Найпоширеніші запитання від виборців до Едуарда Прощука зі «Слуги народу»

Команда кандидата у нардепи від партії «Слуга народу» Едуарда Прощука отримує велику кількість запитань від виборців, яких цікавлять і загальнополітичні теми й запитання особистого характеру.

Нагадаємо, Едуард Прощук йде у Верховну Раду від партії «Слуга народу» у 85-му виборчому окрузі, куди входять Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького. Ми зібрали найпоширеніші запитання до кандидата та відповіді на них.


Чому відомий на Івано-Франківщині підприємець і меценат вирішив йти у політику?

Сьогодні в суспільстві запит на зміни, на нові обличчя. Разом з тим, я розумію: якщо не буде ініціативи, не буде людей, які вболівають за свій край і хочуть його змінити, – то це шлях в нікуди. Тому й вирішив йти у Раду. Я не збираюся емігрувати, тут  виховую дітей і хочу тут жити. Натомість хочу змінити правила гри, щоб вони були такими, як повинні. Я приєднався до команди Володимира Зеленського, бо це можливості, адже він має велику підтримку в суспільстві. Якщо Верховна Рада сформується  за його більшості, що вже видно за соціологічними опитуваннями, - то це шанс справді змінити країну: через законопроекти і формування професійного уряду.

У чому особливість вашої програми кандидата у народні депутати?

Я не хочу вигадувати велосипед. Моя програма – це передусім конкретний перелік запитів від суспільства та від мого округу зокрема, які потрібно вирішити і які стосуються соціальної сфери, оптимізації тарифів для населення, підтримки підприємництва і молодих ініціативних людей. Вирішення екологічної ситуації, покращення транспортної інфраструктури, підтримка соціально-економічного розвитку та багато іншого.

Читайте також: 10 фактів про Едуарда Прощука зі «Слуги народу»

Як ви бачите вирішення проблеми зі сміттям, адже Україна буквально захлинається у ньому? До того ж, є велика кількість стихійних сміттєзвалищ, нема заводів із переробки.

Усі ці питання треба вирішувати за участі експертів, з якими я вже опрацьовую екологічні проблеми. Сміттєпереробних заводів європейського зразка немає ще ніде в Україні. Це колосальна проблема, яку потрібно буде вирішувати вже новому скликанню Парламенту. Перший сміттєпереробний завод побудують у Львові. В Одесі вже завершили проектування аналогічного заводу. Вважаю, що це питання має бути вирішене на загальнодержавному рівні. Щодо сміття, то діючі полігони будемо моніторити на предмет дотримання технології захоронення. 

Штрафи за незаконне вивезення сміття зробимо космічними! Також я буду вимагати проведення рекультивації діючих полігонів у нашому окрузі. Це поки що єдиний більш-менш дієвий спосіб нівелювати негативний вплив відходів. 

Чи є надія, що пенсії зростуть, бо на те, що зараз платять, – прожити неможливо?

Я йду в парламент ще й для того, щоб домогтися від уряду збільшення пенсії. Політики багато розповідають, що пенсію не можна збільшити, бо тоді потрібно збільшувати податки тим, хто працює, або забирати гроші з інших сфер. Але вони забувають, що в нас є багато пенсіонерів, серед яких генерали, колишні високопосадовці, які отримують майже 100 тисяч гривень пенсії! І це в той час, коли лікар або вчителька, які все життя працювали на одній роботі й отримували невеличку зарплату, отримують пенсію менше 2 тисяч гривень у місяць. Це справді ганьба. Величезні пенсії необхідно обмежити, і тоді знайдуться кошти, щоб підняти пенсію іншим. Це кроки, які треба зробити в першу чергу.

Яке у вас бачення розвитку медицини: реформа буде продовжуватися?

Медицина повинна йти на крок попереду: не лікувати хворобу, а попереджати її. Вже є старт медреформи: закупівля ліків без посередників, а напряму; створення мережі сімейних лікарів; також сьогодні діють реальні програми для тих, хто має потребу в медикаментах – «Доступні ліки» та низка інших позитивних змін. Звісно, як і будь-яка галузь, медична сфера потребує постійної уваги. Так само буде проведений комплексний аудит всієї матеріально-технічної бази, буде запроваджено систему обов’язкового медичного страхування. Рівень медицини треба піднімати.

Скільки будете доступні для людей, коли станете депутатом Верховної Ради? 

Коли стану депутатом, я буду доступним щодня, 7 днів на тиждень. Звісно, деколи хотів би поспати і побути з дітьми та родиною (сміється, - ред.), адже я – батько і чоловік. Щоб результативно працювати на окрузі, ми розробили графіки прийому громадян. В нас працюють відкриті офіси у Рогатині та Калуші. Ви можете туди завітати.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині працює гаряча лінія Едуарда Прощука зі «Слуги народу». Такий кол-центр працює без вихідних та без перерв з 10:00 до 17:00.

Контактні телефони гарячої лінії: 095 515 61 88, 095 476 97 00, 095 482 42 99, 095 505 29 65, 095 493 77 04, 095 227 67 46. За ними всі охочі зможуть отримати інформацію про Едуарда Прощука зі «Слуги народу», повідомити про проблеми свого населеного пункту чи висловити свої пропозиції з розвитку регіону.

Також у Калуші та Рогатині працюють відкриті офіси Едуарда Прощука. В офісах чекають на людей, які мають цікаві ідеї для покращення життя у своїх селах та містечках. Відкритий офіс працює щоденно. Адреса офісу в Калуші: проспект Лесі Українки, 40, другий поверх. Адреса офісів у Рогатині: вул. Івана Франка, 1, поверх. 3 (міський штаб); вул. Галицька 42-б (районний штаб).


Читайте також:

«Лідерські якості та цілеспрямованість в Едуарда з дитинства», - Ліда Прощук про сина

Відомі люди Івано-Франківщини підтримали кандидата від «Слуги народу» Едуарда Прощука

На Івано-Франківщині запрацювала «гаряча лінія» Едуарда Прощука зі «Слуги народу»

Едуард Прощук об’єднує навколо себе волонтерів

У Калуші та Рогатині розпочав роботу відкритий офіс Едуарда Прощука (фото)

Едуард Прощук йде у Верховну Раду від рідного округу №85


11.07.2019 2693 2
Коментарі (2)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

855
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2361
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2042
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2064
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6270 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2356 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

227

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1050

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1029

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1298
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

151
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

513
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1976
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26403
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

463
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10382 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7920
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

467
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

320
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

471
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

544
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1488