Василь Бартків

президент Фонду «Бойківська бартка», депутат Верховної Ради ІV скликання

СТАТТІ АВТОРА

"Цирк" в Болехові

Недавно проїжджаючи Болеховом помітив цікаву деталь. На афіші «Цирк» було приліплено портрет Грабовецького. Справедливости ради, читається якось дивно «цирк», а в ньому портрет «людина волі».

1933 1

Звернення до земляків

    Краяни! Ми знову потерпаємо від брудних передвиборчих технологій. Потерпаємо від «чорного піару», від спроб несамостійних політиків-невдах та їхніх спонсорів за будь-яку ціну пролізти у владу. Ще півроку тому здавалось, ...
1948 1

В горнилі війни кується нова, ще небачена і незборима Україна

Ніколи ще за всі роки Незалежності не зустрічали ми наше свято з такою тривогою і з такими надіями. З одного боку над Українською Державою нависла чорна тінь східної орди. З іншого боку ми нарешті почали процес очищення України від пострадянської колоніальної скверни.

1806 0

На часі прийняття нового комплексу "гірських" законів

Свого часу великою політичною перемогою всіх мешканців Карпатського краю і, зокрема, моїх краян бойків став Закон "Про статус гірських населених пунктів". Як його автор знаю, наскільки важко було вибити у зарозумілої, захланної київської бюрократії соціальні пільги для мешканців гірського краю. 

1737 0

Про моральний вимір політики та «навколофутбольну кризу»

Свято футболу вже зіпсоване. Навіть якщо "Євро-2012" відбудеться в запланованому форматі, чергове приниження України вже вкарбоване в історію ХХІ століття.

1697 1