Небезпечні знахідки всюди: поблизу газопроводу та біля лісового масиву

До пожежно-рятувальної служби Управління МНС в області все частіше надходять повідомлення про виявлені мешканцями Прикарпаття вибухонебезпечні предмети часів минулих воєн. З початку цього року на території області таких небезпечних знахідок знайдено вже понад чотири десятки.

Чималий скарб застарілих боєприпасів виявили цими днями поблизу лісового масиву в селі Ямниця Тисменицького району та неподалік газопроводу в селі Раків на Долинщині. Вже впродовж кількох днів ведуться планові ремонтні роботи на газопроводі „Угерсько-Івано-Франківськ” поблизу села Раків Долинського району. Саме працівники Долинського будівельно-монтажного управління і натрапили тут на небезпечну знахідку. Люди одразу ж припинили роботи, місце знахідки огородили і повідомили в пожежно-рятувальну службу. Піротехніки Управління МНС в області, котрі прибули за викликом, вилучили із землі три мінометні міни.

Чималу кількість вибухонебезпечних предметів знайшли поблизу лісового масиву мешканці села Ямниця Тисменицького району. Про знахідку люди одразу повідомили рятувальників. Піротехніки Управління МНС в області, котрі прибули до місця виклику, вилучили із землі 20 одиниць вибухонебезпечних предметів: 6 артилерійських снарядів різного калібру, одну осколочну авіабомбу, три мінометні міни, десять ручних гранат. Усі вилучені із землі застарілі боєприпаси фахівці МНС знешкодили. На щастя, ніхто з людей не постраждав.

 

13


Кількість переглядів - 3391
09.02.2011 10:37
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги