Новий міст на Пасічну: 9,5 метрів замість 14 та лише дві полоси руху (фото+відео)

Сьогодні, 7 серпня, відбулась виїзна нарада на об'єкті будівництва нового мосту в Пасічну.

До кінця серпня тут планують завершити монолітні роботи, інформує кореспондент Фіртки.

Ширина проїжджої частини моста буде 9,5 метрів, планують 2 полоси, проте розмірковують над третьою реверсною. Також передбачено тротуари та велодоріжка.

Тут варто нагадати, що фахівці не раз наголошували про необхідність розширення дорожнього полотна мосту до 14 метрів, щоб було по дві смуги у кожен бік, оскільки в місті збільшився потік транспорту.

Директор фірми «Мостобудівельний загін – 112» Сергія Порожнюк каже,  це можна вирішувати в процесі експлуатації.

За словами керівника УКБ Романа Галіпчака цей міст не для транзитного транспортну, як для об'їзної дороги.

"Цей міст для вулиці Пасічної", - наголосив Галіпчак.

Як відзначив С.Порожнюк, на кінець січня за планом сюди завезуть останній метал. Зварювання конструкцій можуть робити взимку. Основа вариться на заводі, а тут лише їх складають. Також Порожнюк каже, що на місці буде науковий супровід. Порожнюк запевняє використовують мостовий бетон 500 без домішок.

"Коли ми приступили до робіт проїхали всі заводи брали примірники порід. В своїй лабораторії проаналізували їх. І працюємо з тими, хто захотів нас слухати",- каже директор фірми.

"Ми завершуємо перший етап роботи. Звели вже опори, виконали обриштування, залишилася тільки опора 5, де ми проводимо буропробивні роботи. Крім того, зараз проходить зварювання власне блоків моста. До кінця серпня машини з конструкціями приїдуть на об'єкт. Є проблеми з насипом, також потрібно змонтувати тимчасову опору, яка буде допомагати заїжджати на основні опори, - додає Сергій Порожнюк.

"Багато робіт зроблено з фундаментом. Їх не видно так, але це дуже важлива робота. Добре, що змогли акумулювати кошти і заплатити за метал. Метал з кожним днем дорожчає. Сподіваємося, що все буде добре і до кінця 2019 року міст буде", - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Відтак мер додав, що передбачити всі ризики, до прикладу, повені чи знеціненення гривні, особливо перед виборами не можуть. Проте намагатимуться якнайшвидше збудувати міст. За його словами він тут потрібен вже більше 25 років.

Сергій Порожнюк відмітив, що спеціалісти інституту ім. Патона виконують науковий супровід будівництва пасічнянського моста. Потім вони ж перевірять кожен шов конструкції на міцність. 

 
 

Нагадаємо, що проект виставлявся на тендер з вартістю 212 млн грн. В процесі торгів підрядник – “Мостобудівельний загін-112” – запропонував найнижчу ціну – 120 млн грн.

Минулого року у листопаді нарешті приїхала перша будівельна техніка для будівництва нового моста на Пасічну через річку Бистриця Солотвинська. Ремонт моста на Пасічну мали розпочати ще наприкінці жовтня. 

Нагадаємо, що восени 2017 року ТОВ «Мостобудівельний загін №112» (м.Бровари) перемогло у тендері на будівництво моста. Компанія з Київщини погодилась будувати міст за 120 мільйонів гривень.

 

 
Читайте також:

У Франківську розкритикували новий міст на Пасічну

В Івано-Франківську триває будівництво нового моста на Пасічну (фото)

Податковий борг, судові справи та бізнес в Криму: хто будуватиме новий міст на Пасічну

Міська влада хоче побудувати новий міст у Пасічній за кошти державного фонду регіонального розвитку

Іванофранківці обрали назву нового "пасічнянського мосту"

Апеляція не пройшла. Міську владу зобов'язали "розсекретити" всю документацію на новий міст на Пасічну (фото)

У Франківську презентували попередні проекти нового моста на Пасічну (відео)

За півроку новий "пасічнянський міст" подорожчав у два рази (оновлено+фото)

В Івано-Франківську заклали камінь під будівництво нового 200-мільйонного моста на Пасічну (фото)

У Франківську знову згадали про другий міст на Пасічну: тепер його будуватимуть за 120 мільйонів гривень

Проект генплану Івано-Франківська передбачає два нові мости через Бистрицю

Іванофранківці просять Президента про будівництво нового мосту через річку Бистриця Солотвинська

Фотогалерея


07.08.2018 5228
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1094
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2460
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2081
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2125
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6432 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2412 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

287

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1112

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1137

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1350
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

231
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

557
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2018
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26464
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

518
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10421 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7960
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

502
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

364
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

515
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

589
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1536