Пекін розробляє імпульсну зброю проти американських авіаносців

У Китаї ведуться розробки зброї імпульсної дії. Озброєння нового типу Пекін готує для "використання проти американських авіаносців в разі можливого конфлікту за Тайвань". Про це The Washington Times стало відомо з підготовленої ще в 2005 році, але оприлюдненої лише вчора доповіді Національного розвідувального центру наземних сил США.

 

Передбачається, що Пекін може використати "Палицю ассасина" проти Тайваню і авіаносної ударної групи США, яку ті вирішать висунути на допомогу своєму союзнику. В основі цих планів лежить розрахунок, що мінімізація людських жертв знизить імовірність відповідного ядерного удару з боку США і ворожість населення Тайваню, йдеться в доповіді.

 

Зброя, вражальним чинником в якій є електромагнітний імпульс (ЕМІ), відтворює гамма-випромінювання, що утворюється після ядерного вибуху. Воно покриває значну площу і виводить з ладу всю електроніку, зокрема комп'ютери та автомобілі. З розсекреченої доповіді випливає, що у разі війни з Тайванем Китай планує використовувати балістичну ракету середнього радіусу дії "Дунфен-21" і запустити зброю на висоті 30-40 км, щоб "обмежити дію ЕМВ територією Тайваню і його найближчими околицями, а шкоду електроніці на материку звести до мінімуму".

 

Подібний ефект може бути досягнутий і за допомогою малопотужної стратегічної або тактичної ядерної боєголовки. Згідно з доповіддю, побічні ефекти від ЕМІ-зброї вже були випробувані китайцями в ході медичного дослідження на мишах, щурах, кролях, собаках і мавпах. За іншою версією, основним завданням цих випробувань була розробка "тортур для ув'язнених".

 

Також у доповіді міститься "нова" інформація про розробки мікрохвильової зброї. З її допомогою китайці збираються на початковому етапі конфлікту "придушувати ворожі радари, засоби зв'язку, комп'ютери та іншу електроніку". Арсенал електромагнітної і мікрохвильової зброї в Китаї об'єднано під загальною назвою "Палиці ассасина", чим підкреслюється її здатність завдати поразки більш просунутим у технічному плані силам США.

 

holosua


Кількість переглядів - 4389
24.07.2011 17:18
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво