Депутати не підтримають побудову на території Палацу Потоцьких торгового центру

На чергову сесію Івано-Франківської міської ради, шоста за рахунком, буде виноситись питання побудови на території Палацу Потоцьких у межах орендованої земельної ділянки ТзОВ «Станіславська торгова компанія» торгового центру.

Як повідомив кореспонденту «Фіртки» секретар Івано-Франківської міськради Руслан Марцинків, для «свободівців» питання Палацу Потоцьких є принципове. «Ми не будемо підтримувати рішення побудувати у межах орендованої ділянки торговий центр. Думаю, на часі провести перемовини з бізнесменом по відновленню пам’ятки», – сказав Руслан Марцинків.

Нагадаємо, виконавчий комітет підтримав винесення даного питання на розгляд сесії міськради тільки тому, щоб в силу не вступила так-звана мовчазна згода. Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус наголосив, що постановою Кабміну до деяких питань щодо «ненадання у визначений законом строк суб'єкту господарювання документа дозвільного характеру або рішення про відмову у його видачі суб'єкт господарювання має право провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності без одержання документа дозвільного характеру (ред. – витяг з постанови)».

 

14


Кількість переглядів - 3579
09.02.2011 15:11
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
Бандерівец | 10.02.2011 08:45АНАЛІТИКУ. Ти кажеш не правду, бо ЗАЯВИТИ про передачу і ПЕРЕДАТИ - дві великі різниці. Бахматюк зробив хитро він ЗАЯВИВ, що передає палац МІСТУ, і одразу ж ЗАЯВИВ, що повертає ОБЛАСТІ. Потім почав обставляти цю повернення-передачу умовами. А настравді передавати нічого він не збирався. І - правильно робить, бо він віддав за цю розвалюхі РЕАЛЬНІ штук 50 квартир, які купив для військових. Ви б "віддали" в такій ситуації своє? аналітик | 10.02.2011 08:37Також, компанія Бахматюка, ще за часів Шкутяку, дала офіційний лист про те, що вона передає весь Палац Потоцьких у комунальну власність. Але з приходом Анушкевичуса цей лист так і пролежав у фонді комунальної власності мертвим грузом. Напевно, мер не знайшов у собі сили вийти і відкрито відстоювати позицію міста і повернути Палац Місту. А для цього достатньо було лише рішення сесії міської ради. Jozef | 09.02.2011 18:45Для пана Марцінківа.Прошу Вас звернути увагу на так звану мовчазну згоду в особі Анушкевичуса.Боюсь,же він вжке давно за спинами депутатів підписав відповідні документи з тим самим Бахматюком,а
тепер крутить хвостом як кіт,що нашкодив.Перевірте так званий юридичний відділ міської Ради, у якому сидять такі мудраґелі,що
нема на то ради.Дякую.Або палаци народу і Анушкевичуса у відставку,
або "зливайте хлопці воду".Якщо зробите останнє-то буде початок кінця
"Свободи" у Станіславові.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги