агенція новин

Постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу

3 грудня 2019 року о 14.00 год. в 500 залі обласної ради

Про обласний бюджет на 2020 рік.

Доповідає:

 

 1. Про узгодження проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Угнівська.

Доповідає: Андрій Дмитрович Пліхтяк – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

 

 1. Про внесення змін до комплексної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Івано-Франківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 03.07.2015. № 1686-37/2015 (зі змінами).

Доповідає: Іван Іванович Дембич – заступник начальника управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації

 

 1. Про внесення змін   до   рішення   обласної   ради     від      09.12.2016. № 347-11/2016 “Про регіональну цільову програму діяльності господарського підрозділу управління облдержадміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2017-2019 роки” (зі змінами).

Доповідає: Василь Федорович Антоняк – заступник начальника управління обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення

 

 1. Про регіональну цільову програму забезпечення діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на 2020-2024 роки.

Доповідає: Віталій Іванович Костишин – директор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна

 

 1. Про створення комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська – заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

 

 1. Про створення комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська

 

 1. Про припинення (реорганізацію) комунального закладу “Івано-Франківська станція швидкої медичної допомоги” шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська

 

 1. Про передачу цілісного майнового комплексу Калуського протитуберкульозного диспансеру

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська

 1. Про передачу цілісного майнового комплексу Коломийського міжрайонного онкологічного диспансеру.

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська

 

 1. Про передачу цілісного майнового комплексу Коломийського міжрайонного фтизіопульмонологічного диспансеру.

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська

 

 1. Про передачу цілісного майнового комплексу Коломийського фтизіопульмонологічного диспансеру (стаціонарне відділення №1).

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська

 

 1. Про передачу цілісного майнового комплексу Коломийської районної інфекційної лікарні.

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська

 

 1. Про передачу цілісного майнового комплексу комунального некомерційного підприємства “Тисменицький протитуберкульозний диспансер” Тисменицької міської ради.

Доповідає: Ірина Василівна Кобельська

 

 1. Про зміну найменування та затвердження Положення про Коломийський психоневрологічний інтернат в новій редакції.

Доповідає: Володимир Михайлович Корженьовський – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації

 

 1. Про припинення діяльності Перегінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

Доповідає: Віктор Євстахійович Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації

 

 1. Про зміну типу та найменування Черченського обласного навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради.

Доповідає: Віктор Євстахійович Кімакович

 

 1. Про звіт директора автопідприємства Івано-Франківської обласної ради.

Доповідає: Руслан Іванович Пилюк – директор автопідприємства обласної ради

 

 1. Про продовження трудових відносин з директором автопідприємства Івано-Франківської обласної ради Р. Пилюком.

Доповідає: Руслан Іванович Пилюк

 

 1. Про укладення з Івано-Франківським обласним військовим комісаріатом договору на безоплатне користування транспортним засобом.

Доповідає: Руслан Іванович Пилюк

 

 1. Про надання Івано-Франківському обласному телебаченню “Галичина” дозволу на списання майна.

Доповідає: Ігор Богданович Дебенко – генеральний директор обласного телебачення “Галичина”

 

 1. Про план діяльності обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Доповідає:

 

 1. Про надання громадській організації “Центр соціальних студій “Інфомісто” згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Доповідає: Василь Степанович Даниш – начальник управління об’єктами спільної власності територіальних громад області

 

 1. Про надання повноважень орендодавця Івано-Франківському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про укладення з Івано-Франківською обласною організацією Українських Націоналістів в Україні договору на безоплатне користування нерухомим майном.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про звернення до суду

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про надання фізичній особі-підприємцю Василюк Ірині Степанівні згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованованого майна.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про приватизацію нежитлового приміщення першого поверху площею 4,66 кв. м на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про приватизацію нежитлового приміщення першого поверху площею 5,29 кв. м на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про приватизацію нежитлового приміщення площею 304,4 кв. м на вул. Василя Стефаника, 2а у м. Коломиї.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю “Торгова фірма “Галіція” згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про укладення з громадською організацією “Всеукраїнське об’єднання “Українці Донбасу і Криму” договору на безоплатне користування нерухомим майном.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про укладення з обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі договору на безоплатне користування нерухомим майном.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про укладення з Івано-Франківським обласним комунальним агролісогосподарським підприємством “Івано-Франківськоблагроліс” договору на безоплатне користування нерухомим майном.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та пропорції її розподілу.

Доповідає: Василь Степанович Даниш

 

 1. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідає: Василь Степанович Даниш


03.12.2019 14:00    85
06.12.2019

У порівнянні з минулорічним бюджетом області, бюджет 2020 зменшений майже втричі.

534
04.12.2019
Марія Лутчин

Chevrolet Volt входить у ТОП-10 найпопулярніших у світі плагін-гібридів у плані максимально довго «чистого» електропробігу.

742
25.11.2019
Лілія Горковенко

Статистика доволі моторошна та невтішна. Тому Фіртка разом із поліцією вирішили розібратися, що ж є причинами аварійності на дорогах, у який час трапляється найбільша кількість ДТП і які дороги Прикарпаття є "лідерами" щодо смертності.

3096 2
21.11.2019
Люся Грибик

Біг – простий і ефективний спосіб стабілізувати вагу та підтримувати тіло у формі. Допомагає зменшити ризики небезпечних захворювань, продовжує тривалість та якість життя, покращує настрій і самооцінку.

1259
19.11.2019

Явище корупції «живе» у політиці, бізнесі, освіті, охороні здоров'я, у системі соціального забезпечення, у силових структурах і стало для українців нормою залагодження багатьох питань. 

1496 2
18.11.2019
Олена Британська

Як координується інвестиційна діяльність в місті, до чого тут ментальність та на які проєкти Івано-Франківськ залучив кошти.

3519

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

312

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

1525 1

Невже «загнув» Павло?… Ціна моста – не більше п’ятиста (як ви читали), а лиш 212?! Що насправді – з’ясуємо на підставі досі неопублікованих(!) документів… Виявляється, ІФ ОДА ще 30.06.17 розпорядилась (№3

2994 2

Щодо нецільового використання бюджетних коштів. Почекаємо реакції влади для подальших дій.

1910
06.12.2019

Біля села Бережниця Верховинського району на хребті Синиці є скельний коридор — місце, яке з давніх-давен вважається межею світів.

501
02.12.2019

Ви вірите в інопланетян? А вони у вас вірять. Принаймні, так стверджує карта України, яку науковці-уфологи нещодавно опублікували в нетрях інтернету.

386 1
27.11.2019

Військово-морські сили США підтвердили достовірність зйомки, яка зафіксувала імовірні невпізнані літаючі об’єкти.

725
11.12.2019

Цієї п’ятниці, 13 грудня, в Івано-Франківську відбудеться традиційна проща вірних Івано-Франківської Архієпархії до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового. Вона відбудеться в свято апостола Андрія Первозванного та чергову рі

85
06.12.2019

Впродовж двох днів делегати з усіх парафії нашої Архієпархії будуть роздумувати та давати конкретні пропозиції щодо даної тематики.

692
27.11.2019

Дівчинка приїхала в село, де нікого не знала. Вона поскаржилася татові...

708
10.12.2019

Українська співачка Тіна Кароль та молдавський артист Дан Балан вдвох прокоментували, на якій стадії стосунків вони перебувають.

6920
09.12.2019

Якби вибори відбулися наступної неділі, то 64% опитаних на них пішли б, 13% - скоріше так, чим ні, 6% - скоріше ні та 9% однозначно ні.

1701
08.12.2019

У тих, хто часто подорожує сторінки паспорта швидко закінчуються. Також це є зручним для дітей до 16 років, оскільки термін дії їх паспорта становить 4 роки.

5297 3
07.12.2019

Франківський фотограф Руслан Веселий зняв захопливі кадри зимового нічного Івано-Франківська з висоти пташиного польоту.

1225