У дітей з України, які відпочивали в Болгарії, виявлено симптоми кишкового грипу

У дітей з України, які відпочивали в Болгарії, виявлено симптоми кишкового грипу, йдеться в повідомленні Подробности.ua.

 

Симптоми захворювання з'явилися у 20 дітей - українців, бєларусів і росіян. 14-річному киянину викликали "швидку" - у хлопчика була нудота і висока температура. У шпиталі він провів кілька годин під крапельницею. Лікарі поставили діагноз - ротавірусна інфекція. Зараз, за ​​інформацією директора табору, діти одужують.

 

За словами одного з потерпілих Вітольда Явдощука, люди могли отруїтися рисом, куркою, свіжими фруктами або ж водою.

На відміну від звичайного сезонного грипу "кишковий" як такий не є грипом. Згідно з медичним терміном - це гастроентерит, який викликається низкою різноманітних вірусів, паразитів, бактерій і характеризується запаленням шлунково-кишкового тракту.

 

Нагадаємо, 15 українських дітей, які перебувають на відпочинку в міжнародному дитячому таборі "Друзі" в місті Кітен, Болгарія, було госпіталізовано у місцеву лікарню з діагнозом отруєння.

 

Пізніше стало відомо, що в інфекційне відділення центральної обласної лікарні міста Бургас (Болгарія) з симптомами гострого гастроентероколіту надійшло близько 40 дітей, серед яких 10 українців.


Кількість переглядів - 11878
24.07.2011 17:22
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги