Відродження українського села та унеможливлення корупції: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Роман Вірастюк

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до ВРУ. Перші кандидати вже реєструються.

Фіртка вирішила проаналізувати передвиборчі програми кандидатів у нардепи. У виборчому окрузі №84 з центром у Тисмениці станом на 20 червня вже зареєстровано чотири кандидати, серед яких Роман Вірастюк - самовисуванець.


Хто такий Роман Вірастюк:

Народився 20 квiтня 1968 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор департаменту олімпійського спорту, Міністерство молоді та спорту України, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, самовисування.

Що обіцяє зробити: 

У своїй програмі зазначає, що докладе зусиль для розгляду та прийняття низки першочергових законів, спрямованих на:

1. Безпеку та територіальну цілісність держави. Відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від російських військ, встановлення належного контролю над державним кордоном. 

2. Політичний розвиток. Виконавча влада має стати зручним інструментом для громадян.

3. Унеможливлення корупції. Оновлення антикорупційного законодавства та запровадження нових антикорупційних практик.

4. Економічний розвиток. Малий і середній бізнес має стати в пріоритеті розвитку країни, середній клас – основою її соціальної структури. 

5. Соціальний захист та гуманітарний розвиток. Забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх регіонів країни.

6. Відродження українського села. Розвиток агропромислового комплексу, розвиток малого та середнього фермерства, що повинно лягти в основу боротьби з проблемою безробіття на селі.

Серед першочергових завдань у виборчому окрузі виокремлює такі:

  • підтримка важливих для краю і області проєктів на законодавчому рівні, в тому числі: будівництво та ремонт дорожньої інфраструктури, встановлення ефективної системи екологічного контролю над підприємствами та екологічного моніторингу природного середовища регіону;
  • забезпечення постійної роботи з громадянами, органами місцевого самоврядування, представницькими органами державної влади та іншими організаціями із вирішення актуальних проблем краю;
  • реалізація дієвої молодіжної політики: забезпечення умов отримання якісної освіти і спортивного виховання молоді, гарантованого працевлаштування молодих спеціалістів, підтримки молодих сімей та спортсменів, що відстоюють честь і славу України та Прикарпаття;
  • залучення інвестицій у розвиток сільського господарства Прикарпаття;
  • завершення процесу формування ОТГ в рамках політики децентралізації;
  • питання екологічної ситуації округу;
  • розвиток туристичного потенціалу Дністровського каньйону, що в перспективі стане поштовхом для розвитку супутніх інфраструктурних об’єктів (готелі, бази відпочинку та інше).

Детальніше із програмою Романа Вірастюка можна ознайомитися ТУТ.


Читайте також:

Розвиток медицини та заборона вирубувати ліси: що обіцяє кандидат Віталій Куйбіда

Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко

Чиновників на детектор брехні та повернення франківського аеропорту: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Оксана Савчук

Коли ми діждемося Вашингтона: з чим йде у нардепи мер Тисмениці Степан Сворак


20.06.2019 1193 1
Коментарі (1)

ліля 2019.06.20, 19:02

Веселий дядько

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1943
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1851
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1844
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5453 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2144 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1500

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

731

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

787

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

986

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

996
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1760
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3669
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10245
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26132
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10172 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7702
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

883
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

180
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

245
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

372
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1266
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

870