Розвиток туризму, ремонт доріг та соцзахист: з чим йде у нардепи Дмитро Сіреджук

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до ВРУ. Перші кандидати вже реєструються.

Фіртка вирішила проаналізувати передвиборчі програми кандидатів у нардепи.

Одним з кандидатів по виборчому окрузі №89 з центром у місті Снятин, є Дмитро Сіреджук.


Хто такий Дмитро Сіреджук:

народився 13 лютого 1981 року в селищі Яблунів Косівського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, самовисування.


Що обіцяє кандидат:

Підтримка законодавчих ініціатив, які сприятимуть розвитку  Карпатського регіону

Подаватиме законопроекти, що сприятимуть розвиткові гірських регіонів, створенню робочих місць, розвиткові малого і середнього бізнесу, залученню інвестицій.

Ремонт автомобільних доріг та мостів

Оновлення доріг та мостів – це поштовх для розвитку економіки. Ініціюватиму спрямування коштів на відновлення шляхів не тільки державного, але й місцевого значення. Переконаний, що при добрій підтримці держави усі дороги в Україні, у Карпатах зокрема, можна відремонтувати за 5 років.

Розвиток закладів освіти

Школи та садочки мають мати якісні приміщення, комп’ютерне та мультимедійне забезпечення. Робитиму все, аби зберегти заклади освіти від закриття.

Підтримка українських військових

Підтримуватиму усі ініціативи, спрямовані на покращення становища українських військових, надання пільг, земельних ділянок, житлових площ та соціального забезпечення учасникам війни на Сході України.

Соціальний захист населення

Планую впроваджувати програми допомоги людям похилого віку, дітям, особам з інвалідністю та малозабезпеченим верствам населення.

Розвиток туризму

Карпатський край – унікальний, ми маємо багату культуру, історію, народні ремесла, природу. Все це планую використовувати як складові розвитку зеленого, гірськолижного та інших видів туризму.

Відновлення сільського господарства та промисловості

Українське село – це основа України. Одним із моїх завдань вважаю подання законопроектів, які дадуть поштовх розвиткові аграрної сфери, сприятимуть створенню та розбудові фермерських господарств, відновленні роботи місцевих підприємств.

Покращення екологічної ситуації

Працюватиме у напрямку уникнення екологічних лих. Таких як, часті підтоплення, промислові забруднення, вирубування лісів. Ініціюватиму законопроекти з реформування у лісовій галузі. 


Читайте також:

Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко

Чиновників на детектор брехні та повернення франківського аеропорту: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Оксана Савчук


24.06.2019 1454
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

888
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

699
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1812
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3142
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2508
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2493

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

153

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

678

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

646

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1522
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

276
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

618
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

573
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

276
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

339
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26982
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

799
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19632
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

378
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

361
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

686
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1191 1