Сергій Чирва

громадський діяч

СТАТТІ АВТОРА

Якщо Савчин люструвати - то Свободу каструвати

Прочитав на «Фіртці» звернення депутатів від ВО Свобода до голови обласної ради та голови ОДА щодо вимоги  люстрації начальника відділення Антимонопольного комітету  в Івано-Франківської області Тетяни Савчин і зрозумів, що ВО Свобода таки почала війну із власним народом.

1929 0

Асоціації

Ці київські вулиці пам"ятають Булгакова... Знімки зроблені у дні, коли на Майдані стояли студенти-ентузіасти...

2002 0

Як діти підуть до школи?

Не буду чіпати питання підручників та шкільної форми, ремонтів та обіцяних теплих туалетів. Поставлю питання щодо  конкретної школи -  за №21 що у Франківську.

1810 7

Пожежа на Купальські свята

На території Івано-Франківської СШ-21 працювали вогнеборці і  кого б це ви думали вони врятували? Ні - не школярів. Ні - не шкільне  майно...

1815 3

Грибний сезон відкрито

Минулого четверга був у справах біля лісу неподалік від Радчі і так чогось закортіло пройтися березняком...

1871 2

Жахлива весна

Всі ефіри, всі шпальти , всі блоги нарікають на весну, яка все не настає, але тільки у питаннях зникнення асфальту... На минулому тиждні піднімав питання про замерзаючих голодних лелек. Не я один.

2702 6

Пожертви знедоленим

Гріх заробляти на людській біді…

1967 6

Рятуйте красу Карпат

Рвати підсніжники - дикість! Купувати підсніжники - злочинна дикість!

2034 21

Ми - не буратіни! Щодо ЄРЦ

Одного дня у мене таки урвався терпець платити за квартиру по рахунках ЄРЦ, при чому кожен місяць різні суми. Звернувся за розясненнями... На диво, відповідь отримав вчасно. При уважному вивченні наданих документів, які чомусь не були належним чином завірені, виявив ознаки кримінального злочину...

1890 23