The New Europe: Європейська Комісія виділить Україні пакет допомоги на реформи

Україні дадуть 30 млн. євро. Таким чином Європейська Комісія прагне допомогти країні у проведенні реформ, зокрема адміністративної. Це важливий крок на шляху до підписання угоди про асоціацію, вважає єврокомісар Штефан Фюле, – йдеться у статті Дейни Кімптон для видання The New Europe.

 

13 липня Європейська Комісія ухвалила рішення про виділення пакету допомоги обсягом 30 млн. євро на проведення інституційних реформ в Україні, пише Дейна Кімптон. Ці кошти передбачені в бюджеті Інструменту європейського сусідства і партнерства і будуть спрямовані на поліпшення санітарних умов, державну допомогу та вирішення проблеми міграції. На ці гроші будуть ініційовані програми розвитку, орієнтовані на те, щоб люди та інституції могли виконувати свою роботу краще і ефективніше, сприяючи тому, аби країна допомогла сама собі.

 

«Сьогоднішнім рішенням ми підтримуємо зусилля українського уряду щодо проведення ключових реформ, особливо адміністративної, – цитує видання Штефана Фюле, комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства. – Це важливий крок для завершення переговорів щодо угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі, які, сподіватимемося, будуть підписані цього року. Ці угоди принесуть істотні вигоди українськими та європейським громадянам»

 

З Україною, як і з будь-якою іншою сусідньою країною, ЄС прагне налагодити тісну співпрацю і в перспективі економічно інтегрувати її в спільний ринок, пише авторка статті.

 

У статті наголошується, що протягом останніх десяти років Україна мала стале поліпшення економіки завдяки світовому попиту на сталь, однак у 2008 році сильно постраждала від фінансової кризи. І для неї ЄС – найбільший донор, який допомагає у вирішенні різних проблем – від демократичного розвитку до ядерної безпеки, і вже виділив більше 1 млрд. євро.

 

inozmi.glavred.info


Кількість переглядів - 7662
01.08.2011 19:07
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги