Віталій Вандич

депутат Коломийської міськради

СТАТТІ АВТОРА

ПРАПОР ПЕРЕМОГИ І ПІСТРЯВА СТРІЧКА

Дивився у п’ятницю по «Інтеру» шоу «Велика політика» з Євгєнієм Кісєльовим. Десь після опівночі почалася тема «Прапора Перемоги». Хто був з тих, що «проти», як на мене, це мислячі, адекватні люди, а от четверо «клоунів» з георгіївськими стрічками на лацканах піджаків, відверто кажучи, й не дивували, а засмучували.

2349 6

Скільки потрібно людей, щоб підірвати одне погруддя Сталіна?

Ми, українці – дивний народ. Народ, який всім і все пробачає, а ще – мовчить і очікує. Як правило, очікує погіршення ситуації, про що і постійно говорить. Маю на увазі стандартну відповідь на запитання: «Як справи?» - «Аби не гірше».

1842 6

Чи є зараз хтось в Україні, про кого з шаною говорять так, як про Любомира Гузара?

Як повідомив 10 лютого офіційний сайт УГКЦ, Папа Бенедикт XVI прийняв зречення патріарха Любомира з посади глави Української греко-католицької церкви.

1810 9

У Коломиї руйнують історію, або відкритий лист до міського голови Коломиї

Те, що зараз відбувається з майже 125-літньою казармою у парку ім. К. Трильовського, зведеною за проектом німецьких зодчих у стилі мілітарного європейського «палаццо», який запропонував сам архікнязь Франц Йосиф I і яку на 20-му році незалежності України, доведену власниками до аварійного стану, мене, як коломийця, не може не турбувати.

1666 2