Неоекономіка та розвиток трансплантації: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Олег Атаманюк

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до ВРУ. Перші кандидати вже реєструються.

Фіртка вирішила проаналізувати передвиборчі програми кандидатів у нардепи. У виборчому окрузі №89 з центром у Снятині зареєстровано кандидата Олега Атаманюка - самовисуванець.


Хто такий Олег Атаманюк:

народився 8 серпня 1981 року в селі Трач Косівського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри хірургії післядипломної освіти, Івано-Франківський національний медичний університет, безпартійний, проживає в селі Шешори Косівського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування.

Що обіцяє зробити:  

Мета - впровадити ефективні реформи, щоб мешканці округу отримали НОВІ МОЖЛИВОСТІ та могли ЖИТИ ВПЕВНЕНО.

Передвиборна програма складається з таких пунктів:

  1. Неоекономіка - законодавчо затвердити сприятливі податкові та інвестиційні умови, які сприятимуть зростанню економіки. Створити можливості конкуренції на всіх ринках, захистити право власності сучасними технологіями, зменшити податкове навантаження на бізнес та легалізувати всі види економічної діяльності. Як наслідок - гідні зарплати, робочі місця, повернення заробітчан в Україну.
  2. Охорона здоров'я - подальша реформа первинної медичної допомоги, реформування екстреної медичної допомоги: розвиток санітарної авіації, покращення онкологічної допомоги: оснащення лікарень медичним обладнанням для якісної діагностики та лікування, розвиток трансплантації в Україні.
  3. Безпечна країна - формування професійної армії за стандартами НАТО, яка буде доповнена резервною армією, з військовим бюджетом не менше 5% ВВП.
  4. Перехід до елементів прямої демократії - відкриті виборчі списки без мажоритарки, зняття депутатської недоторканності, відкликання депутатів та чиновників.
  5. Держава-сервіс - отримання сервісів через електронний кабінет, скорочення чисельності чиновників.
  6. Захист природи - умова якості життя - зупинити незаконну вирубку лісів та забезпечити їх відновлення, запустити систему моніторингу та контролю за станом води, ґрунтів, повітря, посилити покарання за порушення природоохоронного законодавства, сприяти застосуванню екоінновацій, екологічно чистих технологій, альтернативної енергетики, сприяти розвитку зеленого туризму.

Детальніше з програмою Олега Атаманюка можна ознайомитися ТУТ.


Читайте також:

Розвиток медицини та заборона вирубувати ліси: що обіцяє кандидат Віталій Куйбіда

Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко

Чиновників на детектор брехні та повернення франківського аеропорту: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Оксана Савчук

Коли ми діждемося Вашингтона: з чим йде у нардепи мер Тисмениці Степан Сворак

Відродження українського села та унеможливлення корупції: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Роман Вірастюк

Створення власного замкненого ядерно-паливного циклу: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Михайло Гресько


24.06.2019 1011
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1273
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2566
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2134
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2198
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6597 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2476 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

369

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1183

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1307

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1441
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

305
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

173
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

602
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

74
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26535
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

569
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10486 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

76
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

104
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

424
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

571
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

641