу”.

- Від матчу проти Тлумача я одержав задоволення. Звичайно, в окремих моментах не все вдавалося. Є ще над чим працювати. Та загалом, грою я задоволений, і результатом, тим більше. Все-таки, нам вдалося підтвердити статус чемпіона. Для нас це було не принципово, але важливо.

 

- Порівнюючи минулий і поточний сезон, чи помітили Ви якісь зміни на краще?

- В чемпіонаті, якщо щиро, то ні. Якби всі команди виходили на кожний матч з таким бажанням, як проти Коломиї, то значно швидше ми стали б чемпіонами. Жаль, що не все вирішується на футбольному полі. Не буду стверджувати, що були якісь закулісні ігри, але припускаю, що без них в цьому сезоні знову не обійшлося.

- В чемпіонаті довелося зіграти із всіма суперниками. Чи бачили в інших командах гравців, які могли б підсилити “Карпати”?

- На рахунок підсилення сказати складно, але в інших командах є футболісти, які, скажемо так, не зіпсували нам малюнок гри. Хороших молодих нападників, з якими можна працювати, бачив у Брошневі та богородчанському “Газовику”. А в цілому, на проблемну нашу позицію атакувального півзахисника в обласному чемпіонаті я не побачив нікого. Саме позицію плеймейкера, насамперед, нам варто закрити. Я знаю який саме футболіст може зайняти це місце в тактичній схемі “Карпат”, і думаю наступного року він буде грати за нас.

- Ми так плавно перейшли до теми наступного сезону. Які перспективи коломийського клубу?

- Скажу так, футбол однозначно буде. На сьогоднішній день стоїть одне питання: який він буде? Чи це буде чемпіонат України, чи обласні змагання. Мені б не хотілося топтатися на місті, а підніматися на всеукраїнський рівень. Це моя позиція, яку я буду відстоювати. Зараз важливим є вирішення питань атестації команди, її інфраструктури. Тому якщо дасть добро ФФУ і ПФЛ, то ми гратимемо в чемпіонаті України.

- Якщо буде прийнято рішення виступати на професійному рівні, то чи заявлятимуться “Карпати” в аматорський чемпіонат України чи чекатимуть старту змагань в другій половині року?

- Я думаю, ми будемо заявлятися або в аматорський чемпіонат України або награватимемо склад в обласному чемпіонаті. Та обов’язково футболісти повинні мати належну ігрову практику. Все-таки, вони футболом заробляють на життя. Ігрова практика повинна бути.

- На Вашу думку, з якою складовою інфраструктури може виникнути найбільша проблема при атестації?

- Однозначно, це футбольне поле. Його стан залишає бажати кращого. Якщо роздягалки, підтрибунні приміщення можна дуже швидко привести в порядок, то на покращення стану газону треба більше часу і зусиль. Але будемо старатися виконати всі вимоги, які стоять перед командами, які хочуть виступати в другій лізі. Ми вже направили в федерацію документи, які підтверджують наше бажання змагатися наступного року в турнірі під егідою ПФЛ. Тепер чекаємо відповіді від оргпнізаторів, де буде казано наступні кроки до мети - допуску до змагань.

- Як Вам підтримка коломийських вболівальників?

- Якщо чесно, то просто вражений. Саме підтримка вболівальників надихала футболістів на нові перемоги, а керівництво клубу на продовження своєї роботи. Хочеться висловити від імені футболістів, тренерів та від всього клубу величезне спасибі за ту підтримку, яка супроводжувала нас протягом всього сезону. Точно не можу сказати, але думаю, давно франківський стадіон “Наука” не бачив такої кількості глядачів. Трохи дивно, чому організатори не проводили “золотий матч” на “Русі”.

 

sport.if.ua


17.11.2011 2446 0
Коментарі (0)

09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

735 1
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

2183
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33469
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2358
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3063
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

5211 9

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

433

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1225

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

787

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

992
09.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

312
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

604
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

659 1
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1183
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

985
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1078
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

847
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30223 1
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

950
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

3938
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

523
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

558