Список кандидатів у Президенти України: хто подав документи у ЦВК

Станом на 2 лютого 62 особи подали документи до Центральної виборчої комісії для участі у президентських виборах, які відбудуться у березні 2019 року. 28 із них Центрвиборчком зареєстрував.

Першим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став екс-міністр екології та природних ресурсів України, юрист Ігор Шевченко, який подав документи в Центральну виборчу комісію в перший день передвиборчої кампанії – 31 грудня.

Окрім нього, в останній день 2018 року документи до ЦВК подав правозахисник та економіст з Броварів Володимир Ратуш. За його словами, з великими політичними силами він не пов'язаний, проте у минулому був членом партії "Народно-трудовий союз українців". 

Вранці 3 січня документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на виборах президента України подав лідер Соціал-демократичної партії, народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Каплін.

Четвертим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став Валентин Наливайченко. За його кандидатуру 3 січня одноголосно проголосували делегати з'їзду партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість". Після цього, він одразу подав документи до Центральної виборчої комісії та пройшов реєстрацію.

Також 3 січня подав у ЦВК документи голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Міський голова Львова та лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий останнім 3 січня подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на виборах президента України.

10 січня документи до Центрвиборчкому подав Віталій Купрій – народний депутат, обраний у 2014 році в мажоритарному окрузі на Дніпропетровщині. До парламента він висувався від "Блоку Петра Порошенка", однак у 2015 році вийшов з фракції БПП.

Ще одним кандидатом у президенти став очільник політичної партії "Наші" позафракційний народний депутат Євген Мураєв. Документи до ЦВК він здав 11 січня.

А вже у суботу, 12 січня, документи у Центральної виборчої комісії подав лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко. Він розповів, що вже вніс заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень. За словами політика, більша частина суми – це гроші його партії, сам же Гриценко додав до застави власних 100 тисяч гривень.

15 січня Центральна виборча комісія отримала документи на реєстрацію від лідера партії "5.10" Геннадія Балашова, які подав уповноважений представник цієї партії.

16 січня документи для участі у виборах до ЦВК внесла народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ольга Богомолець.

Окрім неї, документи до ЦВК в середу подав екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Він йде на вибори як самовисуванець.

17 січня документи в ЦВК приніс кандидат у президенти від партії "Укроп", нардеп та власник гірськолижного курорту "Буковель" Олександр Шевченко. Також цього дня особисто до ЦВК подав заяву та приніс документи для реєстрації "опоблоківець" Юрій Бойко. 

21 січня до ЦВК з документами про реєстрацію кандидатом на посаду президента прийшов лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко.

Народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул і висунутий кандидатом у президенти від Соціалістичної партії України Ілля Кива подали документи до ЦВК 22 січня.

Також у вівторок документи до Центральної виборчої комісії приніс народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" Аркадій Корнацький. Він йде на президентські вибори як самовисуванець.

Вранці 23 січня до ЦВК прийшла лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко та подала документи для реєстрації кандидатом у президенти на виборах.

Окрім Тимошенко, до ЦВК у середу документи приніс лідер партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов, екс-спікер Олександр Мороз, якого висунула "Соціалістична партія Олександра Мороза", а також Руслан Кошулинський, якого висунула партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

У четвер, 24 січня, ще чотири кандидати у президенти принесли свої документи у ЦВК. Це Олександр Данилюк, Олександр Ковальчук, Денис Потапов та Володимир Блащук, які є самовисуванцями.

А вранці 25 січня документи у Центрвиборчком приніс Володимир Зеленський. Трохи згодом цього ж дня документи принесли лідер партії "Основа" Сергій Тарута та екс-голова Служби безпеки Ігор Смешко та екс-депутатка, колишній член "Партії регіонів" Інна Богословська

28 січня до Центрвиборчкому документи приніс Олександр Соловйов, який буде балотуватися у президенти від політичної партії "Розумна сила", та самовисуванець, лідер Патріотичної партії України Микола Габер.

31 січня документи до ЦВК подав голова партії "Відродження", народний депутат Віктор Бондар, якого у президенти висунула його політсила. Окрім нього, документи для реєстрації кандидатами в президенти подав лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко, самовисуванець Роман Безсмертний, кандидат від "Партії захисників України" Тарас Костанчук, позафракційний народний депутат України Віктор Кривенко.

Також 1 лютого документи до ЦВК подали п'ять осіб – Іван Качайло, Сергій Лисенко, Руслан Ригованов, Анатолій Губенко та Віктор Кривенко.

Журналістка Юлія Литвиненко подала документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом у президенти України 2 лютого. Окрім неї, до Центрвиборчкому приніс документи кандидат від партії "Патріот", економіст Андрій Новак та нардеп з "Народного Фронту" Юрій Тимошенко.

Наразі Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Ігоря Шевченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Анатолія Гриценка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Євгена Мураєва, Віталія Купрія, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Романа Насірова, Юрія Бойка, Олександра Шевченка, Олега Ляшка, Олександра Вілкула, Іллю Киву, Аркадія Корнацького, Юлію Тимошенко, Дмитра Добродомова, Руслана Кошулинського, Олександра Мороза, Олександра Данилюка, Сергія Таруту, Інну Богословську, Володимира Зеленського, Ігоря Смешка, Миколу Габера та Юрія Дерев’янка.

Водночас ЦВК відмовила у реєстрації 22 особам – Олександру Ковальчуку, Костянтину Черкасову, Олександру Приданову, Віктору Лебединцю, Юрію Боярському, Володимиру Ратушу, Володимиру Василенко, Віталію Велідченку, Петру Рекалу, Сергію Фаренюку, Володимиру Блащуку та Денису Потапову, Олександру Жамойді, Дмитру Касьяненко, Ярославі Качановській, Олександру Соловьйову, Наталії Пилипенко, Євгенію Андрухіву, Олександру Тіщенку, Василю Чупею, Олександру Гокову та Петру Симоненку.

Документи у Центральну виборчу комісію можна подати до 3 лютого 2019 року. З ними потрібно також внести грошову заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень.

Реєстрація усіх кандидатів у президенти буде тривати до 8 лютого.


Читайте також:

Ще один прикарпатець хоче стати президентом

ЦВК зареєструвала Юрія Дерев’янка кандидатом в Президенти України (фото)

ЦВК зареєструвала Олександра Шевченка кандидатом у президенти


03.02.2019 3366
Коментарі ()

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

680
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1946 7
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1137 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

560
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6906 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11401 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

340

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1087

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1118

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1113
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

76
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

288
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1086
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

658
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

756
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2953
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4447
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18445
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

80
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

327
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

357
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

667