Надвірнянці знову голосуватимуть

По мажоритарному округу в місті Надвірній будуть перевибори. Там унікальний випадок - двоє кандидатів в депутати набрали однакову кількість голосів. За кожного з них проголосувало по 55 виборців.

Голова Надвірнянської ТВК Роман Пристай каже: "Аби впевнитись у достовірності результату, перераховували голоси по 18 виборчому округу кілька разів". Тож ТВК уже готується до переголосування.

18-ий виборчий округ у місті Надвірна налічує понад 600 виборців. Як інформує Телеканал 24 свої кандидатури по мажоритарному округу висунули 6 політичних партій. В лідерах опинилися двоє кандидатів - представниці Батьківщини та Громадянської позиції. Обидві жінки творчі люди - журналіст та співачка. Опонентки з розумінням поставилися до ситуації. Кажуть хороші стосунки між собою збережуть, однак боротися готові до кінця.

А от у самих Надвірнянців виборчий запал дещо згас. На повторні вибори іти не всі охочі. Тим паче, що у депутатах розчарувалися. Попри це у місцевій ТВК прогнозують високу явку виборців. Адже обидві кандидатки представляють потужні політичні сили. Тож 14 листопада надвірнянці знову голосуватимуть.


Кількість переглядів - 3262
08.11.2010 14:13
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло