Дмитро Шлемко - націонал-комуніст?

Моє компартійне минуле було не таким тривалим – всього вісім місяців. Так голова обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат Дмитро Шлемко прокоментував, яким чином його компартійне минуле в’яжеться з його національно-патріотичним сьогоденням, зокрема з його позицією щодо захисту учасників ВО «Тризуб», затриманих в січні цього року правоохоронцями.

 

Зі слів пана Шлемка, він змушений був піти у компартійну еліту не з власної волі. «Це був 1990 рік, я був завідувачем кафедри, -- розповів він, -- і тоді мене всі дуже просили: і на кафедрі просили, і навіть з Народного руху просили, бо треба було комусь це робити».

 

Зі слів пана Шлемка, він тоді курував гуманітарну сферу: питання культури, освіти, науки. «Але я 20 років я живу в Україні і цю державу люблю. -- зазначив депутат, -- Я жодного разу не здав, не купився, не взяв у Верховної Ради квартири, не скористався пільгами на відпочинок. Дай бог, щоб кожен робив для України те, що хоче, а якого кольору у них прапори - то не важливо», повідомляє Правда.Іф.


Кількість переглядів - 3514
09.02.2011 09:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
lлько | 09.02.2011 11:41 Так, в Русі було багато присланих звідти. Один з них, напевно, і "просив" Коммі | 09.02.2011 10:48Фіртка! Ви нічьо з фоткою не перепутали? То ж Ленін!

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги