У пасажі Гартенбергів завершуються останні приготування до відкриття

І лише тоді, коли він гостинно відкриє свої двері для відвідувачів, вони зможуть оцінити всю масштабність праці його теперішніх власників щодо збереження й реконструкції цієї пам’ятки архітектури та перетворення її в ексклюзивний привабливий і цікавий культурно-відпочинково-розважальний комплекс.

 

Тут кожен, незалежно від віку, статусу і статків, зможе знайти щось для себе, а відновлений пасаж стане ще однією родзинкою й візитівкою європейського Івано-Франківська.

 

Як стверджує власник «Пасажу» підприємець Олександр Долішній, задум, проект, його виконання та інтер’єр цього центру дозвілля є суто ексклюзивними. «Подібних закладів є багато. Але це все сучасні споруди. А основна «родзинка» нашого – його історична споруда, яку нам вдалося зберегти і підкреслити її красу. Особливо – купольної частини, яка є пам’яткою архітектури», – наголосив О.Долішній.

 

За задумом реставраторів, у «Пасажі Гартенбергів» розташуються ресторан, де працюватимуть кращі шеф-повар і кухарі; кав’ярня у віденському стилі, в якій можна буде поласувати випічкою власного виробництва; піцерія, піцу для відвідувачів якої готуватимуть фахівці, котрі свого часу працювали в Італії; джентльмен-клуб, в якому поціновувачі смакуватимуть пиво, віскі та сигари, а також нічний клуб, аналогів якому в Західній Україні немає.

 

«Ми свідомо не використовуватимемо жодних відомих брендів, і не даватимемо окремих назв нашим закладам. Бо все це розробляли, так би мовити, для себе, для «Пасажу», – каже О.Долішній. – Зате запросили до роботи у них кращих молодих і перспективних професіоналів. Мені особливо приємно, що вони до цього ставляться не як до заробляння грошей, а у свою роботу вкладають душу».

 

В центральному холі «Пасажу» можна буде проводити різноманітні урочистості, які підходитимуть під його інтер’єр і спрямування цього закладу дозвілля – презентації, покази, виставки, весілля тощо.  

 

На другому поверсі розташуються надсучасний «5D» кінозал цілковитої реальності та дитяча кімната, де відвідувачі «Пасажу» спокійно можуть залишити своїх дітей під опікою кваліфікованих вихователів, щоб безтурботно й з приємністю провести своє дозвілля у «Пасажі» і захотіти його відвідати ще не один раз.


Левко КУТИНСЬКИЙ


Кількість переглядів - 8853
04.06.2011 10:38
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги