Відкрито обласний тур Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року"

В Івано-Франківську урочисто відкрито обласний тур 16-о Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2011". Насправді в області конкурс відбувається уже вдев’ятнадцяте, але всеукраїнський статус отримав дещо пізніше.

 Щороку він представлений у п’яти номінаціях, на цей раз: історія, німецька мова, світова література, початкові класи, образотворче мистецтво, інформує Обласне радіо. Число учасників знову зросло: торік змагалося 75, тепер — 86.

Серед конкурсних випробувань: майстер-клас "Я роблю так", виконання письмової роботи з фаху і методики викладання навчальних дисциплін, презентація власного педагогічного досвіду з використанням мультимедійних засобів, вирішення педагогічної ситуації, уроки в навчальних закладах обласного центру і Тисменицького району.

Переможці обласного туру уже традиційно отримають у подарунок ноутбуки від головного управління освіти і науки. А відтак представлятимуть наш край у Чернівцях (історія), Полтаві (світова література), Львові (німецька мова), Кіровограді (образотворче мистецтво), а вчителів початкових класів прийматиме Івано-Франківськ.

 

 

13


Кількість переглядів - 4244
09.02.2011 07:11
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло