Тимошенко в Івано-Франківську: Маю надію, що у березні до влади мафія не пройде

Сьогодні до Івано-Франківська завітала лідер політичної сили "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

У рамках свого триденного візиту на Західну Україну, політик поспілкувалася із місцевими журналістами, передає кореспондент Фіртки.

"Проведення Росією фальшивих «виборів» на окупованих нею територіях України у Донецькій та Луганській областях, всупереч протестам України та світової спільноти, є брутальним порушенням міжнародного права та суверенітету нашої держави", - заявила Юлія Тимошенко.

"Вчорашні так звані "вибори" в ОРДЛО показали, що Мінські домовленості не працюють і це тупик. Стало очевидним, ніякі переговорні процеси не мають стримуючих факторів. Це також свідчить про те, що країна-агресор більш інтенсивно проводить свої дії, які пов'язані з подальшою окупацією території України. Паралельно з Мінським процесом влада повинна ініціювати інший переговорний процес у зовсім іншому форматі.

"Сьогодні наша команда запропонувала на одному з публічних форумів нову стратегію досягнення миру і безпеки. На наш погляд, вона повинна складатися з чотирьох важливих речей. Перше і головне - ми повинні посилити нашу армію, виводити її на стандарти НАТО і всіма силами добиватися інтеграції в НАТО. Друге - ми повинні розпочати створення нового формату переговорів - «Будапештський формат +», у якому візьмуть участь всі країни-гаранти територіальної цілісності та суверенітету України: насамперед – США і Велика Британія, і, безумовно, Україна та Росія. У цьому посиленому форматі обов’язково має бути і Німеччина, адже вона та персонально Ангела Меркель доклали максимальні зусилля, щоб спробувати припинити війну, розв’язану Росією в Україні. Окрім цього, на мій погляд, від ЄС було б доцільно запросити Верховного представника ЄС у закордонних справах та політиці безпеки. Пункт три - ми повинні тотально припинити заробляння всіх брудних, нечесних фінансових ресурсів на окупованих територіях. Четверте - треба зробити так, щоб війна не буда вигідна вищому керівництву держави. Якщо ми хочемо подолати війну - вона не має бути бізнесом.", - зазначила під час зустрічі Ю.Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» пропонує виборцям програму перезапуску країни та кілька нововведень. Перш за все, зробити Україну парламентською державою канцлерського типу. Також, вона повідомила про початок формування так званого воєнного кабінету, який опікуватиметься розвитком стратегії миру для України.

Тимошенко впевнена, що новий Основний закон слід ухвалювати на Всеукраїнському референдумі відразу після президентських виборів, що настав час для підготовки та ухвалення Нової народної Конституції України, яка дасть людям реальні механізми впливу на владу.

"Сьогодні понад 100 науковців, філософів, візіонерів і конституціоналістів працюють над створенням нової Конституції України. Наша мета полягає у тому, щоб до чергових президентських виборів показати суспільству нову Конституцію, узгоджену з усією країною ", - додала Юлія Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" розповіла про новий економічний курс та назвала п’ять основних кроків для розвитку економіки.

По-перше, потрібно розвивати внутрішній ринок.

"Внутрішній ринок – це купівельна спроможність людей. Головний інвестор у країні – це людина, яка може щось купувати. Якщо людина не здатна купувати їжу, одяг, медикаменти, економіці немає куди це продавати. Треба створити внутрішній платоспроможний ринок", – пояснила Голова партії.

По-друге, треба докорінно поміняти грошово-кредитну політику.

"В перші 100 днів ми повернемо Національний банк під державне управління і змінимо кредитно-валютну систему. Сьогодні не партія «Батьківщина» працює над новим курсом України, а тисячі людей, які вкладають свій інтелект у краще майбутнє країни. У мене є велика надія, що цього разу на виборах у березні 2019 року мафія не пройде", - наголосила кандидат у президенти.

На думку лідера "Батьківщини" також потрібні зміни у податковій системі, перехід до перероблення в Україні сировинної продукції, усунення безконтрольності та безвідповідальності влади.

Фотогалерея


12.11.2018 3969 1
Коментарі (1)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1027
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2419
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2060
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2096
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6373 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2388 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

261

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1079

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1117

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1327
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

203
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

540
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1999
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26441
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

497
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10400 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7941
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

485
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

345
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

491
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

570
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1513