Книга рекордів України обрала Василя Вірастюка бренд-амбасадором країни

У понеділок, 14-го жовтня у приміщенні музею «Становлення української нації» відбулась церемонія нагородження національної премії «Бренд-Амбасадор» України.

Організатором та ініціатором ідеї даного проєкту виступив національний проєкт «Книга рекордів України» на чолі з генеральним директором Ганною Крисюк, пише Фіртка з посиланням на пресслужбу Книги Рекордів.

Ідеєю створення даного проєкту є подяка надзвичайним людям, які кожного дня роблять вклад у просування позитивного іміджу України у світі та для того, щоб про Україну знали в цілому світі.

«Даною премією ми хочемо привернути увагу до особливих, успішних і мега талановитих людей України, які є прикладом для наших дітей і найкращими репрезентаторами України в світі. Ми бажаємо мотивувати людей розвиватись та розвивати свою країну. Щиро віримо в майбутнє процвітання нашої країни і знаємо, що це досягається лише нашими з вами зусиллями», – ділиться генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Дане звання – це не тільки велика честь, але і значна відповідальність. Людина, нагороджена званням «БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ» з моменту вручення почесної грамоти та свідоцтва, має додержуватись прав та обов’язків цього почесного звання, згідно з підписаною угодою. Амбасадори мають брати участь у різноманітних заходах та проєктах по просуванню бренду України та формуванню позитивного іміджу країни. Також амбасадор має долучатись до організації соціальних, благодійних проєктів та висвітлювати свою діяльність, в рамках просування бренду країни.

Номінантів на звання «БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ» обирали за декількома критеріями, для цього організовувалась спеціальна комісія «Книги рекордів України», яка визначила успіхи та вклад номінантів у просування іміджу України.

Цьогорічними номінантами на звання «БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ» стали:

Іван Князєв – неймовірна дитина, що не може всидіти на місці без діла. Футбол, ушу, заняття англійською та акторською майстерністю – і все бездоганно. У грудні 2018 в 6 років, Іван став переможцем Першої Всеукраїнської олімпіади з МА «Діти майбутнього», а в квітні того ж року – чемпіоном світу, обійшовши 7000 учасників в онлайн-чемпіонаті.

Олег Іваненко – Багаторазовий рекордсмен України і Книги рекордів Гіннеса, паралімпієць, номінант премії «Дюдина року», депутат Київської обласної ради. Вперше переплив протоку Босфор, завдовжки 30 км, що з’єднує Чорне та Мармурове моря, відокремлюючи азійську частину Туреччини (Анатолію) від її європейської частини — Фракії, а також переплив Ла-Манш, встановивши світовий рекорд. За 18 годин безперервного запливу він подолав 62 кілометр. Член Національної паралімпійської збірної України з плавання, чемпіон України, людина, яка встановила світовий рекорд, пропливши 50 метрів стилем батерфляй без єдиного вдиху.

Василь Вірастюк – український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005) та «Найсильніша людина світу» (2004). Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках. Заслужений майстер спорту України.

Майк Кауфман-Портніков – український піаніст, відомий на весь світ Лауреат міжнародних конкурсів піаністів; театральних фестивалів; Клезмерських фестивалів (Львів, Казань). Автор музики фільмів, вистав, мультфільмів. Окремий проект «Silent movie by RoyalMan»; У 2017 став «творчим обличчям» бренду Casio, з інструментами якого музикант гастролює. Лауреат фестивалю «Крок», премії ім. Лесі Українки. Режисер і автор першого Українського автентичного мюзиклу для всієї родини. Багаторазовий рекордсмен України.

Артемій Сурін – відомий український мандрівник, засновник міжнародної спільноти One Life, яка налічує більше ніж 200 000 учасників. Сурін першим з українців здійснив навколосвітню подорож за канонами Британського Королівського географічного товариства, а саме за 280 днів відвідав усі 6 континентів, перетнув усі меридіани та часові пояси Землі, двічі екватор у протилежних напрямках, і жодного разу не скористався авіаперельотами. Сурін подолав понад 100 тисяч кілометрів по землі, річках, морях і океанах в безперервному шляху, не втрачаючи контакту з поверхнею Землі. Цією навколосвіткою, Сурін встановив 4 національних та два світових рекорди. також Артемій став першим українцем – членом почесного всесвітнього співтовариства мандрівників The Explorers Club від Yacht Club de Monaco, яке об’єднує видатних сучасних дослідників і мандрівників.

Церемонія нагородження номінантів розпочалась з привітального слова генерального директора Книги рекордів України Ганни Крисюк, яка хвилиною мовчання подякувала всім захисникам України і опісля запросила до вітального слова почесних гостей заходу, серед яких: Народний депутат України Павло Сушко; президент найвпливовішого украінського бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергія Гайдайчука; автор ідеї та засновник музею «Становлення української нації» Валерій Галана; представниця «Управління та промоції туризму КМДА» Олена Чернега, які разом із дирекцією Книги рекордів – Ігорем Підчібієм, Тетяною Демченко та представницями девелоперської компанії «Аlliance Group» – Ілоною Бовенс, Ярославою Бояркиною та Мазия Торотадзе привітали наших рекордсменів почесними відзнаками.


15.10.2019 1453
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1035
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

847
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1974
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3345
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2601
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2596

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

324

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

779

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

739

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1692
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

427
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

781
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

660
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

405
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

436
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27090
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

884
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19728
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

486
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

443
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

777
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1461 4