Ротшильди і олігархи вивели свої капітали зі США в очікуванні різкого дефолту по долару

 


Мільйонери "середньої руки" (ті, хто, незважаючи на відносно великі особисті статки, все ж не вирішують дійсно серйозних питань) у швидкому темпі покидали колись такі милі їхньому серцю Сполучені Штати і осідали за кордоном - переважно в Латинській Америці.

Це, звичайно, викликало занепокоєння - але власники великих статків міцно сиділи на місці, і це вселяло певний оптимізм тим з американців, хто мав у голові мізки і вмів дивитися на факти, а не на телекартинку CNN і базікання політиків.

Але тепер для США сталося страшне - з країни повалили гіпер-багатії, того розряду, що можуть щодня виписувати коханці чек на мільйон доларів - і не розоритися до самої смерті. Тобто це ті люди, що кермують світовою економікою, знають таємні пружини і наміри, фактично - знають майбутнє. І це знання змушує їх валити з США, "поки не почалося".

Ви, звичайно ж, хочете конкретики? Вона є у ​​мене.

Американські супер-олігархи неіудейского походження тепер купують землі і об'єкти нерухомості в Чилі та Аргентині. Бадьоренько так купують, можна сказати - оптом. У їх числі (вірогідно) Рокфеллери, Тед Тернер, Холдрен, Форди та інші.

Щоб можна було зрозуміти масштаб покупок мільярдерами з США земель в Чилі та Аргентині, досить сказати, що "Фонд Рокфеллера" і Тед Тернер вже купили близько 2 мільйонів акрів - або 8094 кв. км. Площа куплених ними земель становлять 1/5 території Бельгії.

Землі ці не пустки і гори, а землі родючі. Причому покупка здійснювалася через прошарок з місцевих чилійсько-аргентинських "захисників природи" - природно, спонсорованих фондами "Рокфеллера-Тернера-форда і Ко".

Ви думаєте - це лише випадковий збіг? Аж ніяк.

Є відомості, що останні кілька місяців багаті іудеї Ізраїлю у значних кількостях перебираються в Європу. Що загалом зрозуміло - якщо припускати, що їм відомо про прийдешній крах США. Зникне США з його підтримкою - і положення Ізраїлю відразу стане вельми незавидним.

Це все відбувається на тлі того, що Ротшильди більше року тому перевели свої основні активи в Азію. Це "корпорація Zero", яка робить ставку на раптовий державний дефолт США по долару, обнулення облікових записів (як віртуальних "багатств", так і настільки ж віртуальних боргів), і переоцінку вартостей в унціях золота.

У глобальній грі ця група веде "китайську партію" через найбільший глобальний банк HSBC, але не тільки. Фінгрупи Ротшильдів переважно ставить на контроль над обмінними курсами, світовими запасами благородних металів, дорогоцінного каміння, фінансовими пірамідами, а також «резервною ліквідністю» у вигляді наркотиків - але при цьому вони усвідомлюють "єресь необмеженого і незабезпеченого позичкового відсотка", і хочуть з ним покінчити .

Ще один дзвіночок про очікувані події та зміни у світі - це недавня "угода століття" (як її оцінює ряд джерел) з обміну акціями між "Ротшильдівським" ВР і "Роснєфтью". Офіційно BP обміняла 5% своїх акцій на 9,5% акцій "Роснєфті", при цьому внески кожної сторони оцінили в 7,8 млрд доларів.

Зрозуміло, що нафта і чистота угод - поняття несумісні. Ось і тут є думка, що Ротшильди вирішили злити частину падаючої переоціненої ВР в обмін на набагато цікавіші розвідані запаси нафти, які належать "Роснєфті".

Однак останнім перемикачем "глобальної перезавантаження" (у якій США перетворюються з наддержави в смітник світу), на думку найбільш просунутих експертів, є спровокована зміна течії Гольфстрім.

У Мексиканській затоці перша фаза вже реалізована BP, друга фаза, мабуть, буде зроблена на холодній гілці Гольфстріму в районі Гренландії (там "видобуток нафти" розгортає контрольована Ротшильдами нафтова компанія Сairn Еnergy).

Уповільнення Гольфстріму означатиме похолодання в Європі і США - відповідно різко зросте потреба західних країн в енергоносіях, в нафті і газі. А нафта і газ знаходяться в руках великих фінансових груп - вони і будуть знімати вершки з ситуації. І, маючи такий важіль впливу, вони спокійно можуть добити долар, обнулити "віртуальні гроші" і почати гру як би "з чистого аркуша" - при тому, що правила будуть встановлювати вони самі, і всі козирі вже у них.

Такі складнощі потрібні тому, що оголосити дефолт "світової резервної валюти" (тобто долара США) просто офіційною заявою глави Федеральної Резервної Системи вкрай небезпечно. Вища фінансова олігархія відразу втратить легітимність по всьому світу, а їх представників у США просто почнуть розвішувати по ліхтарях.

Організація ж глобального військового конфлікту (таким чином двічі вирішувалися «проблеми» в 20 столітті) при наявності ядерної зброї у безлічі країн може завершитися взаємним знищенням всіх.

А ось Глобальна екологічна катастрофа, яка сталася ніби то сама по собі (і до якої «лохів» давно готують голлівудської кінопродукцією) - рішення практично ідеальне.

Звичайно, і в США, і в Європі почне творитися чортзна-що. Народ буде бунтувати, до влади прийдуть уряди профашистського толку, які затять всі гайки, кожному заженуть під шкіру ідентифікаційний чіп і встановлять тотальний поліцейський контроль, незадоволених знищать, і так далі. Труни і концтабори в США вже приготовані, Європа підтягнеться по ходу справи - у неї великий досвід.

І ось після всього цього в новий світ прийдуть з Азії та Латинської Америки ті ж самі Рокфеллери і Ротшильди - але вже як "рятівники" і "великі організатори кращого життя". І систему викачування соків і потогінний запустять по новій.


http://via-midgard.info/news/in_midgard/12757-rotshildy-i-oligarxi-vyveli-svoi-kapitaly-iz-ssha.html


Кількість переглядів - 13358
01.08.2011 19:51
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ