Вірастюк: в Івано-Франківську не закриють шахово-шашковий клуб

В інтернет виданнях з’явилась інформація, що у шахово-шашковому клубі в самому центрі Івано-Франківська, по вул. Вагилевича, обласні чиновники хочуть створити спортивно-розважальний заклад з платними послугами.

Начальник управління спорту Івано-Франківської ОДА Роман Вірастюк у коментарі кореспонденту «Фіртки» спростував дану інформацію.

«Шахово-шашковий клуб є власністю обласної ради, нинішній балансоутримувач не має угоди на перебування у цьому закладі, у відповідних документах не має ні тренерів, ні учнів. Ми ж хочемо провести там капітальний ремонт, вже замовили 30 спеціальних столів із годинниками для гри в шахи. Плануємо там створити центр інтелектуальних видів спорту», – наголосив Роман Вірастюк.

Сьогодні о 15.00 у приміщенні шахово-шашкового клубу відбудуться громадські збори щодо даного питання.

 Довідково: Івано-Франківський «Обласний шахово-шашковий клуб» був створений ще у 1986 році Спорткомітетом України спільно з Федерацією шахів, для популяризації в області інтелектуальних видів спорту.  Для цього з балансу міста на баланс області було передано приміщення площею близько 200м2. «Обласний шахово-шашковий клуб» був зареєстрований як громадська госпрозрахункова організація. Громадська організація «Обласний шахово-шашковий клуб» за весь цей час так і не заключила угоди оренди з обласним фондом комунального майна, і не виробила на дане приміщення технічний паспорт

14


Кількість переглядів - 4464
09.02.2011 12:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ