
Молоді батьки прагнуть цілком підтримувати здоров'я своєї дитини. Тому у багатьох виникає питання: чи можна включати в раціон вітаміни та коли саме потрібно це робити. Педіатри часто рекомендують саме вітамінні комплекси, які сприяють зміцненню імунітету й організму дитини. «Супрадин» – вітаміни для дітей*, дія яких спрямована на зміцнення зростаючого організму незамінними мінеральними речовинами, що сприяють гармонійному і нормальному розвитку. Але максимальну користь можна отримати тільки знаючи, коли слід приймати і скільки можна давати вітамінів дитині.
Як визначити брак вітамінів у дитини?
Згідно зі статистикою, найвищий пік авітамінозу припадає на початок весни. Найчастіше все починається з гіповітамінозу, коли нестача вітамінів знаходиться на середньому рівні.
Зрозуміти, що у дитини авітаміноз, допоможуть наступні симптоми:
● загальна слабкість і млявість;
● зниження або відсутність апетиту;
● сонливість;
● втрата інтересу до улюблених занять і ігор;
● випадання волосся, поява білих плям на нігтях.
З метою профілактики авітамінозу педіатри рекомендують проводити вітамінний курс, який буде охоплювати весь холодний період року – з жовтня по квітень включно. Саме в цю пору року організм дитини піддається найбільшому впливу вірусів і погодних умов при нестачі натуральних джерел вітамінів в раціоні.
Фахівці також виділяють кілька факторів, які підказують, коли давати вітаміни дитині просто необхідно:
● тривалий стрес на тлі проблем в сім'ї, з однолітками;
● слабка стійкість організму до вірусів;
● ослаблений імунітет;
● незбалансоване харчування;
● недолік маси тіла.
Як вибирати вітаміни з розумом?
В цьому питанні ключове значення має вік дитини. Слід врахувати не тільки склад препарату, але і дозування. Категорично не можна давати дітям вітаміни, призначені для дорослих. Потреби організму дитини сильно відрізняються від дорослого, тому і дозування мінеральних речовин повинне бути відповідним.
Зараз стало набагато простіше обрати вітаміни для дітей, бо вони стали більш привабливими навіть для дуже примхливих малюків. Вітамінні комплекси «Супрадин» випускаються в форматі драже в оболонці, жувальних пастилок і желейних цукерок. Завдяки цьому у батьків більше немає проблем з тим, як привчити дитину до приймання вітамінів. Але слід пам'ятати, що це не цукерки та простежити за тим, щоб дитина ними не зловживала.
*За даним посиланням ви перейдете на вебсайт www.supradyn.ua, де, зокрема, міститься реклама дієтичних добавок Супрадин. Не є лікарським засобом.
Партнерський матеріал