Мінекології не хоче будувати завод по переобці хімікатів на Прикарпатті

Міністерство екології заперечує доцільність будівництва в Калуші заводу з переробки гексахлорбензолу, - повідомляє “Коломия веб портал”.

«Ідея переробки такої отруйної речовини як гексахлорбензол у передгір’ї Карпат небезпечна з точки зору перспективи розвитку Західної України як заповідної та рекреаційної зони, – переконаний Міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський. – Крім того, незрозуміла перспектива такого заводу після знищення всього об’єму гексахлорбензолу з полігона у Калуші. Відходи такого класу мають бути вивезені за межі України та знищені на вже існуючих, спеціалізованих підприємствах».

Міністерство екології та природних ресурсів України нагадує, що в 2010 році з калуського полігону на знищення до Великої Британії вивезено 8,5 тисяч тонн гексахлорбензолу.За оцінками експертів, там залишилося приблизно 22 тисячі тонн отрутохімікатів.Довідково: Будівництво заводу з переробки гексахлорбензолу ініціював міський голова Калуша Ігор Насалик. Необхідність створення такого підприємства аргументував тим, що завод міг би сприяти вирішенню проблем переробки токсичних відходів не лише Калуша, а й усієї Івано-Франківської області.

 

Раніше голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк також категорично висловився проти будівництва на Прикарпатті заводу з переробки гексахлорбензолу.

 

11


Кількість переглядів - 2757
09.02.2011 13:47
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги